Bittrex هنگام آماده شدن برای پایان دادن به عملیات در ایالات متحده، اعلامیه Wells را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) دریافت کرده است.

Bittrex، یک صرافی رمزنگاری که آماده توقف فعالیت در ایالات متحده است، در تیررس SEC قرار دارد. این نهاد نظارتی ماموریت خود را برای محدود کردن مشاغل ارزهای دیجیتال از ابتدای سال جاری تشدید کرده است.

دیوید ماریا، مشاور عمومی در Bittrex، به این موضوع گفت WSJ آنها اعلامیه ولز را دریافت کردند که ادعا می‌کرد در فعالیت‌های تجاری به‌عنوان صرافی، کارگزاری-فروشنده، و اتاق پایاپای بدون ثبت شرکت داشتند.

اطلاعیه Wells یک اطلاعیه رسمی از SEC است که به اطلاع می‌دهد که آنها در حال بررسی اقدام قانونی علیه یک فرد یا یک نهاد هستند.

اطلاعیه ولز ممکن است لزوماً منجر به اقدام دادگاه نشود

با این وجود، همه موارد مربوط به اعلان ولز از SEC منجر به رسیدگی دادگاه نمی شود. گاهی اوقات، سازمان نظارتی ممکن است تحقیقات را متوقف کند یا با طرف درگیر به توافق برسد.

ماریا گفت که آنها مطمئن نیستند که تنظیم کننده ها آنها را به دادگاه بکشانند زیرا شرکت در حال حاضر فعالیت های خود را تعطیل می کند. اما، اگر آژانس نظارتی اقدامات اجرایی انجام دهد، Bittrex شکایت خواهد کرد مگر اینکه SEC “با یک پیشنهاد تسویه حساب معقول ارائه کند.”

پس از سابقه طولانی مبارزه با رگولاتورها، صرافی نه ساله سرانجام تصمیم گرفت پلتفرم خود را با استناد به “محیط نظارتی نامشخص” تعطیل کند.

جان رید استارک، وکیل سابق SEC، معتقد است که “Coinbase بعدی برای شکایت SEC است.” Coinbase قبلاً اعلامیه Wells را در ماه گذشته دریافت کرده بود.

چیزی برای گفتن در مورد Bittrex یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post Bittrex آماده مبارزه با SEC، با وجود پایان دادن به عملیات در ایالات متحده، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *