قیمت BNB در 21 آوریل 3 درصد جهش کرد زیرا سرمایه گذاران صعودی به نظر می رسد که تمایلات نزولی را در بازار آلتکوین باطل کنند. آیا رالی گاوی BNB می تواند حرکت کافی برای غلبه بر مقاومت نزولی در 340 دلار پیدا کند؟

زنجیره BNB یک شبکه بلاک چین توزیع شده است که توسط بایننس ایجاد و پشتیبانی می شود. در درجه اول، زنجیره BNB توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز را بسازند و میزبانی کنند.

در 21 آوریل، قیمت سکه BNB بومی آن 3 درصد افزایش یافت زیرا بازارها به تایید معامله 1 میلیارد دلاری بایننس برای خرید دارایی‌های وام‌دهنده ارزهای دیجیتال منحل شده، وویجر، واکنش نشان دادند. در میان دیگر شاخص‌های زنجیره‌ای، افزایش فعالیت معاملاتی در سراسر شبکه زنجیره‌ای BNB نشان‌دهنده تغییر احتمالی از چشم‌انداز نزولی اخیر است.

فعالیت معاملاتی BNB به بالاترین حد خود در 3 ماه گذشته رسید

حجم تراکنش های روزانه در شبکه BNB برای اولین بار از اوایل فوریه به 200 میلیون دلار رسیده است. متریک حجم تراکنش، ارزش دلاری همه تراکنش‌های انجام شده در شبکه بلاک چین را روزانه جمع‌آوری می‌کند.

افزایش حجم معاملات حاکی از افزایش علاقه به دارایی است و سرمایه گذاران ممکن است مایل به پرداخت قیمت های بالاتر باشند.

قیمت BNB در مقابل حجم تراکنش (USD). آوریل 2023. منبع: مقدس

با نگاهی دقیق به داده های تاریخی، آخرین باری که حجم تراکنش روزانه BNB از 200 میلیون دلار گذشت، در 31 ژانویه بود. و قیمت قبل از ردیابی مجدد، 7 درصد دیگر افزایش یافت. اگر این الگو تکرار شود، دارندگان BNB می توانند در روزهای آینده انتظار صعودی داشته باشند.

احساسات منفی بر بازار آلتکوین حاکم است

در هفته گذشته، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال 7 درصد کاهش یافته است و نگرانی‌های نزولی را در سراسر بازار آلتکوین ایجاد کرده است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که BNB کنار گذاشته نشده است. ارزش ارزشی BNB در 7 روز معاملاتی گذشته نزدیک به صفر روند داشته است.

Weighted Sentiment ادراکات ذینفعان را در مورد چشم انداز قیمت دارایی با اندازه گیری نسبت اشاره های اجتماعی مثبت به موارد منفی دنبال می کند.

قیمت BNB در مقابل حجم تراکنش (USD).  آوریل 2023.
قیمت BNB در مقابل حجم تراکنش (USD). آوریل 2023. منبع: مقدس

هنگامی که روند احساسات وزنی برای یک دوره طولانی منفی است، اغلب نشان می دهد که این بازار ممکن است بیش از حد فروش باشد. این می تواند به این معنی باشد که BNB در آستانه بازگشت صعودی است.

به طور خلاصه، احساسات منفی و افزایش حجم معاملات BNB ممکن است یک فرصت خرید منحصر به فرد برای سرمایه گذاران باهوش ایجاد کند.

پیش بینی قیمت BNB: دارندگان می توانند 340 دلار را تحمل کنند

دارندگان صعودی به شدت از سطح حمایت 315 دلار در هفته گذشته دفاع کرده اند. و داده های Santiment’s Market-Value to Realized-Value (MVRV) نشان می دهد که آنها اکنون می توانند برای سودهای بیشتر تلاش کنند.

همانطور که اوضاع پیش می‌آید، اکثر دارندگان XRP خریداری شده در 30 روز گذشته حدود 10 درصد سود دارند. نمودار زیر نشان می دهد که آنها احتمالاً قبل از اینکه قیمت BNB به 340 دلار نزدیک شود، 5٪ سود بیشتر را حفظ خواهند کرد.

اما اگر BNB این مقاومت را بشکند، گاوها می توانند قبل از شروع رزرو سود، رالی را به سمت منطقه 365 دلاری سوق دهند.

نسبت قیمت BNB در مقابل MVRV.  آوریل 2023.
نسبت قیمت BNB در مقابل MVRV. آوریل 2023. منبع: مقدس

با این حال، اگر قیمت BNB به زیر 315 دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند موضع صعودی را نفی کنند. با این حال، سرمایه گذارانی که به دنبال حفظ سود خود در بالای محدوده 3 درصد هستند، می توانند در آن منطقه حمایت کنند.

اگر این سطح پشتیبانی از بین برود، XRP می تواند بیشتر به سمت محدوده ضرر 2٪ در 300 دلار کاهش یابد. در اینجا، با این حال، دارندگان ممکن است تصمیم بگیرند که ضرر خود را کاهش دهند و به طور ناخواسته باعث بازگشت مجدد شوند.

The post آیا انتظار می رود قیمت BNB با رسیدن تراکنش ها به بالاترین حد 3 ماهه باشد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *