Block Inc (Square سابق)، شرکت پرداختی که توسط مدیر عامل سابق توییتر، جک دورسی تأسیس شده است، پیشرفت خود را در توسعه سخت افزار استخراج بیت کوین خود به روز کرده است.

در اطلاعیه اخیر، این کسب و کار مشکل تمرکز صنعت را تصدیق کرد اما همچنان به تعهد خود ادامه می دهد.

به‌روزرسانی انتشار ASIC بلوک

در اکتبر 2021، جک دورسی به ساخت یک سیستم استخراج بیت کوین ابراز علاقه کرد. او یک سیستم ماینینگ توزیع شده، کارآمد، باز و در دسترس را در نظر گرفت. که به نوبه خود شبکه بیت کوین را برای افراد و مشاغل انعطاف پذیرتر می کند.

در آن زمان، غول فناوری به یک مشکل تمرکز اشاره کرده بود. مشکلی در فضای طراحی سیلیکون و تامین ASIC های استخراج بیت کوین. این مخفف Application-Specific Integrated Circuits است. در این مورد، تراشه ها و ماشین هایی که به طور خاص برای بهینه سازی اثبات کار روی بیت کوین ساخته شده اند.

بر اساس یک 28 آوریل به روز رسانیبلاک اظهار داشت که این است،

موقعیتی منحصر به فرد برای کمک به حل این مشکل با معرفی ASIC جدید استخراج بیت کوین و راه حل های سخت افزاری.

این شرکت خدمات مالی همچنین خاطرنشان کرد که پیشینه قوی در طراحی ASIC دارد و هدف آن افزایش شفافیت، انعطاف‌پذیری و تمرکززدایی شبکه بیت‌کوین است. در این بیانیه خاطرنشان شد، در راستای این هدف، Block قصد دارد تا هر جا که ممکن است، فناوری استخراج بیت کوین خود را به صورت متن باز تبدیل کند.

مدیر کل سخت افزار بلاک، توماس تمپلتون، سال گذشته اظهار داشت که این شرکت چنین است تلاش برای رسیدگی به نقاط درد اولیه مصرف کننده پس از اعلام اولیه بلاک.

این نسخه می افزاید:

از زمان شروع پروژه، ما پیشرفت قابل توجهی در توسعه ASIC خود داشته ایم. این شامل جمع آوری تیمی از طراحان ASIC و توسعه طرح های اولیه است که در حال آزمایش رقابتی با بهترین ASIC های موجود در بازار هستند.

موج استخدام مهندس نرم افزار ادامه دارد

در حالی که بنا بر گزارش ها، Block در حال توسعه ASIC استخراج بیت کوین سفارشی خود است، همچنین تعداد قابل توجهی از ASIC های استخراج بیت کوین را از اینتل خریداری کرده است. به گفته بلاک، توسعه سیستم ماینینگ خود را تسریع کرده و به تیم طراحی خود اجازه داده است تا روی توسعه ASIC سه نانومتری تمرکز کنند. این بیانیه همچنین خاطرنشان می کند که خرید باعث تسریع و سوق دادن توسعه به بازارها می شود.

در همین حال، بلاک اعلام کرد که با تولید نمونه اولیه طرح نهایی پنج نانومتری خود پیشرفت کرده است. انتشار همچنین برجسته می کند،

“این یک نقطه عطف هیجان انگیز است که به ما امکان می دهد انواع طراحی را آزمایش کنیم، کار طراحی خود را تأیید کنیم و آزمایش خود را بر روی سیلیکون واقعی کالیبره کنیم.”

در حالی که Block پیشرفت قابل توجهی را در توسعه ASIC خود افزایش می دهد، همچنین در حال جمع آوری تیمی از مهندسان نرم افزار است.

لیندسی گروسمن، رهبر تجاری در کیف پول بیت کوین بلاک، در توییتر اعلام کرد که این شرکت تسهیل رمپ روشن/خاموش فیات و کریپتو برای کاربران.

مارس آن استرهاییاشاره کرد که مردم را قادر می سازد تا پول خود را داشته باشند و مدیریت کنند. این شرکت کیف پول بیت کوینی را برای اتصال سیستم های توزیع شده با پول متمرکز سنتی ترویج می کند.

پست ماینر بیت کوین سه نانومتری ASIC Block در حال توسعه اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *