Bitget از هوش مصنوعی (AI) استفاده کرده و 10 میلیون دلار به پلتفرم Fetch.ai اختصاص داده است.

هیاهوی هوش مصنوعی امسال بازارها را تحت تأثیر قرار داده است. سرمایه‌گذاران روی صنعت هوش مصنوعی شرط‌بندی می‌کنند و رهبران ارزهای دیجیتال هم همینطور. اکنون، صرافی مشتقات کریپتو، Bitget، نیز 10 میلیون دلار سرمایه گذاری در پلتفرم هوش مصنوعی Fetch.ai انجام داده است.

آیا Bitget زیرساختی را برای تجارت مشتقات رمزنگاری هوش مصنوعی توسعه خواهد داد؟

به گزارش فاینانس بزرگانBitget قصد دارد تا Fetch.ai طیف وسیعی از خدمات، از جمله مشاوره بازاریابی و مسیرهای استراتژیک را ارائه دهد.

گریسی چان، مدیر عامل Bitget می گوید:

وقتی آن را می بینیم، ارزش آن را می دانیم. Fetch.ai در حال حاضر متشکل از مجموعه‌ای از راه‌حل‌های هوش مصنوعی کاربردی و کاربردی است که می‌تواند تأثیر واقعی بر نحوه تعامل کسب‌وکارها و افراد داشته باشد.

Fetch.ai فناوری ساخت خدمات با استفاده از اتوماسیون و هوش مصنوعی را برای امور مالی و پیش بینی ارائه می دهد. در حالی که بیت‌گت می‌خواهد به Fetch.ai در ایجاد مشارکت‌های اجتماعی و تجاری کمک کند، آیا می‌تواند از فناوری خود برای ایجاد صرافی مشتقات رمزنگاری هوش مصنوعی در آینده نیز استفاده کند؟

Bitget هنوز به طور رسمی در مورد این خبر اظهار نظر نکرده است.

آزمایش‌های هوش مصنوعی ChatGPT ویتالیک بوترین

اخیرا، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، چت ربات هوش مصنوعی، رابط های برنامه نویسی کاربردی ChatGPT (API) را آزمایش کرد.

آزمایش‌های او پتانسیل استفاده از ChatGPT را برای پیشنهاد APIهای مورد نیاز برای توسعه استراتژی‌های معاملات ارزهای دیجیتال نشان داد.

همانطور که رهبران ارزهای دیجیتال در حال بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری هوش مصنوعی هستند، Cosmose AI بودجه نامعلومی را از پروتکل NEAR دریافت کرد. با این همکاری، Cosmose AI، یک شرکت متمرکز بر خرید خرده‌فروشی، به ارزش 500 میلیون دلاری دست یافت.

BeInCrypto گزارش داد که هدف این مشارکت این است که پرداخت های آنلاین را تا 50 برابر ارزان تر کند.

در مورد تجارت هوش مصنوعی Bitget یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post Bitget متعهد 10 میلیون دلاری برای توسعه صرافی مشتقات رمزنگاری هوش مصنوعی است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *