براساس معیارهای شبکه، سکه‌های میم در حال انتقال به استاندارد BRC-20 هستند. روندها نشان می دهد که چیزی شبیه به شوق سکه میم BRC-20 در شبکه بیت کوین وجود دارد.

میم کوین ها که در چند ماه گذشته شاهد افزایش محبوبیت بوده اند، شروع به تسخیر شبکه بیت کوین کرده اند. این میم سکه های جدید با استفاده از استاندارد BRC-20 به جای اتریوم ضرب می شوند، زیرا اتریوم شاهد تراکم توکن های جدید است.

هزینه های ضرب روزانه توکن های BRC-20 به رکورد بالایی می رسد

هزینه ضربات روزانه در BRC-20 به بالاترین حد خود رسید 247 بیت کوین در 7 می، همانطور که در Dune دیده می شود. کل کارمزد این بیت کوین Ordinals 641 BTC بود. نمودار اوج قابل توجهی را برای این کارمزدها در اواخر آوریل نشان می دهد، یعنی زمانی که معاملات روزانه بیت کوین به دلیل Ordinals به بالاترین حد خود رسید.

از منظری دیگر، کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین از هم عبور کرد 400 بیت کوین در 7 می، افزایش 18 برابری نسبت به یک ماه قبل.

هزینه های ضربات BRC-20: تپه

توکن‌های BRC-20 به وضوح شبکه بیت‌کوین را اشغال کرده‌اند و این توکن‌ها به ارزش بازار رسیده‌اند. 541 میلیون دلار تا حالا. در مجموع 14079 چنین توکن وجود دارد که بسیاری از آنها مم سکه هستند. این یکی از دلایل اصلی رشد Ordinals در کنار NFT ها بوده است.

یکی از دلایل احتمالی تغییر میم کوین ها به BRC-20 می تواند این باشد که میم کوین ها شبکه اتریوم را مسدود کرده اند. یکی از نشانه های میم محبوب، PEPE، کمک زیادی به این شلوغی کرده است. سکه میم اخیراً جامعه را اشغال کرده است و حدود 40000٪ افزایش یافته است.

میم کوین ها شبکه بیت کوین را مسدود می کنند

محبوبیت Ordinals همچنین منجر به توقف برداشت BTC بایننس شده است. این صرافی دو بار در 12 ساعت برداشت را به دلیل حجم زیادی از تراکنش های معلق متوقف کرد. این واقعیت که این سکه‌های میم بر بزرگترین CEX جهان تأثیر می‌گذارند، گواه این است که در حال حاضر یک شیدایی وجود دارد.

توکن های BRC-20 توکن های قابل تعویض روی بیت کوین هستند. این یک استاندارد توکن آزمایشی است، اگرچه کاربران شروع به هجوم به آن کرده‌اند، همانطور که فعالیت بالا نشان می‌دهد.

استاندارد توکن BRC-21 پیشنهاد شده است

در حالی که BRC-20 شبکه را در دست گرفته است، کار برای یک شبکه جدید در حال انجام است استاندارد به نام BRC-21. استاندارد جدید برای اولین بار در 7 می ارائه شد.

BRC-21 به توکن‌های زنجیره‌های دیگر اجازه می‌دهد تا به بلاک چین بیت کوین و از آن بازخرید شوند. این مستندات مورد استفاده اصلی استاندارد BRC-21 را به عنوان «استقرار استیبل کوین های غیرمتمرکز در شبکه لایتنینگ یا پروتکل های پرداخت مشابه» توصیف می کند.

پست BRC-20 Meme Coin Craze شبکه بیت کوین را تحت تاثیر قرار داد، هزینه های ضرب کردن به رکورد بالایی رسید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *