قیمت Chiliz (CHZ) از 26 آوریل در حدود 0.12 دلار راکد بوده است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که ناتوانی در جذب تقاضای جدید منجر به افزایش نامتناسب در سفارشات فروش فعال در مبادله شده است. دارندگان CHZ چقدر می توانند انتظار کاهش قیمت داشته باشند؟

CHZ ارز رمزنگاری شده بومی بلاک چین Chiliz است که قدرت آن را تامین می کند شرکا پلتفرم ورزشی و سرگرمی

اکثر توکن های فن صادر شده در بلاک چین Chiliz وابسته به باشگاه های فوتبال اروپایی هستند. با بسته شدن فصل فوتبال اروپا در می 2023، سرمایه گذاران جدید برای پیوستن به اکوسیستم Socios تردید دارند.

در اینجا آمده است که چگونه می تواند بر قیمت CHZ در هفته های آینده تأثیر بگذارد.

هواداران چیلیز در حال سرد شدن هستند

Chiliz (CHZ) به عنوان وسیله پرداخت در بستر Socios استفاده می شود. این به طرفداران اجازه می دهد تا توکن های طرفداران را خریداری کنند که به آنها امکان دسترسی به جوایز مختلف و امتیازات انحصاری را می دهد. با ورود فصل جاری فوتبال در پایان ماه مه، CHZ در تلاش برای جذب هواداران جدید است.

بر اساس داده های زنجیره ای ارائه شده توسط Santiment، تعداد شرکت کنندگان جدیدی که به شبکه Chiliz ملحق شده اند از اوایل آوریل در حال کاهش بوده است. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه رشد شبکه Chiliz از 319 به 124 آدرس کیف پول جدید بین 8 آوریل و 2 می 61 درصد کاهش یافته است.

قیمت Chiliz (CHZ) در مقابل رشد شبکه. می 2023. منبع: مقدس

رشد شبکه تعداد آدرس های کیف پول جدید ایجاد شده در شبکه بلاک چین را ردیابی می کند. هنگامی که به طور مداوم کاهش می یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، نشان می دهد که کاربران جدید برای پیوستن به شبکه تردید دارند.

این را می توان به کاهش علاقه طرفداران نسبت داد زیرا خدمات و امتیازات ارائه شده در اکوسیستم Socios ممکن است در هفته های آینده مورد تقاضا نباشند.

دارندگان فعلی به دنبال فروش هستند

در یک یادداشت نزولی تر، دفترچه های سفارش مبادلات یک طرفه نشان می دهد که حجم سفارش های فروش CHZ از سفارش های خرید پیشی گرفته است. در حال حاضر، فروشندگان سفارشات فعالی برای فروش 56 میلیون سکه CHZ داده اند. در همین حال، خریداران فقط 46 میلیون CHZ در حدود قیمت های فعلی درخواست می کنند.

کتابهای سفارش بورس چیلیز (CHZ).  می 2023.
کتابهای سفارش بورس چیلیز (CHZ). می 2023. منبع: IntoTheBlock

نمودار عمق بازار بورس، تعداد سفارش‌های خرید و فروش را که در حال حاضر توسط معامله‌گران در صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال فهرست شده‌اند، نشان می‌دهد. با عرضه بیش از 10 میلیون سکه، فروشندگان ممکن است مجبور شوند قیمت ها را کاهش دهند، زیرا آنها برای تکمیل سفارشات خود رقابت می کنند.

در نتیجه، ترکیب نزولی کاهش کاربران جدید و عرضه مازاد بازار به این معنی است که CHZ احتمالاً در روزهای آینده افت قیمت را تجربه خواهد کرد.

پیش بینی قیمت CHZ: خرس ها می توانند به 0.10 دلار حرکت کنند

تجزیه و تحلیل انتقادی از داده های IntoTheBlock (IOMAP) که توسط IntoTheBlock گردآوری شده است نشان می دهد که قیمت Chiliz احتمالاً به 0.10 دلار کاهش می یابد. اما ابتدا، خرس‌ها باید با 2650 سرمایه‌گذار صعودی که 216 میلیون سکه را با قیمت متوسط ​​0.12 دلار خریداری کرده‌اند، مبارزه کنند.

اگر قیمت CHZ همانطور که انتظار می رود به زیر 0.12 دلار سقوط کند، دارندگان می توانند ضررهای بیشتری را تا رسیدن به سطح حمایت قابل توجه بعدی در 0.10 دلار پیش بینی کنند.

داده های توزیع قیمت Chiliz (CHZ) IOMAP.  می 2023
داده های توزیع قیمت Chiliz (CHZ) IOMAP. می 2023. منبع: IntoTheBlock

در مقابل، اگر قیمت CHZ به بالای 0.13 دلار برسد، گاوها می توانند این چشم انداز منفی را باطل کنند. با این حال، فشار فروش 1700 سرمایه‌گذار که 414 میلیون سکه در حدود این قیمت خریده‌اند، احتمالاً از این امر جلوگیری می‌کند.

اگر قیمت بتواند دیوار فروش را افزایش دهد، چیلیز ممکن است یک افزایش غیر محتمل به سمت 0.14 دلار را تجربه کند.

The post آیا قیمت Chiliz (CHZ) با پایان فصل فوتبال رو به افزایش است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *