پس از دو ماه متوالی کاهش قیمت، CHZ از ابتدای آوریل 10 درصد افزایش یافته است. تجزیه و تحلیل عمیق داده های زنجیره ای زیربنایی نشان می دهد که روند انباشتگی در میان نهنگ های چیلیز می تواند به زودی باعث افزایش قیمت شود.

Chiliz ارز دیجیتال بومی پلتفرم ورزشی و سرگرمی مبتنی بر بلاک چین، Socios است. توکن CHZ در درجه اول کاربران را قادر می سازد تا در مدیریت برندهای ورزشی مورد علاقه خود شرکت کنند. قیمت توکن نسبت به بالاترین قیمت خود در سال 2023، 23 درصد کاهش یافته است. با این حال، معیارهای درون زنجیره ای نشان می دهد که نهنگ های رمزنگاری استراتژیک به نظر می رسد در حال جمع آوری CHZ قبل از تابستان شلوغ در ورزش های جهانی هستند.

نهنگ‌های کریپتو توکن‌های CHZ را روی هم می‌گذارند

داده‌های زنجیره‌ای ارائه‌شده توسط Santiment نشان می‌دهد که گروهی از نهنگ‌ها در دو هفته گذشته شروع به چیدن کیسه‌های CHZ خود کرده‌اند. نمودار زیر نشان می دهد که موجودی نهنگ 10 تا 100 میلیون CHZ بین 30 مارس تا 11 آوریل 120 میلیون توکن اضافه کرده است.

قیمت Chiliz (CHZ) در مقابل توزیع عرضه نهنگ، آوریل 2023. منبع: مقدس

پس از فروش شدید در ماه مارس، توکن‌های جدید اضافه شده ۱۶ میلیون دلار ارزش بازار فعلی دارند. زمانی که نهنگ‌های کریپتو چنین مقدار قابل توجهی از سرمایه را در مدت کوتاهی سرمایه‌گذاری می‌کنند، معمولاً به این معنی است که برای افزایش قیمت در آینده قرار دارند.

قابل توجه، الگوی خرید/فروش تاریخی گروه نهنگ‌هایی که در بالا ذکر شد، ارتباط نزدیکی با اقدام قیمت چیلیز دارد. اگر این الگو تکرار شود، دارندگان CHZ می توانند انتظار افزایش قیمت را در هفته های آینده داشته باشند.

به همین ترتیب، نسبت ارزش شبکه به تراکنش (NVT) نیز احتمال صعود CHZ را تایید می کند. داده های اخیر Santiment نشان می دهد که نسبت NVT 85 درصد از 881.06 ثبت شده در 26 مارس به 129.52 پایین تا 11 آوریل کاهش یافته است.

Chiliz (CHZ) Price در مقابل نسبت NVT، آوریل 2023. منبع: Santiment
قیمت Chiliz (CHZ) در مقابل نسبت NVT، آوریل 2023. منبع: مقدس

نسبت NVT ارزش یک شبکه ارز دیجیتال را نسبت به میزان فعالیت معاملاتی در آن شبکه ارزیابی می کند. با تقسیم ارزش بازار ارز دیجیتال بومی بر حجم تراکنش روزانه شبکه محاسبه می شود.

هنگامی که برای یک دوره طولانی روند نزولی داشته باشد، نشان می دهد که توکن اصلی زیر ارزش گذاری شده است. با کاهش نسبت Chiliz NVT برای بخش بهتری از دو هفته، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به زودی می توانند روی هم انباشته شوند.

به طور خلاصه، روند انباشت در میان نهنگ ها و وضعیت کم خرید CHZ می تواند شاهد افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران استراتژیک در هفته های آینده باشد.

پیش بینی قیمت CHZ: 0.19 دلار می تواند اوج جدید سال 2023 باشد

GIOM IntoTheBlock نشان می‌دهد که CHZ می‌تواند رالی بعدی خود را به اوج قیمت 0.19 دلاری از سال تا به امروز برساند.

نمودار زیر نشان می دهد که CHZ تا رسیدن به 0.14 دلار، متوسط ​​قیمتی که 8500 آدرس برای 1.07 میلیارد CHZ پرداخت کرده بودند، می تواند با حداقل مقاومت روبرو شود. اگر این مقاومت شکسته شود، رالی می تواند شتاب کافی برای رسیدن به 0.19 دلار کسب کند.

با این حال، در آن مرحله، 8800 آدرسی که حداکثر 0.19 دلار برای به دست آوردن نزدیک به 2 میلیارد توکن پرداخت کردند، می‌توانند مانع بزرگی باشند.

Chiliz (CHZ) توزیع جهانی قیمت درون/خارج از پول.  آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock
Chiliz (CHZ) توزیع جهانی قیمت درون/خارج از پول. آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر CHZ حمایت فعلی خود را در 0.12 دلار از دست بدهد، خرس ها می توانند دست برتر را به دست آورند. با این حال، 2400 آدرسی که در اینجا 394 میلیون توکن خریداری کرده‌اند، می‌توانند از آن جلوگیری کنند.

در صورت عدم حفظ این حمایت، قیمت Chiliz بیشتر کاهش می یابد تا زمانی که به حمایت قابل توجه بعدی در 0.07 دلار برسد.

The post نهنگ های Chiliz (CHZ) به دنبال بازگشت هستند، آیا ورزش های تابستانی می توانند باعث افزایش قیمت شوند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *