بیت مین به دلیل مالیات پرداخت نشده در پکن چین با جریمه 3.5 میلیون دلاری روبرو است. سازنده متمرکز بر استخراج بیت کوین به دلیل کسر مالیات بر درآمد شخصی پرداخت نشده جریمه شده است.

بیت مین ممکن است به دلیل عدم پرداخت مالیات در پکن با جریمه 3.5 میلیون دلاری روبرو شود. گزارش های جدید نشان می دهد که Bitmain اخطاریه ای از اداره مالیات ایالتی پکن در مورد تخلفات مالیاتی دریافت کرده است.

Bitmain تراشه های مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه را برای استخراج بیت کوین طراحی می کند و دفتر مرکزی آن در پکن است. این یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در فضا است.

در حالی که این جریمه نباید خیلی روی امور مالی شرکت تأثیر بگذارد، این نشانه آن است که نظارت بر صنعت کریپتو در چین همچنان مانند همیشه رایج است.

جزئیات از اطلاعیه: مال آنهاست

این اطلاعیه همچنین بیان می‌کند که در آگوست 2022 یک ارتباط به Bitmain ارسال شد. با این حال، بیان می‌کند که Bitmain در کسر مالیات بر درآمد فردی به مبلغ حدود 2.4 میلیون دلار شکست خورده است.

شرکت‌های چینی باید عملیات‌های خود را زیر نظر داشته باشند، به‌ویژه که این کشور موضع مطلوبی در قبال رمزارزها اتخاذ نمی‌کند. با این حال، هنگ کنگ در حال باز شدن به روی صنعت کریپتو است و در تلاش است تا به یک هاب رمزنگاری تبدیل شود.

چین صنعت کریپتو را محدود می کند

از جمله اقداماتی که چین برای سرکوب بازار کریپتو برداشته است، دنبال کردن صنعت ماینینگ است. چین استخراج کریپتو را ممنوع کرده است، اگرچه هنوز از طریق عملیات زیرزمینی انجام می شود. یکی از سرفصل‌های مهم در هفته‌های اخیر مربوط به این واقعیت است که یکی از دبیران سابق حزب کمونیست چین (ح‌ک‌پی). کمک کرد عملیات استخراج کریپتو یکی از دادگاه های چین همچنین حکم داد که استخراج ارزهای دیجیتال بر آب و هوا تأثیر منفی می گذارد.

در حالی که این کشور در حال سرکوب ارزهای دیجیتال است، با یوان دیجیتال خود در حال پیشرفت است. این کشور همچنان به اجرای پایلوت‌های CBDC ادامه می‌دهد که هر کدام گسترده‌تر از گذشته است.

عملیات بیت مین در 12 ماه گذشته تحت تأثیر قرار نگرفت

با وجود هرگونه جریمه و زمستان رمزنگاری، بیت مین به عملکرد کافی ادامه می دهد. آخرین سخت افزار استخراج بیت کوین Antminer این شرکت در دسامبر 2022 در عرض چند ثانیه فروخته شد. این اتفاق با وجود اینکه سود ماینینگ در سال 2022 تا 75 درصد کاهش یافت.

موسس Bitmain جیهان وو نیز راه اندازی کرد 250 میلیون دلار صندوق برای خرید دارایی‌های مربوط به دارایی‌های استخراج بیت‌کوین در سپتامبر 2022. وو در سال 2021 شرکت را ترک کرد و قصد داشت Bitdeer را تأسیس کند.

The post شرکت Bitmain Crypto Mining به دلیل تخلفات مالیاتی در چین با جریمه 3.5 میلیون دلاری مواجه شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *