شهرستان سانتا کروز در شهرستان کالیفرنیا استفاده از کیف پول دیجیتال در تراکنش های انجام شده در حوزه خدمات دولتی را تایید کرده است.

شهرستان سانتا کروز در سواحل کالیفرنیای مرکزی قرارداد مشارکت با شرکت تراکنش داده هامبل سن دیگو را تایید کرده است. هدف آن توسعه فناوری کیف پول دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است. هیئت نظارت این پیشنهاد را به اتفاق آرا تصویب کرد.

کیف پول دیجیتال برای خدمات شهری

زک فرند، سرپرست کانتی سانتا کروز، در یک مقاله گفت: «ما معتقدیم ارزش دیجیتالی کردن اسناد، سوابق و خدمات کاغذی گام مهمی به جلو است. بیانیه روز پنجشنبه در وب سایت HUMBL نقل شده است.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، مقامات به زودی از کیف پول دیجیتال در معاملات خود استفاده خواهند کرد. دولت محلی این فناوری را با برنامه تلفن همراه My Santa Cruz County، یک پورتال برای خدمات دولتی، یکپارچه خواهد کرد. اما همه از این مرحله خوشحال نیستند، زیرا نگرانی ها در مورد سوء استفاده احتمالی از داده های شخصی همچنان وجود دارد.

دوره های آزمایشی بحرانی در پیش است. برنامه دارای سه مورد استفاده اولیه خواهد بود. از جمله ثبت نام دوچرخه، ثبت نام پارکینگ RV، و قابلیت های اضافه شده برای اعلان های فشار اضطراری. HUMBL امیدوار است که کیف پول دیجیتال را در جولای 2023 وارد فاز آزمایشی کند.

برخی از ساکنان در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها ابراز نگرانی کرده اند. با این حال، این شرکت در تئوری تنها به تعداد دفعاتی که کاربران برنامه را دانلود می‌کنند، قابل مشاهده است.

آیا کیف پول های دیجیتال ایمن هستند؟

در عصر هک و نقض داده ها، نگرانی ها در مورد ایمنی داده های شخصی بالاست. این توافقنامه، HUMBL را ملزم به پیروی از یک برنامه جامع و دقیق امنیت داده است که در ارتباط با بخش خدمات اطلاعات (ISD) ایجاد شده است.

در این مرحله هیچ چیز در سنگ نیست. مقامات شهرستان از دوره آزمایشی برای ارزیابی نحوه پیش رفتن و توسعه موارد استفاده بیشتر استفاده خواهند کرد. گزارش رسمی در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد.

حداقل یکی از مفسران وب سایت دولتی سانتا کروز از این طرح ها راضی به نظر نمی رسد. بکی سینبرونر که به نظر می رسد نگران استفاده نامناسب و فروش داده های شخصی است، گفت: “لطفاً اقدامات و پیشرفت بیشتر در مورد این مورد را به حالت تعلیق در آورید زیرا به نظر می رسد HUMBL ناپایدار است و ممکن است قابل اعتماد نباشد.”

دولت ها به طور فزاینده ای از بلاک چین برای خدمات و ثبت سوابق خود استفاده می کنند. شرکت ملی شناسه دیجیتال ملی تایلند در حال حاضر زیرساخت هویت دیجیتال بیومتریک مبتنی بر بلاک چین خود را راه اندازی می کند. نیمی از جمعیت اکنون واجد شرایط استفاده از این سیستم هستند که به زودی اعتبار قابل تایید و کیف پول دیجیتال را معرفی می کند.

پست کیف پول‌های دیجیتال بلاک چین Greenlights County California برای خدمات دولتی اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *