Changpeng Zhao، بنیانگذار و مالک اکثریت Binance.US، طبق گزارش The Information به دنبال راه هایی برای کاهش مالکیت شرکت خود است.

به گفته منابع آگاه از وضعیت، ژائو از سه ماهه دوم سال گذشته تلاش کرده است تا بخشی از سهام مالکیت خود را بفروشد.

طبق گزارشات، دعوی CFTC اقدامی را آغاز کرده است

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در شکایتی که در ماه مارس ارائه شد، مدیرعامل شرکت ژائو و مدیر عامل شرکت ساموئل لیم را نام برد. دعوای CFTC با هدف قرار دادن زیرمجموعه بایننس در ایالات متحده، چندین اتهام را در مورد تخلفات مطرح می کند و به دنبال سوراخ کردن پرده شرکت است.

این آژانس گفت که Binance.US از ارتباطات تجاری مهم در کشور برای ایجاد سود قابل توجه استفاده کرده است. اما، اقدام قانونی ادعا می‌کند که صرافی و CZ عمداً تعهدات ثبت‌نام و رعایت قوانین فدرال ایالات متحده را نادیده گرفته‌اند.

علاوه بر این، CFTC گفت که بایننس، ژائو و لیم در حالی که قوانین فدرال را نادیده می گرفتند به مشتریان آمریکایی کمک کردند. آنها ظاهراً از شبکه های خصوصی مجازی برای غلبه بر محدودیت های جغرافیایی Binance استفاده کردند. این سند همچنین به این نکته اشاره دارد که بایننس مالکیت و ساختار سازمانی خود را از طریق “پیچ وخم نهادهای شرکتی” پنهان می کند.

رگولاتور کالاها بایننس، مدیر عامل آن و مدیر اجرایی سابق سازمان را متهم به رعایت مقررات کرد. مقامات آنها را متهم کردند که با بهره برداری از آربیتراژ نظارتی در «فرار عمدی» شرکت کرده اند.

بر اساس این گزارش، مدیران ارشد صرافی در حال بحث هستند که آیا موقعیت مالکیت ژائو باید کاهش یابد یا خیر. این کار برای جلب رضایت قانونگذاران ایالات متحده انجام می شود. دخالت ژائو در دعوای حقوقی CFTC، مدیران Binance.US را نگران کرده است. رؤسای ارشد گزارش می‌دهند که اگر ژائو به عنوان مالک اصلی باقی بماند، ممکن است شرکت نتواند مجوزهای نظارتی خاصی را دریافت کند.

در همین حال، مدیران فعلی و سابق Binance.US در حال وکالت علیه اقدام CFTC هستند. مدیر اجرایی سابق کاترین کولی از جیمز مک‌دونالد از سالیوان و کرامول درخواست کرد که او را در اقدام CFTC علیه بایننس نمایندگی کند.

بایننس از ایالات متحده به دلیل مقررات انتقاد کرده است

بایننس اخیراً تلاش خود را برای انجام تجارت در ایالات متحده در میان تعداد فزاینده اقدامات قانونی ابراز کرده است. پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی شرکت، در یک گزارش گفت مصاحبه با فایننشال تایمز که ایالات متحده در مورد قوانین نامشخص است. او با استناد به اقدامات آن در شش ماه گذشته، سرکوب دولت در مورد ارزهای دیجیتال را محکوم کرد.

مدیر اجرایی همچنین از پیگرد قانونی Coinbase توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) استفاده کرد. Coinbase مظنون به نقض قوانین اوراق بهادار است. در همین حال، هیلمن از آن برای نشان دادن وضعیت بخش کریپتو ایالات متحده استفاده کرد. به گفته هیلمن، در همین حال، بایننس می خواهد در بریتانیا تحت نظارت باشد. صرافی آن را مکان مهمان نوازتری می داند، در حالی که “ایالات متحده در حال حاضر در این مکان عجیب و غریب است.”

در همین حال، جدیدترین بررسی Exchange گزارش نشان می دهد که شرکت Binance اخیراً آسیب دیده است. در ماه آوریل، حجم معاملات Spot بایننس با 48.1 درصد کاهش به 287 میلیارد دلار رسید که دومین حجم معاملات ماهانه از سال 2021 به بعد است. این تحقیق همچنین نشان می دهد که سهم بازار بایننس برای دومین ماه متوالی کاهش یافته و به 46.3 درصد رسیده است. از اکتبر 2022.

The post Binance.US قصد دارد سهام CZ را کاهش دهد تا به نفع رگولاتورها باشد: گزارش اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *