یک دستیار هوش مصنوعی جدید به سبک ChatGPT، ساتوشی، به معامله‌گران رمزارز کمک می‌کند تا استراتژی‌ها را بهینه کنند و مشاوره‌های سفارشی‌شده را بر اساس پورتفولیوهای خود دریافت کنند.

این ابزار که با استفاده از فناوری مشابهی که ابزار بسیار محبوب ChatGPT را تقویت می کند، توسعه یافته است، این ابزار را می توان با نرم افزاری که توسط یک شرکت تجارت الگوریتمی برای توسعه استراتژی های پورتفولیوی خاص برای شرایط منحصر به فرد بازار استفاده می شود، مقایسه کرد.

ساتوشی باید با توهمات هوش مصنوعی مقابله کند تا از از دست دادن سرمایه جلوگیری کند

مدیرعامل شرکت پرایم بروکر و توسعه دهنده ساتوشی FalconX، Raghu Yarlagadda، گفت که این ابزار به مدت 9 ماه در حال توسعه بوده است اما به فناوری هوش مصنوعی مولد حیاتی توسعه یافته توسط OpenAI نیاز دارد.

OpenAI هوش مصنوعی مولد را بر روی یک مدل زبان بزرگ ساخته است (LLM برای توسعه ربات ChatGPT AI خود. LLM ها می توانند الگوهایی را از داده های آموزشی بیاموزند و آنها را قادر می سازد به سؤالات خاص پاسخ دهند.

Falcon X قصد دارد ساتوشی به معامله‌گران متوسط ​​همان مزیتی را بدهد که شرکت‌های آموزشی بزرگ از آن لذت می‌برند. این شرکت‌ها معمولاً برای توسعه نرم‌افزار معاملاتی به کارکنان پرداخت می‌کنند.

مانند ChatGPT، ساتوشی می‌تواند رسانه‌های اجتماعی را برای کسب اطلاعات در مورد یک دارایی خاص یا پاسخگویی به سؤالات مربوط به عملکرد یک نمونه کار بررسی کند. می‌تواند تخمین‌هایی در مورد هزینه‌های معاملات خاص مانند موقعیت‌های فروش کوتاه یا ارزان‌ترین راه برای جمع‌آوری مقدار زیادی ارز دیجیتال ارائه دهد.

با این حال، باید ریسک طرف مقابل را تجزیه و تحلیل کند و به ارائه اطلاعات نادرست به عنوان حقیقت، که “توهم” نامیده می شود، رسیدگی کند. انجام این کار تضمین می‌کند که معامله‌گران برای تعقیب سودهای فانتوم ریسک مقادیر زیادی پول را نخواهند داشت.

ابزار جدید در میان افزایش مخالفت ها معرفی شد

این اعلامیه ساتوشی کمی بیش از دو هفته پس از آن مطرح شد که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و دیگر بازیگران صنعت فناوری خواستار ممنوعیت ابتکارات آموزشی با استفاده از فناوری Generative Pre-trained Transformer 4 شدند.

نامه ای که به طور مشترک منتشر شده است از همکاری صنعت با سیاست گذاران برای توسعه حکمرانی درست هوش مصنوعی حمایت می کند. در زمان انتشار، این طومار بیش از 10000 امضا جمع آوری کرد.

OpenAI GPT-4، یک LLM را توسعه می دهد. GPT-4 چهارمین مدل این شرکت است که به صورت محدود از طریق ChatGPT Plus در دسترس عموم قرار گرفته است. کاربران می توانند GPT-4 را هم روی تصاویر و هم بر روی متن آموزش دهند.

سازمان حفاظت از داده های ایتالیا اخیراً محدودیت هایی را برای پردازش داده های کاربران توسط هوش مصنوعی باز اعمال کرده است.

اخیراً، تنظیم‌کننده‌ها در سه ایالت ایالات متحده بیانیه‌هایی مبنی بر توقف YieldTrust، ابزار معاملاتی هوش مصنوعی که به سرمایه‌گذاران بازده روزانه 2.2 درصدی از پاداش‌های سهام ارائه می‌کرد، صادر کردند.

بدون ارائه شواهد، این ابزار ادعا کرد که می تواند 25 درصد بیشتر از یک معامله گر انسانی سود داشته باشد. متهم یک هفته فرصت دارد تا به دستور توقف و توقف پاسخ دهد یا در خطر ممنوعیت دائمی سرویس باشد.

رگولاتور اوراق بهادار مونتانا گفت که این ابزار با استفاده از تبلیغات جدید پیرامون هوش مصنوعی سعی در کلاهبرداری از مشتریان دارد.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست ابزار جدید هوش مصنوعی «ساتوشی» از مدل یادگیری ChatGPT برای توانمندسازی معامله‌گران رمزارز استفاده می‌کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *