شرکت Marathon Digital Holdings با یک دادخواست دسته جمعی به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار فدرال مواجه است.

مؤسسه حقوقی کلاین یک درخواست را ثبت کرده است شکایت از طرف سهامداران Marathon Digital. این شرکت ادعا می کند که این شرکت اظهارات نادرست و گمراه کننده ای را طی نزدیک به دو سال ارائه کرده است. ظاهراً، ماراتن نتوانست اطلاعاتی را که تأثیر منفی با اهمیتی بر وضعیت مالی آن داشته باشد، افشا کند.

افشای ماراتن دیجیتال

شرکت Marathon Digital Holdings، شرکتی است که از طریق عملیات استخراج از اکوسیستم بیت کوین پشتیبانی و ایمن می کند. ماینرها از رایانه های قدرتمند برای تأیید تراکنش های بیت کوین در بلاک چین و دریافت بیت کوین به عنوان پاداش استفاده می کنند.

این شکایت به دوره از 10 مه 2021 تا 28 فوریه 2023 اشاره دارد. این شکایت ادعا می‌کند که Marathon Digital اثربخشی کنترل‌ها و رویه‌های افشای خود و کنترل داخلی بر گزارشگری مالی را اغراق کرده است. این به نوبه خود منجر به این شد که شرکت درآمدها و هزینه درآمد خود را در دوره مورد بحث اعلام کند.

بر اساس این دادخواست، کلاهبرداری تأثیر مادی بر سرمایه گذارانی داشته است که درگیر هستند.

سهامدارانی که به لطف ماراتن متحمل ضرر شدند تا 30 می 2023 فرصت دارند تا دادخواست دادگاه برای وضعیت شاکی اصلی

شانس های ماراتن

نرخ هش عملیاتی ماراتون در سه ماهه اول سال 2023 64 درصد افزایش یافت، از 7.0 به 11.5 اگزاهش که منجر به افزایش 41 درصدی تولید بیت کوین آن نسبت به سه ماهه قبل به رکورد 2195 بیت کوین در سه ماهه اول شد. این شرکت همچنین بدهی خود را 50 میلیون دلار کاهش داد و دارایی بیت کوین نامحدود خود را در طول سه ماهه 3132 بیت کوین افزایش داد.

این شرکت برای کاهش بار بدهی خود و آزاد کردن بیت کوین که به عنوان وثیقه نگهداری می شود، تلاش کرده است. در ماه مارس، این شرکت برای پایان دادن به روابط خود با بانک بیمار Silvergate، از تسهیلات اعتباری خود جلوگیری کرد.

در نوامبر 2021، قیمت سهام ماراتون در پی انتشار اخباری مبنی بر احضاریه از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 27 درصد کاهش یافت. آژانس تحقیقاتی را در مورد معاملات Marathon با Beowulf Energy و ادعای نقض قوانین اوراق بهادار آغاز کرد.

The post بیت کوین ماینر ماراتن دیجیتال شکایت کرد: سرمایه گذاران ادعای ارقام نادرست دارند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *