عرضه بیت کوین که به طور ثابت حفظ می شود، و عدم تمایل به فروش در حال افزایش است. علاوه بر این، اقدام اخیر بازار یکی از تنگ ترین محدوده های معاملاتی در چند سال اخیر بوده است.

در ۲۲ مه، ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode گزارش داد که بخش‌های بزرگی از عرضه بیت‌کوین در کیف‌پول‌های سرمایه‌گذاران خاموش است. چندین گروه سنی کلیدی به بالاترین حد خود رسیده اند.

عرضه بیت کوین برای بیش از یک سال نگه داشته شده همچنان به بالاترین حد خود با رشد روایت hodl ادامه می دهد.

مصمم دارندگان بیت کوین

“سطح قابل توجه HODLing در سراسر عرضه ادامه دارد، با چنین عدم فعالیت بالای سکه که از پایین ترین حد توان حجم در زنجیره پشتیبانی می کند.”

نمودار زیر افزایش هولینگ را در تمام باندها نشان می دهد که شیب آن در دو سال گذشته باند فعال بوده است. اینها سکه هایی بودند که در اوایل سال 2021 در آغاز بازار گاوی انباشته شدند.

آخرین فعالیت عرضه بیت کوین | گلاسنود

علاوه بر این، عرضه دارندگان بلندمدت یا BTC که بیش از 155 روز نگه داشته شده است، به بالاترین حد خود یعنی 14.46 میلیون BTC رسیده است. Glassnode خاطرنشان کرد: «این نشان‌دهنده سکه‌هایی است که بلافاصله پس از شکست FTX به بلوغ رسیده‌اند و به وضعیت LTH رسیده‌اند.

علاوه بر این، معیار زنده بودن بیت کوین، که رفتار هولینگ و هزینه را مقایسه می کند، به پایین ترین سطح خود از دسامبر 2020 سقوط کرده است. این امر تأیید می کند که هولینگ فعالیت بازار غالب در حال حاضر است.

روند نزولی مداوم در Liveliness مجدداً تأیید می کند که HODLing مطمئناً پویایی بازار اولیه فعلی در اکثریت عرضه است.

در 23 می، Unchained این احساس را تایید کرد که بیت کوین جابه جا نمی شود. آن اشاره کرد که رکورد بالای 68.13 درصد بیت کوین بیش از یک سال است که حرکت نکرده است.

نشانگر امواج BTC Hodl |  گلاسنود
نشانگر امواج BTC Hodl | گلاسنود

از نظر تاریخی، بیت‌کوین زمانی که فروشندگان خسته شده‌اند، به پایین‌ترین قیمت خود می‌رسد و آخرین موج از دارندگان بلندمدت را ایجاد می‌کند.

گلاسنود نتیجه گرفت که این معیارها دیدگاه نسبتاً سازنده ای از اعتقاد دارندگان بیت کوین را نشان می دهد. “بیشتر هنوز علاقه ای به خرج کردن سکه های خود ندارند.”

در 22 می، BeInCrypto گزارش داد که نوسانات بازار به دنبال یک دوره طولانی مدت از محدوده های قیمتی محدود قریب الوقوع است.

چشم انداز قیمت بیت کوین

با این حال، این نوسانات هنوز محقق نشده است زیرا BTC هنوز در حال تثبیت است. پادشاه کریپتو در روز 2.3 درصد افزایش قیمت داشته است و به 27283 دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است.

قیمت بیت کوین به دلار 1 وات - BeInCrypto
قیمت بیت کوین به دلار 1 وات – BeInCrypto

این حرکت بیت کوین را در محدوده هفتگی تنگ خود نگه می دارد و تا زمانی که مقاومت 27600 دلار شکسته نشود به این کار ادامه خواهد داد.

از جنبه نزولی، پشتیبانی 26600 دلار است، جایی که بیت کوین در هفته گذشته دو بار افزایش یافته است.

The post عرضه غیرفعال بیت کوین با امتناع «هدلرها» از فروش افزایش می یابد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *