قیمت ریپل (XRP) در دو هفته گذشته علیرغم اصلاحات در سطح صنعت در بازارهای آلتکوین، 4.5 درصد افزایش یافته است. روند خرید در میان گروهی از نهنگ های رمزنگاری خوش بینانه، پیش بینی مثبت قیمت XRP را برای هفته های آینده نشان می دهد.

ماه می برای XRP، سکه اصلی شبکه بلاک چین XRP Ledger ریپل، با روند صعودی آغاز شده است. سرمایه گذاران نهنگ به دنبال تغییر عملکرد منفی 7 درصدی ثبت شده در آوریل هستند. در اینجا آمده است که چگونه اقدامات صعودی اخیر آنها می تواند پیش بینی مثبت قیمت XRP را تأیید کند.

نهنگ های XRP با وجود اصلاح قیمت خرید می کنند

به گزارش Santiment، نهنگ‌های XRP در یک جنون تجمعی وارد ماه می شدند. داده‌های زنجیره‌ای ارائه‌شده در زیر نشان می‌دهد که چگونه سرمایه‌گذاران نهنگ کریپتو که ۱۰۰ میلیون تا یک میلیارد سکه XRP دارند، از پایان ماه آوریل خرید کرده‌اند.

در 14 روز معاملاتی بین 21 آوریل تا 5 می، آنها 610 میلیون سکه به موجودی کیف پول خود اضافه کردند.

پیش بینی قیمت ریپل (XRP) می 2023. موجودی کیف پول نهنگ منبع: مقدس

با قیمت فعلی بازار 0.47 دلار، 610 میلیون XRP جدید اضافه شده تقریباً 287 میلیون دلار ارزش دارد. و زمانی که نهنگ‌های کریپتو در عرض چند هفته چنین مبلغ عظیمی را سرمایه‌گذاری می‌کنند، نشان می‌دهد که برای افزایش قیمت‌های آتی در موقعیت قرار می‌گیرند.

یک واگرایی مثبت بین قیمت ها و تعداد کاربران روزانه وجود دارد

علاوه بر این، یک واگرایی مثبت بین قیمت‌ها و تعداد آدرس‌های فعال روزانه (DAA) در شبکه XRP وجود دارد. به طور خاص، در حالی که قیمت بین 29 آوریل و 5 می 4 درصد کاهش یافته است، DAA به طور صعودی 27 درصد افزایش یافته است.

پیش‌بینی قیمت ریپل (XRP) مه 2023. آدرس‌های فعال روزانه.
پیش‌بینی قیمت ریپل (XRP) می 2023. آدرس های فعال روزانه منبع: مقدس

DAA تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی را که روزانه در یک شبکه بلاک چین در تعامل هستند اندازه‌گیری می‌کند. هنگامی که در طی اصلاح قیمت افزایش می‌یابد، نشان می‌دهد که اصول اولیه ثابت می‌مانند و محصولات زیربنایی میزبانی شده در شبکه بلاک چین تقاضای بالایی دارند.

از این رو، با روند انباشتگی در بین نهنگ ها و افزایش DAA، XRP احتمالاً تقاضای کافی را برای پیشبرد روند صعودی بعدی خود جذب خواهد کرد.

پیش بینی قیمت XRP: 0.50 دلار در مرحله بعد

در هفته گذشته، دارندگان XRP صعودی به شدت از سطح حمایت 0.45 دلاری دفاع کردند. و طبق داده‌های Santiment’s Market-Value to Realized-Value (MVRV)، گاوها ممکن است اکنون برای تحقق پیش‌بینی صعودی قیمت XRP به 0.50 دلار فشار بیاورند.

قابل ذکر است که اکثر سرمایه گذاران رمزارز که XRP را در ماه گذشته خریداری کرده اند، در حدود 3 درصد ضرر غیر واقعی دارند. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که بعید است تا زمانی که قیمت 10 درصد دیگر به 0.50 دلار افزایش یابد، بفروشند.

و اگر XRP بتواند از سطح مقاومت 0.50 دلاری عبور کند، می تواند قبل از اینکه خرس ها دوباره کنترل را به دست گیرند، به سمت منطقه 0.60 دلاری صعود کند.

پیش بینی قیمت ریپل (XRP)، می 2023. نسبت MVRV.  می 2023.
پیش بینی قیمت ریپل (XRP)، می 2023. نسبت MVRV. می 2023. منبع: مقدس

از طرف دیگر، اگر قیمت XRP به زیر 0.45 دلار کاهش یابد، خرس‌ها همچنان می‌توانند روایت را تغییر دهند. با این وجود، سرمایه گذاران احتمالاً حمایت صعودی را در این سطح ارائه خواهند کرد زیرا به دنبال حفظ وضعیت زیان خود در زیر 5 درصد هستند.

در غیر این صورت، XRP می تواند بسیار بیشتر به سمت سطح پشتیبانی قابل توجه بعدی در 0.40 دلار سقوط کند.

The post آیا نهنگ های Ripple (XRP) می توانند یک رالی دیگر برای بازپس گیری 0.50 دلار ایجاد کنند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *