یکی از بزرگ‌ترین اینفلوئنسرهای کریپتو، BitBoy Crypto، امروز پس از عدم حضور در دادگاه، با مشکلات حقوقی جدیدی مواجه شده است.

بن آرمسترانگ، اینفلوئنسر رمزارز، که با نام بیت‌بوی کریپتو نیز شناخته می‌شود، پس از عدم حضور در دادگاه، ممکن است با حکم بازداشت خود مواجه شود. او قرار بود به اتهام آزار و اذیت وکیل آدام مسکوویتز در دادگاه حاضر شود.

دعوای بیت‌بوی کریپتو: مشکل بزرگ

Moskowitz نماینده یک طبقه پیشنهادی از سرمایه گذاران است که علیه مجموعه ای از افراد مشهور که با FTX کار می کردند، از جمله بن آرمسترانگ، اقدام قانونی می کنند. آرمسترانگ و دیگران با اتهاماتی مبنی بر ترویج صرافی رمزارز FTX و گمراه کردن سرمایه گذاران بدون افشای غرامت روبرو هستند.

مسکوویتز مدعی است که آرمستونگ با «تماس‌های تلفنی بی‌پایان، توییت‌ها و ایمیل‌های خصوصی و علنی با ارسال پست‌های توهین آمیز و تهدیدآمیز در توییتر، یوتیوب و سایر رسانه‌های اجتماعی، او را مورد آزار و اذیت قرار داده است». آرمسترانگ این اتهامات را رد می کند.

قاضی ملیسا دامیان اعلام کرده است که آزار و اذیت موسکوویتز توسط بن آرمسترانگ تبدیل به یک رفتار مجرمانه شده است و او موضوع را به اداره تحقیقات فدرال ارجاع خواهد داد.

بن آرمسترانگ، دعوی حقوقی بیت‌بوی. منبع: @Bitboy_Crypto

به جای حضور در دادگاه برنامه ریزی شده، اینفلوئنسر رمزارز در عوض یک پیام ارسال کرد عکس بدون پیراهن در ساحل به توییتر در ساعت 10:00 صبح «قرار است امروز در دادگاه باشم. من نیستم. چرا؟ زیرا من AF نمی دهم.

قاضی می حکم بازداشت را صادر کرد

قاضی دامیان به آرمسترانگ هشدار داد که روز دوشنبه در دادگاه حاضر شود تا غیبت خود را توضیح دهد. در غیر این صورت حکم بازداشت وی را صادر خواهد کرد.

آرمسترانگ که با نام BitBoy Crypto نیز شناخته می شود، وکیل خود را فرستاد تا از طرف او ظاهر شود. جیسون ریندناو به دادگاه گفت که آرمسترانگ ممکن است تا یک ماه دیگر در میامی برای کنفرانس سالانه بیت کوین حاضر شود.

مسکوویتز مدعی است که آرمسترانگ پیام های صوتی را “کاملاً مبتذل” گذاشته است. بر اساس اسناد، آرمسترانگ در ایمیلی که در 16 مارس به مسکوویتز ارسال شد، نوشت:

“هی مادرفو###. حدس بزنید شما می دانید که من کی هستم bitc#. تو آنقدر ### #مادر خنگی باورنکردنی هستی که در حال انجام دادخواهی علیه من هستی، در حالی که من حتی هرگز FTX را تبلیغ نکردم. منتظر یک کت و شلوار ضد bitc# باشید.”

The post BitBoy از مرز رفتار جنایی عبور کرد، قاضی دادگاه ایالات متحده می گوید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *