قیمت Conflux (CFX) از بالاترین سطح سالانه خود کاهش یافته است و یک بالاترین پایین تر ایجاد کرده است که نشانه ضعف در نظر گرفته می شود.

CFX در تلاش است تا بالای منطقه پشتیبانی افقی 0.325 دلاری خود را حفظ کند. آیا می‌تواند این کار را انجام دهد یا سرعت کاهش بیشتر خواهد شد؟

قیمت Conflux از پشتیبانی بالاتر است

قیمت Conflux از زمانی که در 19 مارس به بالاترین حد سالانه خود یعنی 0.49 دلار رسید، کاهش یافته است. قیمت بالاترین سطح پایین تری ایجاد کرد و اکنون در منطقه حمایت افقی بلندمدت با قیمت متوسط ​​0.32 دلار معامله می شود. این منطقه قبل از شکست به عنوان مقاومت عمل می کرد که منجر به افزایش سالانه شد. پس از شکسته شدن سطوح مقاومت افقی، معمولاً پس از بازگشت قیمت به آنها، پشتیبانی ارائه می کنند. بنابراین، جهش یا شکست CFX از این ناحیه در تعیین روند آینده بسیار مهم است.

RSI روزانه نشان می دهد که قیمت سقوط خواهد کرد. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند. اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است.

نمودار روزانه CFX/USDT. منبع: TradingView

دو دلیل وجود دارد که چرا روند نزولی است. اولاً، این اندیکاتور به زیر 50 سقوط کرده است. همانطور که در بالا ذکر شد، این نشانه یک روند نزولی است. ثانیا، یک خط روند واگرایی نزولی وجود دارد که هنوز دست نخورده است (خط سبز). این بدان معنی است که افزایش حرکت با افزایش قبلی قیمت همراه نبود. در نتیجه، نشان دهنده کاهش قیمت CFX است. نزدیکترین منطقه پشتیبانی بعدی 0.16 دلار است.

پیش بینی قیمت CFX: پرش یا شکست؟

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی کوتاه مدت شش ساعته یک پیش‌بینی نزولی قیمت CFX را ارائه می‌کند.

از زمان بالا بودن سالانه فوق، قیمت CFX در یک کانال موازی نزولی معامله می شود. هنگامی که حرکت قیمت در داخل چنین کانالی قرار می گیرد، قیمت بارها بین خطوط مقاومت و حمایت الگو جهش می کند.

از آنجایی که قیمت Conflux اکنون زیر خط وسط کانال معامله می شود، کاهش به خط حمایت محتمل ترین چشم انداز است.

این همچنین توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) پشتیبانی می شود که زیر 50 است و در حال کاهش است.

خط پشتیبانی کانال نیز با سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.618 در 0.27 دلار منطبق است. سطوح اصلاحی فیبوناچی بر این اصل عمل می کنند که پس از یک تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، تا حدی به سطح قبلی خود بازمی گردد یا مجدداً بازبینی می کند. بنابراین، به دلیل این تلاقی، احتمالاً به عنوان کف محلی عمل می کند.

پیش بینی قیمت Conflux (CFX).
نمودار شش ساعته CFX/USDT. منبع: TradingView

با این حال، اگر قیمت CFX خط وسط کانال را پس بگیرد، این پیش‌بینی نزولی قیمت CFX را باطل می‌کند. در این صورت، افزایش خط مقاومت کانال محتمل ترین سناریو خواهد بود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post تجزیه و تحلیل قیمت Conflux (CFX): هلدینگ پشتیبانی، اما برای چه مدت؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *