OpenAI یک اپلیکیشن موبایل برای اپلیکیشن ChatGPT AI برای iOS منتشر کرده است. این شرکت در آینده نسخه اندروید را نیز منتشر خواهد کرد.

OpenAI یک اپلیکیشن موبایل برای ChatGPT برای IOS منتشر کرده است. این شرکت نسخه اندرویدی را نیز منتشر خواهد کرد. این برنامه در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است.

صفحات ChatGPT: اپل اپ استور

با بیان اینکه این برنامه «مکالمات شما را همگام‌سازی می‌کند، از ورودی صوتی پشتیبانی می‌کند و آخرین پیشرفت‌های مدل ما را در دسترس شما قرار می‌دهد»، این نسخه احتمالاً شاهد افزایش محبوبیت ChatGPT حتی بیشتر خواهد بود. OpenAI قصد دارد این برنامه را در هفته های آینده برای سایر کشورها منتشر کند و متعهد به بهبود آن است.

اطلاعات خاصی در مورد زمان عرضه نسخه اندروید وجود ندارد، اما بعید است که زمان زیادی طول بکشد. همانطور که در مورد نسخه وب، کاربران برای دسترسی به آخرین مدل، ChatGPT-4، باید مشترک شوند.

این یک گام دیگر به جلو برای این شرکت است که تلاش های حرفه ای و شخصی را در دست گرفته است. ثابت شده است که این موضوع برای برخی نگران کننده است، زیرا همه انواع ذینفعان علیه استفاده از پلتفرم اقدام می کنند.

هم سامسونگ و هم اپل استفاده از ChatGPT را محدود می کنند

انفجار استفاده از هوش مصنوعی همچنین شرکت های بزرگ را به ایجاد تغییرات سوق داده است. سامسونگ تحریم شد کارکنان آن پس از نشت داده ها از طریق ChatGPT از هوش مصنوعی استفاده نمی کنند. اعضای کارکنان کدهای حساس را در ChatGPT آپلود کرده بودند.

اپل نیز دارد محصور کارکنان آن از ChatGPT و سایر ابزارهای هوش مصنوعی استفاده نمی کنند. اپل نیز مانند سامسونگ نگران افشای اطلاعات حساس است.

مقررات هوش مصنوعی اکنون یک نقطه صحبت اصلی است

با محبوبیت روزافزون هوش مصنوعی و ChatGPT، تنظیم‌کننده‌ها و افراد نگران عواقب این فناوری هستند. جلسات استماع کنگره و نگرانی های عمومی در اوج است و OpenAI مدیر عامل سام آلتمن از ایالات متحده خواسته است که هوش مصنوعی را تنظیم کند.

آلتمن به وضوح اعلام کرده است که ممکن است عواقب منفی، از جمله بر اقتصاد، از طریق این واقعیت که هوش مصنوعی می تواند جایگزین نیروی انسانی در بازار کار شود، داشته باشد. او همچنین نسبت به نحوه استفاده از این فناوری در کمپین های اطلاعات نادرست و دخالت در انتخابات ابراز نگرانی کرد.

به این ترتیب، یک روند جهانی به سمت مقررات هوش مصنوعی وجود دارد. با توجه به این موضوع، اتحادیه اروپا به ویژه پیشرو است و برخی از قانونگذاران قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا را تأیید می کنند.

پست ChatGPT اکنون در iOS موجود است. نسخه اندرویدی که بعداً منتشر می شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *