در حالی که شایستگی های ChatGPT دائما تبلیغ می شود، هوش مصنوعی (AI) محدودیت های خاص خود را دارد. اینها مواردی هستند که هوش مصنوعی نمی تواند انجام دهد!

ChatGPT قادر به کارهای بی شماری است. با این حال، در حالی که هوش مصنوعی می تواند دستاوردهای بزرگی برای دانش آموزان، توسعه دهندگان وب و موارد دیگر داشته باشد، چت بات محدودیت های خاص خود را دارد.

در واقع، کارهای خاصی وجود دارد که هوش مصنوعی نمی تواند انجام دهد. پس بیایید روی سه ماموریتی تمرکز کنیم که چت بات نمی تواند انجام دهد!

آیا ChatGPT می تواند قیمت بیت کوین را پیش بینی کند؟

این یکی از سوالات اصلی بود که کاربران از ChatGPT می پرسند. در واقع، در حالی که ما عادت داریم که هوش مصنوعی زندگی ما را با راه‌حل‌هایی برای همه مشکلاتمان آسان‌تر کند، نمی‌تواند پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین را به ما بدهد.

جدا از پیش بینی قیمت، چت بات حتی نمی تواند قیمت فعلی بیت کوین، اتریوم یا سایر آلت کوین های اصلی را به ما بدهد. این در حالی است که یافتن این اطلاعات در اینترنت دشوار نیست.

اسکرین شات از پاسخ ChatGPT به "قیمت بیت کوین چقدر است"
هوش مصنوعی (AI)
منبع: بحث ChatGPT

اطلاعات بلادرنگ یک مشکل واقعی برای ChatGPT است و یکی از نقاط ضعف اصلی آن است.

همچنین، ChatGPT همان ATH را در ذهن ندارد که ما برای بیت کوین داریم. در واقع، در حالی که سکه ساتوشی ناکاموتو در نوامبر 2021 به رکورد قیمت رسید، هوش مصنوعی فقط آوریل 2021 – جدیدترین منبع مرجع – دارد.

اسکرین شات از پاسخ ChatGPT به "بالاترین قیمت بیت کوین چقدر است"
هوش مصنوعی (AI)
منبع: بحث ChatGPT

رویدادهای بعدی، بنابراین، یک تاری کامل هستند! و این مایه شرمساری برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است.

چگونه خاطرات بد را با ChatGPT پاک کنیم؟

فرض کنید بحث در مورد نتایج یک رویداد ورزشی خاطرات دردناکی را زنده می کند. سپس، بهتر است در مورد آن رویداد با هوش مصنوعی صحبت کنید زیرا رفتار آن طوری خواهد بود که گویی هرگز اتفاق نیفتاده است.

محصول OpenAI در زمان واقعی به روز نمی شود. بنابراین، در صورت درخواست، هوش مصنوعی قادر به ارائه اطلاعات در مورد برنده جام جهانی فوتبال 2022 که در قطر برگزار شد، نخواهد بود. این موضوع همچنین می‌تواند به فضای کریپتو و رویدادهای پر فراز و نشیب سال 2022 نیز گسترش یابد. بنابراین، ChatGPT چیزی در مورد فروپاشی Terraform Labs یا FTX نمی‌داند.

منبع: بحث ChatGPT

بنابراین، رها کردن خاطرات بد کاملاً عملی است. و نه فقط موارد مرتبط با ورزش، بلکه ارزهای دیجیتال.

با این حال، ربات‌های چت دیگر می‌توانند درباره رویدادهای اخیر نظر بدهند، حتی اگر ChatGPT نتواند. این مورد به ویژه در مورد ChatSonic است که اطلاعات خود را مستقیماً از موتورهای جستجو می گیرد. Google Bard، یکی از رقبای تماشایی، نیز در زمان واقعی به روز می شود.

موضوعات ناشناخته برای چت بات

در کنار موضوعات رویدادهای جاری که برای ChatGPT ناشناخته هستند، موضوعات دیگری نیز وجود دارد که برای هوش مصنوعی روشن نیست. داده‌هایی که به آن اضافه شده‌اند بسیار متراکم هستند، اما هوش مصنوعی نیز ممکن است برخی از موضوعات تخصصی یا تخصصی را درک نکند.

اسکرین شات از پاسخ ChatGPT به "کدام موضوعات برای ChatGPT ناشناخته هستند" هوش مصنوعی  هوش مصنوعی
منبع: بحث ChatGPT

در حال حاضر، کاربران هنوز باید در درخواست های هوش مصنوعی سنجیده شوند. برای منتظر ماندن برای پاسخ های دقیق تر، ترجیحاً منابع را ضرب کنید.

چیزی برای گفتن در مورد ChatGPT یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست از ChatGPT خواسته شد تا قیمت بیت کوین را پیش بینی کند: این نتیجه بود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *