بازار توکن غیرقابل تغییر (NFT) Blur از پروتکل وام دائمی همتا به همتا برای NFT ها رونمایی کرده است.

در 1 می، بازار محبوب NFT Blur از سرویس نوآورانه ماندگار خود برای بخش کلکسیون های دیجیتالی رونمایی کرد. «Blend» یا Blur Lending سیستمی است که برای باز کردن نقدینگی برای NFT طراحی شده است.

طبق این اعلامیه، «Blend با استفاده از یک پروتکل پیشنهادی پیچیده خارج از زنجیره، کاربرانی را که می‌خواهند در مقابل وثیقه غیرقابل تعویض خود با هر وام‌دهنده‌ای که مایل به ارائه رقابتی‌ترین نرخ است، وام بگیرند، مطابقت می‌دهد».

Blur همچنین ادعا می کند که نسخه های اولیه NFT مانند این مرحله بعدی رشد بازار را آغاز خواهند کرد.

بر اساس این اعلامیه، وام های Blend دارای نرخ های ثابت هستند و هرگز منقضی نمی شوند. وی افزود که وام گیرندگان می توانند در هر زمان بازپرداخت کنند. در همین حال، وام دهندگان می توانند با راه اندازی یک حراج هلندی برای یافتن وام دهنده جدید با نرخ جدید از موقعیت خود خارج شوند.

رهن NFT

این پروتکل به خرید خانه از طریق رهن با سپرده اسمی اشاره داشت. بدون این سیستم، هیچ کس قادر به خرید ملک نخواهد بود. علاوه بر این، NFT ها با مشکل مشابهی روبرو هستند، اضافه كردن:

اکثر خریداران امروز قیمت کامل NFT ها را از قبل پرداخت می کنند. ممکن است خیلی ها بخواهند مجموعه ای را بخرند، اما تعداد کمی از آنها می توانند یکباره آن را بپردازند. راه حل وام NFT است.

علاوه بر این، برای وام گیرندگان و وام دهندگان کارمزد صفر وجود دارد. با این حال، آنها می توانند توسط دارندگان توکن BLUR فعال و کنترل شوند.

بازارهای NFT اخیراً ضعیف بوده اند و فروش و حجم کاهش یافته است. بازار غیر قابل تعویض ردیاب نشان می دهد که فروش روزانه از حدود 40000 در ماه اکتبر به حدود 5000 در اواسط آوریل کاهش یافته است.

در یک توسعه مرتبط، خانه حراج ساتبی یک بازار NFT را برای فروش ثانویه راه اندازی کرده است. در 1 می، شرکت گفت کاربران پلتفرم متاورس ساتبی می‌توانند «آثار دیجیتالی قابل توجهی بخرند و بفروشند». علاوه بر این، بازار جدید دارای «مجموعه ای چرخشی و سرپرستی از هنرمندان پیشرو خواهد بود که توسط متخصصان ساتبی انتخاب شده اند».

افت قیمت BLUR

توکن های بومی بازار Blur NFT امروز ضربه بزرگی خورده اند. به گفته BeInCrypto، در نتیجه، دارایی با کاهش 10 درصدی به 0.614 دلار رسیده است.

قیمت BLUR 1 هفته – BeInCrypto

علاوه بر این، BLUR طی دو هفته گذشته 17 درصد کاهش یافته است زیرا دارایی‌های مبتنی بر NFT بیشتر از همتایان رمزنگاری خود ضربه می‌خورند.

در نهایت، BLUR در حال حاضر 88 درصد کاهش نسبت به بالاترین قیمت تاریخ فوریه خود که کمی بیش از 5 دلار است، معامله می شود.

پست Blur Now به کاربران اجازه می دهد تا خریدهای NFT خود را از طریق وام ترکیبی «وام» کنند، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *