ارز دیجیتال بومی بایننس، BNB، با عقب نشینی بازارهای رمزنگاری امروز، پیشرفت هایی را به دست آورده است. این حرکت توسط آخرین پروژه بایننس لانچپول، کشاورزی سوئی انجام شده است.

در 30 آوریل، بایننس اعلام کرد که سی و سومین پروژه در بایننس لانچپول، Sui است. این مشوق مشتریان بایننس را قادر می‌سازد تا توکن‌های SUI را با استفاده از BNB و TrueUSD (TUSD) ذخیره کنند.

همچنین بر اساس این اطلاعیه، مشوق های کشاورزی از اول اردیبهشت آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

Binance Backing Sui

Binance سپس SUI را زمانی فهرست می کند که نقدینگی آن الزامات را برآورده کند. چهار جفت معامله در دسترس خواهد بود: SUI/BTC، SUI/USDT، SUI/TUSD و SUI/BNB.

40 میلیون توکن SUI به عنوان پاداش برای کشاورزی این دو استخر صادر می شود. در زمان نگارش این مقاله، 772.8 میلیون دلار واقعی در استخر TUSD سرمایه گذاری شده بود. علاوه بر این، 8.9 میلیون BNB به ارزش تقریباً 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده بود.

SUI Farming بر بایننس لانچپول

Sui یک بلاک چین لایه 1 اثبات سهام (DPoS) بر اساس زبان برنامه نویسی Move است. به عنوان «قاتل اتریوم» بعدی معرفی شده است. اگرچه، بسیاری از شبکه‌ها تلاش کرده‌اند و نتوانسته‌اند به این افتخار عمل کنند.

Sui از مدل داده های موازی و موتور اجرایی برای بهبود کارایی اجرا استفاده می کند. این امکان مقیاس بندی افقی را فراهم می کند زیرا شبکه متناسب با افزایش قدرت پردازش تایید کننده های Sui رشد می کند. علاوه بر این، مدل‌های شی‌محور را اجرا می‌کند، به این معنی که تراکنش‌ها بر اساس اشیاء گروه‌بندی می‌شوند و می‌توانند به صورت موازی پردازش شوند.

درست مانند Aptos، Sui نیز ریشه در فیس بوک (Meta) و پروژه منحل شده Diem دارد که از همان زبان برنامه نویسی قرارداد هوشمند استفاده می کرد.

همچنین، درست مانند Aptos، Sui توسط سرمایه‌های مخاطره‌آمیز حمایت می‌شود و با کارکنان سابق متا ارتباط دارد. در سپتامبر، توسعه دهنده Sui، Mysten Labs، 300 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری کرد که ارزش شرکت بیش از 2 میلیارد دلار بود. Binance Labs یکی از سرمایه گذاران Sui به همراه Coinbase Ventures و a16z است.

حداکثر عرضه SUI 10 میلیارد است. مشارکت کنندگان اولیه، سرمایه گذاران و خزانه داری 44 درصد از کل آن را دریافت می کنند. بنیاد Sui ذخیره جامعه را که حدود 50 درصد از توکن ها را شامل می شود، مدیریت خواهد کرد.

واکنش قیمت BNB

تقاضا برای BNB برای SUI کشاورزی قیمت‌ها را در 18 ساعت گذشته 5 درصد افزایش داده است. BNB به 339 دلار رسید و در زمان نگارش به 333 دلار کاهش یافت.

علاوه بر این، BNB در بحبوحه عقب نشینی 2.1 درصدی بازار ارزهای دیجیتال امروز در حال افزایش است.

BNB/USD 24 ساعته - BeInCrypto
BNB/USD 24 ساعته – BeInCrypto

با افزایش تقاضا برای استیبل کوین، دلار واقعی نیز بالاتر از حد خود معامله می شود. استیبل کوین ارزش بازار 2 میلیارد دلاری چند ساعت پیش به 1.02 دلار رسید و همچنان که FOMO کشاورزی SUI ادامه می‌یابد، قیمت بالایی دارد.

پست عقب نشینی BNB Bucks Market با راه اندازی بایننس SUI Farming اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *