سلسیوس قرار است از FTX احضار شود تا اسامی 10 دارنده بزرگ کیف پول مشکوک به دستکاری قیمت CEL را فاش کند.

اعتباردهندگان از FTX می خواهند تا اندکی پس از توقف برداشت سلسیوس از دارندگان کیف پول که ظاهراً قیمت CEL را از طریق معاملات مشکوک دستکاری کرده اند، آشکار کند.

طلبکاران مشکوک هستند که توکن CEL بیش از حد ارزش گذاری شده است

طلبکاران پس از شناسایی 950 نقل و انتقال CEL شبیه تجارت شستشو بین کیف پول های خودسرپرستی و FTX، به دنبال شفافیت در مورد مشروعیت معاملات هستند.

طبق گزارش ها، معاملات بین آوریل و آگوست سال گذشته رخ داده است. حکم دادگاه سلسیوس می‌خواهد بداند که آیا این معامله‌گران دستکاری در قیمت CEL انجام داده‌اند که باعث می‌شود توکن CEL بیش از 81 سنت ارزش گذاری شود.

معامله گران Crypto wash قیمت یک توکن را با خرید و فروش آن از طریق چندین حساب یا صرافی دستکاری می کنند. این نقل و انتقالات باعث افزایش فعالیت معاملاتی توکن و تحریف ارزش واقعی آن می شود.

طلبکاران سلسیوس همچنین اطلاعاتی در مورد موقعیت های فروش در CEL می خواهند که می تواند بر قیمت توکن تأثیر بگذارد. ارزش این توکن در حال حاضر 21 سنت است و بخشی از طرح ورشکستگی فصل 11 سلسیوس است.

وکلای FTX به درخواست‌ها برای اجازه شروع یک کشف غیررسمی پاسخ ندادند.

وام دهنده Crypto Celsius در ژوئیه گذشته برای بخش 11 ورشکستگی در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت نام کرد. مشتریان می‌توانند وام‌ها را وثیقه بگیرند، پاداش دریافت کنند و با استفاده از CEL پرداخت‌ها را انجام دهند.

تشکیل پرونده دادگاه می تواند رابطه سانتیگراد-FTX را بسته باشد

نویسنده بیت کوین سایمون دیکسون توییت کرد که درجه سانتیگراد حکم دادگاه در مورد دستکاری قیمت CEL ممکن است در نهایت یک رابطه پیچیده را حل کند.

با توجه به الف پست وبلاگ توسط روزنامه‌نگار تحقیقی مایک برگرزبورگ، FTX قبلاً به خود سلسیوس اجازه داده بود قیمت CEL را دستکاری کند.

گزارشی توسط بازرس شوبا پیلای ادعا شده است در ژانویه، درجه سانتیگراد با خرید CEL بیشتر از آنچه برای پرداخت پاداش نیاز بود، قیمت CEL را بیش از 14000٪ از مارس 2020 تا ژوئن 2021 افزایش داد.

تنظیم کننده اوراق بهادار ورمونت بعدا پیشنهاد کرد که سلسیوس در سال 2021 41.7 میلیون CEL از طریق FTX خریداری کرد. این توکن در دسامبر 2021 سمت دارایی ترازنامه شرکت را 1.5 میلیارد دلار افزایش داد.

توکن CEL در کیف پول‌های FTX تقریباً در همان زمان به میزان مشابهی افزایش یافت.

با کاهش انباشت سلسیوس، قیمت CEL کاهش یافت، که نشان می‌دهد تنها خریدهای شرکت باعث تقویت سکه می‌شود.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست احضاریه FTX توسط طلبکاران درجه سانتیگراد در مورد معامله گران CEL Wash برای اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *