بیت کوین SV (BSV) از نظر دلاری نزدیک به پایین ترین حد تاریخ خود معامله می شود. در برابر بیت کوین، قبلاً به آن افتخار ناگوار رسیده است.

اسپین آف بیت کوین معروف به بیت کوین SV (چشم انداز ساتوشی) به پایین ترین سطح قیمتی خود رسیده است.

علاوه بر این، BSV از ابتدای سال 2020 در برابر بیت کوین ارزش خود را از دست داده است. طبق گفته Tradingview، تقریباً 98 درصد در برابر بیت کوین کاهش یافته است، که از یک تخم ریزی (Bitcoin Cash) از آن تولید شده است.

دارایی کریپتو بحث برانگیز در حال حاضر با 0.0011 BTC در هر BSV معامله می شود که پایین ترین سطح آن در تاریخ است.

قیمت BSV/BTC – TradingView

آیا بیت کوین SV مرده است؟

BSV در اواخر سال 2018 به عنوان هارد فورک بیت کوین کش (BCH) ایجاد شد. با توجه به ادامه پروتکل اصلی بیت کوین، چشم انداز پیشرفته تر شدن از نظر فناوری را داشت.

این فورک به دنبال درگیری بین جوامع رقیب بر سر مشخصات فنی بلاک چین بیت کوین و تکرارهای بعدی آن بود.

یک گروه توسط کارآفرین و پیشگام BTC راجر ور و Jihan Wu از Bitmain حمایت می شد. آنها نسخه ای به نام بیت کوین ABC (مخفف Adjustable Blocksize Cap) را تبلیغ کردند. این اندازه بلوک را در 32 مگابایت حفظ می کند.

کریگ رایت و میلیاردر کالوین آیر گروه دوم را رهبری کردند. نسخه آنها، بیت کوین Satoshi Vision، محدودیت اندازه بلوک را به 128 مگابایت افزایش می دهد.

BSV از زمان آغاز به کار خود فقط بیش از چهار سال پیش، سواری سختی داشته است. در آگوست 2021، بلاک چین با حمله 51 درصدی مواجه شد که در آن ماینرها توانستند کنترل بیش از نیمی از قدرت هش را به دست آورند. علاوه بر این، این شبکه دوباره در اکتبر 2022 مورد حمله قرار گرفت.

در ژانویه امسال، BSV از پلتفرم معاملاتی Robinhood حذف شد و باعث کاهش بیشتر قیمت ها شد.

اوایل این ماه، تیموتی پترسون، تحلیلگر مالی خبره، برچسب زده شده است BSV به عنوان “sh***iest از همه sh***coins.”

علاوه بر این، کریگ رایت، طرفدار BSV، که همچنین ادعا می کند بیت کوین را اختراع کرده است، اخیراً مشکلاتی را ایجاد کرده است. رایت بوده است در حال بررسی یک پرونده قضایی در پی کشف وایت پیپر بیت کوین که در سیستم عامل های اپل تعبیه شده بود، علیه اپل.

چشم انداز قیمت BSV

اساساً چشم انداز قیمت برای BSV زیبا نیست. اسپین آف بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله با قیمتی کمتر از 36 دلار معامله می شد. پایین ترین قیمت آن در حدود 32 دلار است که آخرین بار در اوایل ماه مارس مشاهده شد.

BSV/USD 1 سال - BeInCrypto
BSV/USD 1 سال – BeInCrypto

علاوه بر این، BSV نسبت به آوریل 2021 یعنی 490 دلار، 93 درصد کاهش یافته است. در رالی امسال نتوانسته هیچ گونه جذابیتی به دست آورد و به سرعت به سمت نامگذاری “سکه مرده” پیش می رود.

پس از سقوط بیت کوین SV در برابر بیت کوین به پایین ترین حد خود. آیا BSV یک سکه مرده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *