بیت کوین (BTC) متحمل نوسانات صعودی اندکی می شود زیرا شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در ماه آوریل تخمین ها را از دست می دهد، که ممکن است باعث تقویت مورد توقف افزایش نرخ بهره فدرال رزرو (فدرال رزرو) در اواخر سال جاری شود.

این دارایی معمولاً از شش ساعت قبل از اعلام CPI ایالات متحده نوسانات را نشان می دهد. با این حال، مانند S&P 500 و Dow Jones، در معاملات قبل از بازار نسبتاً ثابت معامله شد.

Cryptos یکنواخت معامله می کند، اما تحلیلگران محتاط هستند

قیمت فعلی آن حدود 27981 دلار است که 1.2 درصد با تورم 4.9 درصدی پایین تر از حد انتظار افزایش یافته است، اتریوم (ETH) نیز در 1840 دلار کاهش یافته است. ارزهای دیجیتال با سقف پایین تر مانند Cardano و Dogecoin 0.2% و 0.5% کاهش یافتند.

تحلیلگران برآورد کردند که CPI سرفصل آوریل سالانه ایالات متحده روی 5 درصد ثابت است و تورم اصلی، بدون احتساب قیمت های مواد غذایی و انرژی نوسان، تا 5.5 درصد افزایش یافته است.

با وجود ترکیب در نرخ های پایین تر، تورم اصلی هنوز با هدف 2 درصدی فدرال رزرو فاصله دارد. تورم اصلی با انتظارات مطابقت داشت و سالانه 5.5 درصد بود و ماهانه 0.4 درصد افزایش یافت.

تورم سرفصل ایالات متحده | منبع: تجارت اقتصاد

پس از این خبر، بیت کوین که همبستگی 30 روزه آن با نزدک به 0.5 رسیده است، معاملات آتی ایالات متحده را به سمت بالا دنبال کرد. بازدهی خزانه داری کاهش یافت.

بر اساس شاخص جهانی ام‌اس‌اس‌آی، که صبح امروز 0.1 درصد کاهش یافت، بیشتر سهام در ماه گذشته در انتظار اخباری از سوی فدرال رزرو معامله شده‌اند.

فدرال رزرو در 4 می گفت که افزایش نرخ بهره در آینده به داده های آینده بستگی دارد. در 14 ماه گذشته نرخ بهره را حدود 500 واحد افزایش داده است. گزارش ماه گذشته حقوق و دستمزد غیرکشاورزی افزایش دستمزد ساعتی را نشان داد که ممکن است افزایش بیشتری را تشویق کند.

احتمال نرخ پایانه فدرال رزرو
پیش بینی نرخ هدف CME | منبع: گروه CME

در زمان انتشار، بازارها همچنان انتظار دارند که نرخ بهره در جلسه بعدی فدرال رزرو متوقف شود.

فدرال رزرو نیویورک کاهش نرخ بهره را پیش بینی نمی کند

جان ویلیامز رئیس فدرال رزرو نیویورک گفت دیروز او انتظار ندارد تورم قبل از دو سال آینده به 2 درصد برسد.

علاوه بر این، پیش‌بینی‌های پایه او هیچ کاهش نرخی را در سال جاری پیش‌بینی نمی‌کند.

به دلیل تأخیر بین اقدامات سیاستی و تأثیرات آنها، اقدامات (کمیته بازار آزاد فدرال) برای بازگرداندن تعادل به اقتصاد و بازگرداندن تورم به هدف 2 درصدی ما زمان می برد.»

سهام آسیایی نپذیرفتن امروز صبح در حالی که سرمایه گذاران موقعیت های ریسک را قبل از اخبار CPI تخلیه کردند. سهام فناوری با کاهش بیش از 1 درصدی شاخصی که شرکت‌های دولتی چین را ردیابی می‌کند، شروع به کاهش کرد. سهام Tencent Holdings سومین روز متوالی نزولی خود را ثبت کرد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست بیت کوین با افزایش نرخ تورم در آوریل افزایش یافت و روایت مکث نرخ را تقویت کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *