Coinbase یک تایمر شمارش معکوس توییت کرده است و جامعه ارزهای دیجیتال در حال حدس و گمان است که این تایمر چیست. تئوری های فعلی یک لیست PEPE یا چیزی است که با Coinbase One انجام می شود.

Coinbase یک تایمر شمارش معکوس مرموز را پست کرده است، همانطور که در توییتی با عدد ‘2’ که در 17 مه منتشر شد، مشاهده می شود. احتمالاً تایمر تعداد روزهای قبل از یک توسعه ناشناخته را نشان می دهد، و جامعه رمزنگاری مشغول بررسی این موضوع است که به چه چیزی اشاره می کند. .

شایعات فراوانی در مورد اتفاقی که ممکن است در دو روز آینده بیفتد وجود دارد، با تئوری هایی از فهرستی از توکن مم محبوب PEPE تا اعلامیه Coinbase One. شمارش معکوس برای اولین بار در 16 می پست شد. با این حال، در 24 ساعت گذشته، جامعه به شدت در مورد احتمالات بحث کرده است.

تئوری های فهرست PEPE شناور هستند

تئوری غالب این است که شمارش معکوس ارتباطی با PEPE دارد. برای روشن بودن، به نظر می رسد که این نظریه تنها مبنای بسیاری از افراد است که در مورد لیست های PEPE به توییت پاسخ می دهند. علاوه بر این، هیچ دلیل قابل توجهی وجود ندارد که فکر کنیم ممکن است فهرست PEPE باشد.

کوین بیس پس از اینکه صرافی به مشتریان ایمیلی ارسال کرد که این میم یک “نماد نفرت” است، با واکنش شدید جامعه PEPE مواجه شد. به نظر می رسد که این ایده که تایمر با یک فهرست ارتباطی دارد، نادیده گرفته می شود. بایننس قبلاً این توکن را فهرست کرده است.

تایمر همچنین می تواند با Coinbase One ارتباط داشته باشد خدمات مبتنی بر اشتراک که به اعضا 0 دلار کارمزد معامله و مزایای اضافی ارائه می دهد. این استدلال نیز ماهیت چندانی ندارد، بنابراین جامعه کریپتو باید چند روز صبر کند تا مطمئن شود.

اعلامیه پایه قبلی ثابت شد

جامعه ارزهای دیجیتال همچنین به خوبی می‌داند که کوین‌بیس اعلامیه‌های قبلی را اعلام کرده بود که منجر به واکنش شدید مردم شد. اخیراً، این اعلامیه پروتکل پایه پلتفرم در 23 فوریه بود. به طور کلی، جامعه ارزهای دیجیتال تحت تأثیر این اعلامیه قرار نگرفت.

Base یک راه حل مقیاس پذیری لایه 2 برای اتریوم است که به عنوان یک خانه روی زنجیره برای Coinbase عمل می کند. صرافی اعلام کرد که قصد دارد 1 میلیارد کاربر را وارد اکوسیستم کند.

Coinbase برای نبرد بزرگ آماده می شود

Coinbase درگیر نبرد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شده است، زیرا این کمیسیون یک اطلاعیه Wells را به صرافی ارسال کرد. SEC ادعا می کند که Coinbase قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است.

کوین بیس یک تیم سنگین وزن متشکل از اشخاص حقوقی و سیاسی را برای مقابله با SEC تشکیل داده است. همچنین در پاسخ به اطلاعیه ولز خواستار گفتگوی باز شده است. اتاق بازرگانی ایالات متحده نیز در کنار کوین بیس قرار گرفته است تا در مورد SEC خطا کند.

پست Coinbase Coinbase Countdown Sparks Crypto Rumor Mill در توییتر اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *