مقامات در چین پیش‌نویسی برای پروتکل‌هایی در مورد نحوه برخورد با آزمایش‌های مالی مرتبط با رمزارز تهیه کرده‌اند. این کشور همچنان نگران خطرات کریپتو است.

به نظر می رسد چین در حال کار بر روی شکاف بیشتر در بازار کریپتو است و روزنامه نگار وو بلاک چین در مورد پیش نویس جدیدی برای آزمایش ارزهای دیجیتال پست کرده است. رسانه های محلی ابتدا پیش نویس جدید را گزارش کردند، در جلسه ای که پیش نویس آن بر سیاست ها و اقداماتی که امکان آزمایش های مالی را امکان پذیر می کند، مورد بحث قرار گرفت.

را پیش نویس با بیان این مطلب که «فعالیت‌های هیپ تجاری بیت کوین، اتریوم، usdt و سایر ارزهای مجازی به طور جدی نظم اقتصادی و مالی را مختل کرده و امنیت اموال مردم را به‌طور جدی به خطر انداخته است، آغاز می‌شود». چین بارها اظهارات مشابهی را بیان کرده است و پیش‌نویس جدید تلاشی برای مقابله با فعالیت‌های مخاطره‌آمیز است.

به طور خاص، این پیشنهاد به اعتبار اقدامات قانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال مربوط می شود. بیان می کند که دارایی های رمزنگاری دارای برخی از ویژگی های دارایی مجازی شبکه هستند.

اگر از رمزنگاری برای تسویه بدهی ها استفاده شود، دادگاه آن را معتبر می شناسد. با این حال، اگر قراردادهای سرمایه گذاری پس از 4 سپتامبر 2017 وارد شده باشد، آنها نامعتبر شناخته می شوند. در مورد ماینینگ کریپتو، هرگونه قرارداد مرتبط پس از ایجاد ممنوعیت استخراج، نامعتبر شناخته می‌شود.

هنگ کنگ وووی شرکت های رمزنگاری چینی

از آنجایی که چین سرکوب ارزهای دیجیتال خود را دو برابر کرده است، هنگ کنگ در تلاش است تا به یک مرکز مالی تبدیل شود. بخشی از استراتژی آن با کسب‌وکارهای رمزنگاری سازگارتر می‌شود. منطقه اقداماتی را برای استقبال از شرکت های رمزنگاری چینی انجام داده است.

دولت هنگ کنگ نیز چنین کرده است اظهار داشت که در تبدیل شدن به یک “مرکز دارایی مجازی بین المللی” با تمرکز اصلی وب 3 و سایر بخش ها کار خواهد کرد. تغییر عمده دیگر این واقعیت است که از بانک ها خواسته شده است تا خدماتی را به شرکت های رمزنگاری در هنگ کنگ ارائه دهند.

با وجود ممنوعیت کریپتو در چین، کسب و کارها راه هایی برای فعالیت پیدا کرده اند. این کشور در حال حاضر با نحوه مدیریت ارزهای رمزنگاری شده دست و پنجه نرم می کند. ممکن است مدتی طول بکشد تا قوانین مؤثر وضع شوند.

استخراج کریپتو هنوز به شدت مورد بررسی قرار می گیرد

چین در ممنوعیت استخراج کریپتو موثر بوده است. با این حال، با وجود ممنوعیت، فعالیت های زیرزمینی وجود داشته است. مقامات به چنین مکان هایی حمله کرده اند، در حالی که آمریکای شمالی شاهد هجوم شدید معدنچیان به مکان های دیگر است.

چین همچنین Bitmain را به دلیل تخلفات مالیاتی جریمه کرده است تا نشان دهد که در مورد قوانین جدی است. با این حال، صنعت متاورس آن در حال شکوفایی است و مقامات نسبت به پتانسیل آن خوش بین هستند.

The post چین پیش‌نویس پروتکل‌های آزمایشی مالی مرتبط با رمزارز را پیش‌نویس می‌کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *