قیمت Chiliz (CHZ) در 20 آوریل 8 درصد سقوط کرد، علیرغم یک سری سوختگی توکن در سراسر اکوسیستم توکن فن Socios. نگرانی های نزولی در حال افزایش است زیرا دارندگان Chiliz تحت فشار فروش بر صرافی ها هستند. آیا CHZ می تواند سطح پشتیبانی 0.12 دلاری را نگه دارد؟

Chiliz (CHZ) توکن بومی بلاک چین Chiliz است که اکوسیستم توکن طرفداران ورزشی Socios را تقویت می کند. تیم اعلام کرد توکن بر روی یک سری توکن فن در 18 و 19 آوریل می سوزد. این شرکت همچنین اعلام کرد راه اندازی آتی بلاک چین ورزشی خود برای ماه می برنامه ریزی شده است. با این حال، در 20 آوریل، قیمت CHZ 8٪ سقوط کرد و باعث نگرانی سرمایه گذاران شد.

بررسی عمیق‌تر داده‌های زنجیره‌ای زیربنایی نشان می‌دهد که CHZ ممکن است در روزهای آینده نزولی بیشتری را تجربه کند.

دارندگان چیلیز بازار را غرق کرده اند

با نگاهی به سفارش‌های بازار که در حال حاضر توسط دارندگان CHZ در صرافی‌های برتر ارز دیجیتال ارسال می‌شود، به نظر می‌رسد که عرضه به شدت از تقاضا بیشتر است. داده های کلی ارائه شده توسط IntoTheBlock در زیر نشان می دهد که معامله گران نزولی 56 میلیون CHZ پیشنهاد داده اند، در حالی که فقط 45 میلیون CHZ سفارش خرید وجود دارد.

کتابهای سفارش بورس چیلیز (CHZ). آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

وقتی عرضه یک دارایی از تقاضا پیشی می‌گیرد، معمولاً فشار نزولی بر قیمت ایجاد می‌کند. از این رو، کاهش تقاضای Chiliz به میزان 11 میلیون توکن، فضای قابل توجهی را برای خریداران فراهم می کند تا بتوانند یک معامله سخت را انجام دهند و قیمت را پایین بیاورند.

CHZ می تواند برای یافتن تقاضای جدید مبارزه کند

تعداد سرمایه گذاران جدیدی که به اکوسیستم چیلیز می پیوندند در هفته های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. رشد شبکه Chiliz، طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Santiment، کاهش 60 درصدی را بین 5 آوریل تا 20 آوریل نشان می‌دهد.

خط قرمز در نمودار زیر نشان می دهد که چگونه تعداد آدرس های کیف پول CHZ جدید روزانه از 319 به 126 تا 20 آوریل کاهش یافته است.

قیمت Chiliz (CHZ) در مقابل رشد شبکه.  آوریل 2023.
قیمت Chiliz (CHZ) در مقابل رشد شبکه. آوریل 2023. منبع: مقدس

کند شدن رشد شبکه حاکی از آن است که اکوسیستم Chiliz در حال از دست دادن کشش است. و اگر این روند ادامه یابد، CHZ ممکن است برای یافتن تقاضای جدید برای خروج قیمت از رکود فعلی تلاش کند.

پیش‌بینی قیمت CHZ: یک افت زیر 0.08 دلار ظاهر می‌شود

با وجود احساسات نزولی پیرامون اکوسیستم Chiliz، به نظر می رسد CHZ سطح پشتیبانی فعلی خود را در 0.12 دلار از دست بدهد. اگرچه داده های جهانی IntoTheBlock In/Out of Money نشان می دهد که 9000 آدرس که 745 میلیون سکه در حدود آن قیمت خریداری کرده اند، می توانند از این افت جلوگیری کنند.

اگر حمایت ثابت نشود، ناحیه مقاومت بعدی 0.08 دلار است. در آن نقطه قیمت متوسط، خوشه ای از نزدیک به 11000 آدرس که 3.57 میلیارد سکه، معادل 462 میلیون دلار را در خود جای داده است. این خوشه نشان دهنده سطح عظیمی از مقاومت در حدود 0.08 دلار است و باید با فشار فروش زیادی برای شکستن بیشتر قیمت مواجه شود.

Chiliz (CHZ) GIOM Price Distribution.  آوریل 2023.
Chiliz (CHZ) GIOM Price Distribution. آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر CHZ بتواند از منطقه 0.13 دلار عبور کند، بازار می تواند سبز شود. اما همانطور که در بالا مشاهده شد، فروش از یک خوشه 9000 آدرسی که 745 میلیون سکه در اینجا خریدند، می‌تواند این رالی را متوقف کند.

اما اگر توکن بتواند بالاتر از آن سطح بشکند، قیمت Chiliz می‌تواند قبل از رسیدن به یک دیوار فروش قابل توجه‌تر به بالای 0.14 دلار افزایش یابد.

علاوه بر این، معیار پولی نشان می‌دهد که تنها 12.58 درصد از دارندگان CHZ سود دارند. در حالی که 79.25% سرسام آور باقی می ماند و یا با قیمت فعلی ضرر می کند.

Chiliz (CHZ) GIOM Price Distribution.  آوریل 2023.
Chiliz (CHZ) GIOM Price Distribution. آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

تنها 8.17 درصد در منطقه شکست باقی مانده اند.

The post چشم انداز قیمت Chiliz (CHZ): داده های زنجیره ای روزهای سختی را در پیش رو نشان می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *