قیمت شبکه سلر (CELR) در 16 آوریل 30 درصد افزایش یافت زیرا بازارها به طرح‌های جدید جامعه و عرضه محصولات واکنش نشان دادند. به نظر می رسد افزایش کشش روزانه و افزایش فعالیت معاملاتی نهنگ، محرک های اصلی افزایش قیمت فعلی باشد. آیا گاوها می توانند با 0.35 دلار دویدن داشته باشند؟

شبکه Celer یک پروتکل بلاک چین منحصر به فرد است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا پروژه های مختلف DeFi، GameFi، NFT یا Governance را ایجاد کنند که برای قابلیت همکاری و کارایی نقدینگی بهینه شده اند. در 13 آوریل، این تیم پوشش گسترده ای از اکوسیستم zkSync خود را اعلام کرد.

با توجه به اینکه کاربران اکنون قادرند آلت‌های مبتنی بر قرارداد هوشمند مانند BNB، MATIC و AVAX را پل بزنند، جای تعجب نیست که داده‌های زنجیره‌ای متعدد سیگنال‌های سبز را برای افزایش قیمت CELR در هفته گذشته به نمایش گذاشته‌اند.

شبکه Celer شاهد افزایش در تعامل کاربر است

افزایش قیمت اخیر در شبکه Celer (CELR) با افزایش قابل مقایسه در تعداد کاربرانی که در شبکه تعامل دارند همزمان شده است. پس از شروع آهسته در ماه آوریل، کاربران فعال روزانه در شبکه سلر در دو هفته گذشته نزدیک به 150 درصد افزایش یافته است.

کاربران فعال روزانه (DAU) تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی را که در شبکه بلاک چین تعامل دارند، اندازه‌گیری می‌کند. نمودار Santiment زیر نشان می دهد که چگونه CELR DAU از 76 در 5 آوریل به 187 آدرس در 19 آوریل افزایش یافته است.

9.

قیمت شبکه سلر (CELR) در مقایسه با آدرس‌های فعال روزانه. آوریل 2023. منبع: مقدس

هنگامی که کاربران بیشتری از یک شبکه استفاده می کنند، نشان دهنده افزایش تقاضا برای خدمات اساسی شبکه است. این افزایش تقاضا همچنین می تواند سرمایه گذاران و معامله گران بیشتری را جذب کند و منجر به بازخورد مثبت تقاضا و پذیرش شود.

بنابراین، اگر شبکه سلر بتواند روند صعودی فعلی را در تعامل کاربر حفظ کند، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار افزایش طولانی‌مدت قیمت CELR را داشته باشند.

نهنگ سلر در حال قفل شدن است

به طور مشابه، CELR به نظر می رسد دوباره توجه سرمایه گذاران نهادی بزرگ را به خود جلب کند. پس از ثبت تنها 1 تراکنش به ارزش حداقل 100000 دلار در 10 روز اول آوریل، تراکنش‌های نهنگ CELR در هفته گذشته افزایش یافت.

نمودار Santiment بالا نشان می‌دهد که چگونه نهنگ‌ها به طرز دیوانه‌واری شرط‌های خود را روی CELR از 11 آوریل افزایش داده‌اند. 14 تراکنش Whale که در شبکه Celer در 19 آوریل ثبت شد، اولین باری بود که از ژانویه دو رقمی شد.

قیمت شبکه سلر (CELR) در مقایسه با آدرس‌های فعال روزانه.  آوریل 2023.
قیمت شبکه سلر (CELR) در مقایسه با آدرس‌های فعال روزانه. آوریل 2023. منبع: مقدس

به طور کلی، افزایش تراکنش‌های نهنگ یک سیگنال مثبت برای چشم‌انداز قیمت ارزهای دیجیتال است. این نشان دهنده علاقه رو به رشد سرمایه گذاران بزرگ است و به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش تقاضا شود.

همچنین، افزایش معاملات نهنگ، نقدینگی بالاتری را در بازار فراهم می‌کند و خرید و فروش CELR را برای معامله‌گران آسان‌تر می‌کند. اگر این روند حفظ شود، می تواند منجر به ثبات قیمت در طول زمان شود زیرا بازار کمتر مستعد نوسانات بزرگ می شود.

پیش بینی قیمت CELR: آیا غار مقاومت 0.30 دلاری خواهد بود؟

با افزایش حرکت صعودی قابل توجه در بازار، به نظر می رسد CELR سطح مقاومت 0.30 دلار را بشکند. با این حال، داده‌های IntoTheBlock’s Global In/Out of Money، 559 آدرس که 98 میلیون توکن CELR را با قیمت متوسط ​​0.28 دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند از این امر جلوگیری کنند.

اگر CELR از آن سطح عبور کند، منطقه مقاومت بعدی 0.44 دلار است. در آن نقطه قیمت، 2000 آدرس می توانند مقداری از 245 میلیون توکن خود را در اختیار بگیرند.

Celer Network توزیع قیمت GIOM.  آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock
Celer Network توزیع قیمت GIOM. آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر CELR سطح پشتیبانی فعلی خود را در حدود 0.25 دلار از دست بدهد، ممکن است اوضاع به سمت کاهشی برود. اما 930 آدرسی که دارای 3.4 میلیارد توکن CELR با قیمت متوسط ​​0.25 دلار هستند، می توانند قیمت را تقویت کنند.

اگر این خط دفاعی غار کند، سطح حمایت قوی تری در 0.20 دلار وجود دارد، میانگین قیمتی که 1600 آدرس پرداخت کردند 691 میلیون CELR.

The post آیا شبکه Celer (CELR) می تواند موج zkSync را به اوج های جدید برساند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *