صرافی رمزارز آمریکایی Coinbase به آخرین اقدام نظارتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پاسخ داده است.

در 27 آوریل، Coinbase ویدئویی را در پاسخ به اطلاعیه Wells صادر شده توسط SEC منتشر کرد. این شرکت در 23 مارس با اعلامیه Wells مواجه شد زیرا تنظیم کننده جنگ خود را با ارزهای دیجیتال تشدید کرد.

اطلاعیه ولز نامه ای از SEC است که قصد خود را برای انجام یک اقدام اجرایی علیه شرکت تأیید می کند. در آن زمان، پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase گفت که آنها “از اینکه SEC در حال بررسی دادگاه ها برای گفتگوی سازنده است، ناامید شده اند.”

گروال در پاسخ خود به رگولاتور گفت که SEC ادعا می کند قوانین واضح هستند، اما بسیاری از مدیران شرکت های رمزنگاری مخالف هستند.

CFTC و SEC نظرات متناقضی صادر کرده اند. دادگاه ها فقدان راهنمایی SEC را زیر سوال برده اند. و خود SEC، همین هفته گذشته، نتوانست به سؤالات اساسی قبل از کنگره پاسخ دهد.

Coinbase برای مبارزه آماده شد

علاوه بر این، او اضافه که SEC هنوز با ارائه راهی برای ثبت شرکت‌های رمزنگاری، از قانون پیروی نکرده است.

ما از طرح دعوی حقوقی علیه کمیسیون SEC لذت نمی بریم، اما به شدت از خود دفاع خواهیم کرد – و از حاکمیت قانون برای همه دفاع خواهیم کرد.»

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase به همکار خود پیوست و اظهار داشت که این شرکت متعهد به کار در محدوده نظارتی است. وی با بیان اینکه ساختار بازار مشخصی نیاز است، افزود:

«اطلاعیه ولز در این مرحله که کتاب قانون مشخصی وجود ندارد، سازنده نیست و برای آمریکا خوب نیست. ما آماده دفاع از این موضع در دادگاه هستیم، اما لازم نیست که به این نتیجه برسیم.»

آرمسترانگ نتیجه گیری با دعوت به گفت و گو در مقابل اجرا.

در نهایت، گروال با بیان اینکه کوین بیس بارها از SEC راهنمایی در مورد خدمات خود خواسته است، ارائه را به پایان رساند. او گفت: «صادقانه بگویم… ما بیشتر در پاسخ سکوت کرده ایم.

به دنبال شفافیت

در 24 آوریل، Coinbase در قالب یک پرونده قضایی فدرال علیه SEC اقدام کرد. این شرکت فقط از SEC می‌خواهد که به یک دادخواست وضع قوانین در حال انتظار پاسخ دهد. علاوه بر این، کوین بیس در ژوئیه 2022 این دادخواست را ارسال کرد و از تنظیم کننده خواست تا راهنمایی های معوقه ای را برای صنعت کریپتو ارائه کند.

در حالی که گری جنسلر و تیم مجریانش به سرکوب بخش کریپتو ادامه می دهند، با سکوت مواجه شده است.

در 19 آوریل، این شرکت اعلام کرد که مجوز نظارتی برای فعالیت از اداره پولی برمودا اعطا شده است. آرمسترانگ همچنین اشاره کرد که در صورت تشدید جنگ آمریکا علیه ارزهای دیجیتال، یک حرکت خارج از کشور روی میز است.

پست Coinbase در پاسخ به اطلاعیه SEC Wells برای گفتگوی باز دعوت می‌کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *