کاهش قیمت کاردانو (ADA) نسبت به هفته گذشته، کل ساختار صعودی قبلی را زیر سوال می برد.

این امر باعث شد قیمت سطح حمایت افقی را از دست بدهد و از الگوی کوتاه مدت خود خارج شود. قیمت در حال حاضر خطر یک فروش شدید دیگر را دارد.

قیمت ADA پس از کندل نزولی سقوط کرد

قرائت‌های بازه زمانی هفتگی بلندمدت نشان می‌دهد که قیمت توکن ADA در هفته گذشته به شدت کاهش یافت و یک کندل نزولی را در بر گرفت. این یک نوع کندل نزولی است که در آن کل افزایش نسبت به دوره قبل در دوره بعدی نفی می شود. با بسته شدن زیر بازه دوره قبلی تایید می شود.

علاوه بر این، کندل باعث شد که قیمت ADA به زیر منطقه افقی 0.425 دلار سقوط کند. این یک پیشرفت حیاتی بود زیرا نشان می داد که شکست قبلی نامعتبر است. در نتیجه، به جای اینکه به عنوان حمایت عمل کند، منطقه 0.425 دلار دوباره به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد.

نمودار هفتگی ADA/USDT. منبع: TradingView

حتی اگر قیمت قبلاً از یک خط مقاومت نزولی که از زمان بالاترین حد خود برقرار بود خارج شد، اقدام اخیر قیمت نشان می‌دهد که روند نزولی است. اگر کاهش ادامه یابد، نزدیک‌ترین منطقه پشتیبانی بعدی با قیمت متوسط ​​0.315 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت Cardano: پرش یا شکست؟

تجزیه و تحلیل فنی از بازه زمانی روزانه نیز پیش بینی قیمت Cardano را ارائه می دهد. دلایل این امر هم از عملکرد قیمت و هم از قرائت اندیکاتور ناشی می شود.

اولاً، قیمت توکن ADA از یک کانال موازی صعودی در 20 آوریل شکسته شد. قبلاً قیمت از 10 مارس در این کانال معامله شده بود.

کانال موازی صعودی با حرکت قیمت بین دو خط مقاومت و پشتیبانی موازی مشخص می شود. به طور کلی یک الگوی نزولی در نظر گرفته می شود. بنابراین، شکست محتمل ترین نتیجه این الگو است. همانطور که قبلا ذکر شد، قیمت از کانال در 20 آوریل شکسته شد.

در مرحله دوم، شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) از یک خط حمایت صعودی (خط سبز) شکسته شد و اکنون زیر 50 است. معامله گران بازار از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای شناسایی شرایط خرید یا فروش بیش از حد و تصمیم گیری در مورد انباشت یا فروش یک دارایی استفاده می کنند. خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاوها هنوز مزیت دارند، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد.

پیش بینی قیمت کاردانو (ADA).
نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

با توجه به قرائت های نزولی، RSI از ادامه کاهش پشتیبانی می کند. اگر این کاهش ادامه یابد، نزدیکترین منطقه پشتیبانی 0.325 دلار خواهد بود.

علیرغم این پیش بینی نزولی قیمت Cardano، بازپس گیری خط حمایت کانال این چشم انداز نزولی را باطل می کند و می تواند باعث افزایش تا 0.48 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post Cardano (ADA) روند قیمت در معرض خطر: بعدی چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *