فشار بر غول صرافی دارایی های دیجیتال آمریکایی Coinbase در حال افزایش است زیرا تنظیم کننده ها جنگ خود را با بیت کوین و کریپتو تشدید می کنند.

صرافی کریپتو ایالات متحده از 10 می صدور وام های تحت حمایت بیت کوین را از طریق سرویس Coinbase Borrow خود متوقف می کند.

در بیانیه ای در تاریخ 3 می، این شرکت تایید کرد که این سرویس که به کاربران اجازه می دهد در مقابل بیت کوین وام بگیرند، دیگر در دسترس نخواهد بود.

در این بیانیه آمده است: «ما به طور مرتب محصولات خود را ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم که پیشنهاداتی را که مشتریان ما بیشتر به آن اهمیت می دهند اولویت بندی می کنیم.

بر اساس گزارش بلومبرگ، Coinbase Borrow وام هایی به اندازه 1 میلیون دلار در برابر وثیقه بیت کوین ارائه می کند، اما فقط در برخی از ایالت های ایالات متحده.

طبق وب سایت آن، مشتریان کوین بیس می توانند تا 40 درصد از ارزش بیت کوین موجود در حساب های خود را وام بگیرند. علاوه بر این، وام ها دارای نرخ سود سالانه 8.7٪ هستند.

کاهش دانلود اپلیکیشن کوین بیس

شرکت این کار را نکرد روشن کردن آیا خاتمه خدمات وام به دلیل فشار نظارتی بوده است. با این حال، Coinbase اخیراً به دنبال اطلاعیه Wells که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه مارس منتشر شد، در خط آتش قرار گرفته است.

طبق گفته Apptopia، یک شرکت تحقیقاتی که معیارهای استفاده از برنامه را ردیابی می کند، تعداد افرادی که برنامه Coinbase را دانلود می کنند همچنان در حال کاهش است.

به گفته تام گرانت، معاون تحقیقات Apptopia، این داده ها تصویر نزولی را برای شرکت ترسیم می کند.

کاربران اپلیکیشن کوین بیس و قیمت Shre – یاهو فاینانس

علاوه بر این، استفاده از برنامه در ماه مارس به میزان قابل توجهی کاهش یافت زیرا کاربران معمولی و قدرتمند زمان کمتری را صرف استفاده از برنامه کردند. گزارش ها.

Coinbase در این هفته دوباره در آب داغ بود، زمانی که مدیران اجرایی متهم به معاملات داخلی و تخلیه میلیون ها سهام برای جلوگیری از ضرر قبل از انتشار گزارش درآمد شدند.

علاوه بر این، حجم مبادلات متمرکز (CEX) در ماه آوریل تقریباً 50 درصد کاهش یافت اسکله. آوریل از نظر حجم CEX تا کنون کمترین میزان بوده است و مارس بالاترین رقم را داشته است.

کاهش قیمت سکه

در 4 می، این شرکت قرار است گزارش سود سه ماهه خود را منتشر کند. تحلیلگران انتظار دارند که Coinbase در سه ماهه اول زیان خالص 329 میلیون دلاری یا 1.38 دلاری به ازای هر سهم را گزارش کند.

علاوه بر این، قیمت سهام آن طی دو هفته گذشته افت کرده است.

از اواسط آوریل، قیمت کوین 30 درصد کاهش یافته است و این کاهش در این هفته ادامه یافت. بر اساس گزارش ها، سهام در روز 3 می 5.5 درصد کاهش یافت و در معاملات پس از ساعت به 48.88 دلار خاتمه یافت. ناظر بازار.

با تشدید فشار نظارتی، سهام در حال حاضر بیش از 40 درصد از بالاترین قیمت 84 دلاری خود در سال 2023 در 21 مارس کاهش یافته است. در مقایسه، بازارهای کریپتو تنها 7.5 درصد از بالاترین سطح خود در سال 2023 عقب نشینی کرده اند.

پست Coinbase خدمات وام را با تشدید فشار نظارتی متوقف می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *