بلغارستان می تواند با بیت کوین به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل شود. این به دلیل داشتن 213000 سکه است که توسط مقامات از یک گروه جنایتکار کشف و ضبط شده است. در سال 2017.

به گفته مرکز اجرای قانون اروپای جنوب شرقی (SELC)، بیت کوین از یک گروه جنایتکار که در سال 2017 به رایانه های اداره گمرک بلغارستان هک شده بود، ضبط شد. مجرمان با ایجاد تغییراتی در سیستم به شرکت های شریک این گروه اجازه واردات کالا را می دادند. بدون پرداخت مالیات

در آن زمان، ارزش بیت کوین توقیف شده حدود 500 میلیون دلار بود. اما اکنون به 6 میلیارد دلار نزدیکتر خواهد شد. با این حال، جزئیات مصادره BTC فاش نشده است.

همچنین کاملاً مشخص نیست که آیا کشور همچنان بیت کوین را در اختیار دارد یا قصد دارد با آنها چه کند. با این حال، اگر مقامات بلغارستان همچنان آنها را نگه دارند، آنها می توانند یکی از بزرگترین نهنگ ها در دنیای رمزنگاری باشند.

همانطور که بسیاری بر این باورند که بیت کوین در سال های آینده به افزایش ارزش خود ادامه خواهد داد، بلغارستان ممکن است به زودی به کشوری بسیار ثروتمند تبدیل شود.

افزایش قیمت بیت کوین

اگرچه پیش بینی قیمت آینده بیت کوین غیرممکن است، اما جامعه و کارشناسان صنعت مطمئن هستند که قیمت به صورت تصاعدی افزایش خواهد یافت.

جسی میرز، مدیر عملیات (COO) Onramp Bitcoin، که دارای مدرک MBA از دانشگاه استنفورد است، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در دهه های آینده به 10 میلیون دلار خواهد رسید. کتی وود، مدیرعامل Ark Invest معتقد است که ارزش بیت کوین تا سال 2030 در یک سناریوی صعودی یک میلیون دلار خواهد بود.

همچنین، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران صرافی BitMex، معتقد است که بیت کوین می تواند در اوایل سال 2026 به 1 میلیون دلار برسد. اخیراً بالاجی سرینیواسان، مدیر ارشد فناوری سابق Coinbase، پیش بینی کرد که بیت کوین تا 15 ژوئن به 1 میلیون دلار خواهد رسید.

در حالی که اکثر مردم باور ندارند که بیت کوین بتواند به چنین سطوحی برسد، برخی استدلال می کنند که هر چیزی ممکن است. به عنوان مثال، اگر یک بحران بانکی طولانی مدت و تورم شدید دلار آمریکا وجود داشته باشد، ممکن است پیشگویی سرینیواسان محقق شود.

در همین حال، دولت ایالات متحده تدابیری را برای جلوگیری از سقوط بیشتر بانکی ارائه کرد. برای مثال، برنامه 25 میلیارد دلاری فدرال رزرو برای تامین مالی مدت دار بانکی (BTFP) و افتتاح شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) برای پوشش تمام سپرده ها.

اگر FDIC تصمیم بگیرد که تمام سپرده ها را بیمه کند، احتمالاً برای جلوگیری از اجرای واقعی بانک کافی است. اما مطمئناً دلار آمریکا مانند گذشته قوی نخواهد بود. این درها را به روی یک ابزار پرداخت پولی غیرمتمرکز و جهانی مانند بیت کوین باز می کند.

در نتیجه، اگر بلغارستان بیت کوین خود را حفظ کند، می تواند ارزش زیادی در مقایسه با سایر کشورهای جهان جمع کند و به یکی از ثروتمندترین کشورهای این جهان تبدیل شود.

بلغارستان چگونه می تواند از ذخایر بیت کوین خود استفاده کند؟

بلغارستان می تواند از سود بیت کوین خود برای سرمایه گذاری در اقتصاد خود استفاده کند، اما ابتدا باید بدهی عمومی خود را بپردازد.

تا سال 2030، اگر قیمت بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد و بلغارستان همچنان سکه های توقیف شده خود را حفظ کند، 213000 بیت کوین نگهداری شده می تواند به 213 میلیارد دلار برسد.

بلغارستان پس از پرداخت بدهی خود می تواند از درآمد حاصل از فروش برای سرمایه گذاری در صنایع مختلف مانند فناوری یا املاک استفاده کند. علاوه بر این، دولت بلغارستان همچنین می تواند از درآمد حاصل از فروش بیت کوین برای بهبود زیرساخت ها، آموزش و مراقبت های بهداشتی کشور استفاده کند.

بلغارستان با سرمایه گذاری در این بخش های کلیدی می تواند سرمایه گذاری خارجی جدیدی را به این کشور جذب کند. این امر توسعه و ثروت دولت را بیشتر خواهد کرد.

بلغارستان این شانس را دارد که به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل شود. فقط باید بیت کوین خود را HODL کند و در زمان مناسب آن را نقد کند. همچنین ممکن است عاقلانه باشد که بخش قابل توجهی از بیت کوین را برای همیشه در سبد سهام حفظ کنیم زیرا ارزهای فیات، مانند دلار، در طول زمان ارزش خود را از دست می دهند.

در مورد ذخایر بیت کوین بلغارستان یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست چگونه بیت کوین می تواند بلغارستان را به ثروتمندترین کشور جهان تبدیل کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *