بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، Bittrex US تقاضای ورشکستگی فصل 11 را در دادگاه فدرال در دلاور ارائه کرد. پرونده بر Bittrex Global تأثیر نمی گذارد.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی و گزارش های مختلف، صرافی ارز دیجیتال Bittrex ایالات متحده برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده است. تنها شاخه ایالات متحده صرافی پس از اعلام قبلی مبنی بر توقف فعالیت صرافی در 30 آوریل، درخواست ورشکستگی کرده است.

Bittrex US در یک دادگاه فدرال در دلاور درخواست ورشکستگی کرد. بایگانی بر عملکرد Bittrex Global تأثیری نخواهد گذاشت. در بیانیه مطبوعاتی در خصوص ایمنی و توزیع وجوه مشتریان آمده است:

برای آن دسته از مشتریانی که قبل از پایان ماه آوریل وجوه خود را از پلتفرم برداشت نکردند، وجوه شما ایمن و ایمن باقی می ماند و اولویت اصلی ما اطمینان از کامل شدن مشتریانمان است. در حالی که دادگاه ورشکستگی در نهایت تصمیم خواهد گرفت که چگونه می توان آن وجوه را توسط مشتریان ما مطالبه کرد و بین آنها توزیع کرد، ما در نظر داریم از دادگاه بخواهیم که این حساب ها را در اسرع وقت فعال کند تا مشتریان الزامات قانونی لازم را داشته باشند.

تشکیل پرونده ورشکستگی، Bittrex را تبدیل به صرافی بعدی در ایالات متحده می کند که ورشکسته می شود و به لیستی پیوسته در حال رشد می پیوندد. قابل توجه ترین آنها FTX بود که در زمان سقوط به سرفصل های مهمی تبدیل شد. بسیاری از این صرافی ها نیز از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مورد بررسی قرار گرفته اند – و Bittrex نیز تفاوتی ندارد.

Bittrex US پس از دریافت اخطار ولز از آژانس، خود را برای نبرد قانونی با SEC آماده می کرد. این اخطار به این دلیل ارسال شد که SEC احساس می‌کرد این صرافی بدون ثبت نام، به‌عنوان یک صرافی، کارگزار-فروشنده و اتاق پایاپای مشغول فعالیت‌های تجاری بوده است.

Bittrex تا آنجا پیش رفته است که می گوید در صورت انجام اقدامات اجرایی SEC آماده شکایت است. SEC توکن هایی مانند OMG، DASH و ALGO را در شکایت خود فهرست کرد و بیان کرد که اینها اوراق بهادار هستند.

این صرافی که در لیختن اشتاین ثبت شده است، برای اولین بار در سال 2014 راه اندازی شد. Bittrex که یک نهاد قابل توجه در فضای رمزنگاری است، در گذشته حجم معاملاتی بالغ بر صدها میلیون را تجربه کرده است.

ستاد جابجایی عمدی مبادلات

صرافی‌های رمزارز معمولاً در ماه‌های اخیر دوران سختی را سپری کرده‌اند. صرافی‌های P2P نیز آسیب دیده‌اند که نمونه اصلی آن Paxful است. تبادل دوباره آنلاین شد چند روز پیش پس از یک ماه آفلاین بودن.

شرکت‌ها و مقامات درباره اینکه آیا باید دفتر مرکزی خود را جابه‌جا کنند یا خیر، بحث کرده‌اند و برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، گفت که امارات می‌تواند انتخاب خوبی باشد. بسیاری از شرکت های رمزنگاری به دلیل قوانین سازگارتر به خاورمیانه رفته اند.

The post Bittrex تبدیل به آخرین قربانی صرافی رمزارز ایالات متحده شد، فصل 11 ورشکستگی پرونده اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *