قیمت BinanceCoin (BNB) قبل از ردیابی مجدد در 1 می به 340 دلار رسید. آشفتگی اخیر در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال شاهد کاهش 3 درصدی BNB در 7 روز گذشته بوده است. با این حال، شاخص‌های حیاتی روی زنجیره در حال حاضر به سرمایه‌گذاران صعودی این امکان را می‌دهند که پیش‌بینی‌های مثبت قیمت BNB را انجام دهند.

BNB سکه بومی شبکه بلاک چین BNB است که توسط صرافی برجسته ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. بایننس.

اخیراً افزایش غیرمعمولی در کارمزدهای بیت کوین و کارمزدهای تراکنش وجود داشته است، زیرا Ordinals تازه و memecoin rave به بلاک چین پیشگام گسترش یافته است. به طور تصادفی، به نظر می رسد که BNB در هفته گذشته در حال به دست آوردن کشش قابل توجهی است زیرا معامله گران کریپتو به دنبال جایگزین های کارآمدتری برای انجام معاملات هستند.

BNB نتوانست مقاومت 340 دلاری را در ماه مه بشکند، اما برخی از شاخص های زنجیره ای نشان می دهد که رالی گاو نر بسیار دور است.

در اینجا آمده است که چگونه افزایش فعالیت های تجاری و انباشت توسط نهنگ های کریپتو می تواند پیش بینی های صعودی قیمت BNB را تأیید کند.

علیرغم کاهش قیمت، زنجیره BNB در حال جذب فعالیت تجاری تازه است

شاخص های حیاتی روی زنجیره نشان می دهد که زنجیره BNB اخیراً سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورده است. به طور خاص، تعداد کاربران فعال روزانه (DAU) در شبکه زنجیره ای BNB به طور قابل توجهی در هفت روز معاملاتی گذشته افزایش یافته است.

طبق داده‌های زنجیره‌ای که در زیر نشان داده شده است، بین ۲ تا ۹ می، حتی با کاهش ۳ درصدی قیمت، کاربران فعال BNB ۲۷ درصد از ۴۰۶۸ به ۵۱۴۸ افزایش یافتند.

پیش‌بینی BinanceCoin (BNB) می 2023 – آدرس های فعال روزانه منبع: مقدس

واگرایی مثبت بین قیمت BNB و کاربران فعال روزانه (DAU) یک سیگنال صعودی است. DAU تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد را که در شبکه بلاک چین تعامل دارند اندازه‌گیری می‌کند.

هنگامی که DAU در طول یک اصلاح قیمت در سطح صنعت شروع به افزایش می‌کند، نشان می‌دهد که پروژه زیربنایی در حال به دست آوردن سهم بازار از رقبای خود است.

اگر سرمایه گذاران کریپتو همچنان به دنبال استقرار تراکنش های خود در BNB باشند، فقط زمان زیادی است که باعث افزایش قیمت شود.

سرمایه گذاران نهنگ فروش خود را متوقف کرده اند

یک روند انباشت تازه در میان سرمایه گذاران نهادی بزرگ BNB عامل حیاتی دیگری است که به بازگشت قیمت قریب الوقوع اشاره می کند.

پس از رزرو یک تن سود در ماه آوریل، نمودار زیر نشان می دهد که چگونه گروهی از نهنگ ها با موجودی 100000 تا یک میلیون BNB اخیراً فروش خود را متوقف کرده اند. بین 3 تا 9 می، نهنگ ها 90000 سکه BNB به موجودی کیف پول خود اضافه کردند.

پیش بینی قیمت BinanceCoin (BNB) - می 2023 - موجودی کیف پول نهنگ.
پیش بینی قیمت BinanceCoin (BNB) – می 2023 – موجودی کیف پول نهنگ. منبع: مقدس

با ارزش فعلی بازار، این سرمایه گذاری جدید توسط نهنگ ها 28 میلیون دلار است. این روند انباشت نشان می دهد که نهنگ ها در مورد چشم انداز قیمت سکه BNB دوباره اعتماد می کنند.

با توجه به اینکه چگونه این گروه نهنگ با موفقیت در رالی های گاو نر قبلی زمان بندی کرده است، موج انباشتگی فعلی آنها می تواند به اعتبار پیش بینی مثبت قیمت BNB کمک کند.

پیش بینی قیمت BNB: پیش از بازگشت صعودی به 350 دلار، کاهش جزئی پیش بینی می شود

الگوهای معاملاتی تاریخی و ارزیابی موقعیت مالی فعلی اکثر دارندگان سکه BNB نشان می‌دهد که رالی گاوی بعدی می‌تواند به 350 دلار برسد.

علیرغم افت اخیر قیمت، اکثر سرمایه گذاران ارز دیجیتالی که بایننس کوین را در ماه گذشته خریداری کرده اند، همچنان سودهای 2 درصدی دارند. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که احتمالاً تا زمانی که قیمت‌ها به 308 دلار کاهش یابد، مقداری بیشتر بفروشند.

با این حال، اگر سناریوی صعودی اجرا شود، BNB قبل از مواجهه با مقاومت اولیه، 5 درصد به سمت 325 دلار بازگشت خواهد کرد. و اگر این مقاومت شکسته شود، می تواند 10 درصد دیگر به سمت منطقه 355 دلاری پیش از شروع دوباره گروه بندی خرس ها افزایش یابد.

پیش بینی قیمت BinanceCoin (BNB)، می 2023. نسبت MVRV.  می 2023.
پیش بینی قیمت BinanceCoin (BNB)، می 2023. نسبت MVRV. منبع: مقدس

در مقابل، اگر قیمت BNB به زیر هدف 308 دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند این روایت را نفی کنند. با این وجود، سرمایه‌گذاران احتمالاً حمایت صعودی را در این سطح ارائه می‌کنند، زیرا به دنبال اجتناب از ورود به یک موقعیت زیان خالص هستند.

در غیر این صورت، پیش‌بینی صعودی قیمت BNB می‌تواند به طور موثری نفی شود و خرس‌ها می‌توانند برای سطح حمایت قابل توجه بعدی در 300 دلار فشار بیاورند.

پست قیمت بایننس کوین (BNB) نشانه های صعودی را در میان افزایش هزینه بیت کوین نشان می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *