قیمت بیت کوین (BTC) پس از اینکه در نهایت به بالای 30000 دلار رسید، به سمت منطقه مقاومت بلندمدت حرکت می کند.

چشم انداز بیت کوین در هفته آینده به دلایل مختلفی خوش بینانه است. یکی از عوامل اصلی این است که قیمت بیت کوین از خط روند نزولی خارج شده است که از زمان رسیدن به بالاترین حد خود وجود داشت و این شکست با یک فتیله طولانی پایین تر و یک کندل صعودی در هفته بعد تأیید شد. . علاوه بر این، RSI هفتگی برای اولین بار از ژوئن 2021 به بالای 50 رسیده است.

نمودار هفتگی BTC/USDT. منبع: TradingView

در نتیجه، به نظر می رسد به زودی قیمت بیت کوین به سمت سطح مقاومت بلندمدت خود یعنی 31700 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر نتواند از این سطح عبور کند، این احتمال وجود دارد که ارز دیجیتال به 24600 دلار کاهش یابد.

شکست قیمت بیت کوین (BTC) تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

تجزیه و تحلیل بازه زمانی روزانه بیت کوین نیز پیش بینی مثبت قیمت بیت کوین را ارائه می دهد که چندین شاخص از این نتیجه گیری حمایت می کنند. یکی از شاخص‌ترین شاخص‌ها، حرکت روزانه RSI است که در حال حاضر از یک خط روند واگرایی نزولی (سبز) خارج می‌شود و نشان می‌دهد که تغییر نزولی در چشم نیست و روند BTC صعودی است.

علاوه بر این، قیمت از یک خط مقاومت صعودی عبور کرده و آن را به عنوان پشتیبانی (نماد سبز) تایید کرده است.

اگر افزایش قیمت ادامه پیدا کند، نزدیکترین ناحیه مقاومت در بازه زمانی روزانه با قیمت متوسط ​​31800 دلار است. در حالی که این محتمل‌ترین سناریوی قیمت در آینده است، بسته شدن به زیر خط حمایت صعودی این سناریو را باطل می‌کند و می‌تواند منجر به کاهش تا 25000 دلار شود.

پشتیبانی صعودی قیمت بیت کوین (BTC).
نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

در نهایت، تعداد موج کوتاه مدت نیز با حرکت رو به بالا همسو می شود. قیمت بیت کوین در پنجمین و آخرین موج افزایشی است که از 10 مارس آغاز شد. در عین حال، مشخص نیست که چگونه این افزایش با شمارش بلندمدت مطابقت دارد. با این حال، افزایش فعلی هنوز ادامه دارد.

محتمل ترین منطقه بعدی برای رسیدن قیمت به بالاترین سطح، 31777 دلار خواهد بود که توسط 2.61 اصلاح خارجی موج چهار یافت می شود. از آنجایی که این بسیار نزدیک به ناحیه مقاومت 31700 دلاری است، شانس بالایی برای ایفای نقش در سطح بالایی دارد.

شمارش موج قیمت بیت کوین (BTC).
نمودار شش ساعته BTC/USDT. منبع: TradingView

برای جمع بندی، محتمل ترین پیش بینی قیمت بیت کوین افزایش به 31800 دلار است. این با بسته شدن زیر خط حمایت صعودی قبلی باطل می‌شود، چیزی که می‌تواند باعث افت به 24000 تا 25000 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

قیمت بیت کوین (BTC) ثابت است، آیا انتظار می رود صعودی تر باشد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *