قیمت BNB نسبت به 11 مارس 20 درصد افزایش یافته است، زمانی که به زیر 280 دلار سقوط کرد زیرا تنظیم کننده ها چندین صرافی ارز دیجیتال را هدف قرار دادند. داده‌های زنجیره‌ای کاربران ثابت روزانه را نشان می‌دهد، در حالی که شرکت‌کنندگان بلندمدت در شبکه زنجیره‌ای BNB خوش‌بین هستند. آیا BNB می تواند FUD رسانه ای را کنار بگذارد تا به 350 دلار برسد؟

در 14 آوریل، سکه BNB صادر شده توسط Binance بیست و سومین رویداد سه ماهه خودکار سوزی خود را به پایان رساند. در این آتش سوزی بیش از 2 میلیون BNB به ارزش حدود 674 میلیون دلار تخریب شد. رشد کاربران فعال روزانه و دست های ثابتی که توسط دارندگان طولانی مدت نشان داده شده است، عوامل اصلی محرک رالی فعلی بوده است.

با افزایش 5 درصدی در ماه آوریل، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که BNB می‌تواند در هفته‌های آینده سود بیشتری را به ارمغان بیاورد.

سرمایه گذاران بلندمدت BNB برای سود بیشتر قیمت در موقعیت هستند

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای ارائه شده توسط Santiment، سرمایه‌گذاران بلندمدت BNB در مواجهه با ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) اخیر پیرامون بایننس و سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال، چشم پوشی نکرده‌اند.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه میانگین سنی سکه در شبکه زنجیره ای BNB از اواسط ماه مارس روند صعودی داشته است.

همانطور که نمودار زیر نشان می دهد، بین 9 مارس و 14 آوریل، میانگین سن سکه BNB از 44.30 به 77.53 افزایش یافت.

قیمت BNB در مقابل میانگین سن سکه. آوریل 2023. منبع: مقدس

Mean Coin Age با ضرب تعداد سکه های نگهداری شده در شبکه در تعداد روزهای سپری شده در آدرس کیف پول فعلی، خوش بینی دارندگان بلندمدت را می سنجد. افزایش ارزش‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بلندمدت در حال افزایش اعتماد به نفس و موقعیت‌یابی برای سودهای آتی هستند.

به طور مشابه، کاربران فعال روزانه در شبکه زنجیره ای BNB ثابت مانده اند. این تأیید می کند که چشم انداز صعودی BNB تحت تأثیر FUD اخیر رسانه ای قرار نگرفته است.

از زمانی که بایننس معاملات را به دلیل مشکلات فنی در 24 مارس متوقف کرد، کاربران فعال روزانه زنجیره BNB تا 20 درصد افزایش یافته اند. از 24 مارس تا 14 آوریل، آدرس‌های فعال روزانه در حال تعامل در شبکه BNB از 3295 به 3911 افزایش یافته است.

قیمت BNB در مقابل آدرس‌های فعال روزانه آوریل 2023.
قیمت BNB در مقابل آدرس‌های فعال روزانه آوریل 2023. منبع: مقدس

کاربران فعال روزانه یک معیار روی زنجیره است که تعداد شرکت کنندگانی را که در یک شبکه تعامل دارند اندازه گیری می کند. سطوح بالای کاربران فعال روزانه (DAU) در شبکه بلاک چین نشان دهنده پذیرش و استفاده قوی از شبکه است. این یک نشانه مثبت برای چشم انداز قیمت سکه بومی شبکه است.

با توجه به خوش‌بینی در میان سرمایه‌گذاران بلندمدت، روند صعودی اخیر در آدرس‌های فعال روزانه می‌تواند باعث افزایش بیشتر قیمت BNB شود.

پیش بینی قیمت BNB: جاده ای به 360 دلار

داده‌های زنجیره‌ای MVRV ارائه‌شده توسط Santiment نشان می‌دهد که قیمت BNB می‌تواند قبل از اینکه سرمایه‌گذاران شروع به ثبت سود کنند تا 360 دلار افزایش یابد. داده‌های ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) مناطق بالقوه خرید/فروش را با ارزیابی میانگین قیمتی که دارندگان فعلی دارایی را در آن به دست آورده‌اند، شناسایی می‌کند.

نمودار زیر نشان می دهد که اکثر دارندگان BNB در حال حاضر بر روی سود حدود 20٪ نشسته اند. داده های تاریخی MVRV نشان می دهد که دارندگان احتمالاً سودهایی را در حدود منطقه 30 درصد رزرو می کنند. این بدان معناست که هنگامی که قیمت به 365 دلار نزدیک شد، BNB می تواند یک اصلاح را تجربه کند.

اما اگر BNB از این مقاومت عبور کند، گاوها می توانند قبل از اینکه دارندگان جنون فروش را شروع کنند، رالی را به سمت 387 دلار سوق دهند.

قیمت BNB در مقابل MVRV (30 روز).  آوریل 2023.
قیمت BNB در مقابل MVRV (30 روز). آوریل 2023. منبع: مقدس

با این حال، اگر قیمت BNB به زیر 308 دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند روایت صعودی را باطل کنند. با این حال، دارندگان می توانند به دنبال پایان دادن به فروش و حفظ سود 11 درصدی خود باشند.

اگر این منطقه حمایتی پایدار نباشد، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار افت بیشتر به سمت 285 دلار را داشته باشند، قبل از اینکه دارندگان تصمیم بگیرند که زیان خود را پس از کاهش سود به 2 درصد کاهش دهند.

The post قیمت BNB از 330 دلار با تکمیل سوزاندن توکن سه ماهه عبور کرد، آیا سود بیشتری در پیش است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *