با بهبود قیمت بیت کوین در سه ماهه اول 2023، شرکت استخراج بیت فارمز 28.5 میلیون دلار بیت کوین (BTC) برای پرداخت بدهی های خود فروخت.

صعود بیت کوین Q1 برای شرکت های استخراج بیت کوین آرامش بخش بوده است. پس از سقوط FTX، شرکت های معدنی برای سودآوری تلاش کردند. برخی حتی اعلام ورشکستگی کردند.

Bitfarms زیان ناخالص 8.4 میلیون دلاری را گزارش می کند

طبق یک SEC تشکیل پروندهبیت فارمز 1297 بیت کوین در سه ماهه اول سال 2023 استخراج کرد. اما، این شرکت بخش عمده ای – 1267 بیت کوین – را برای بازپرداخت بدهی تجهیزات فروخت. سال گذشته، Bitfarms مجبور شد برای افزایش نقدینگی در زمستان کریپتو، 3000 بیت کوین بفروشد.

Bitfarms در کنار فروش BTC، 3000 ماینر جدید اضافه کرد تا هش ریت خود را از 4.5 EH/s به 4.8 EH/s افزایش دهد. شرکت معدن اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سپتامبر 2023 به نقطه عطف 6.0 EH/s برسد.

نرخ هش قدرت محاسباتی برای استخراج بیت کوین است.

مدیر اجرایی (مدیر عامل) جف مورفی، که در دسامبر 2022 پس از استعفای بنیانگذار امیلیانو گرودزکی منصوب شد، گفت:

با تمرکز بر حفظ انضباط مالی و عملیاتی، ما قدرت و انعطاف‌پذیری را برای هدایت رشد ایجاد کرده‌ایم و هدف 6.0 EH/s خود را از پایان سه ماهه چهارم 2023 تا پایان سه ماهه سوم 2023 تسریع بخشیده‌ایم.

در نهایت، Bitfarms درآمدی معادل 30 میلیون دلار گزارش کرد که تقریباً 10 درصد بیشتر از درآمد سه ماهه قبلی است. این سهام در حال حاضر با قیمت 1.08 دلار معامله می شود که 8 درصد بیشتر از قیمت پایانی روز جمعه است.

منبع: TradingView

در مورد Bitfarms یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید فقطبهک، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، کلیک ساعتپیش از این.

پست ماینر بیت فارمز ۲۸.۵ میلیون دلار ارزش بیت کوین را به تسویه بدهی ها می فروشد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *