صرافی کریپتو کوین بیس از ورود افراد سنگین سیاسی به شورای مشورتی خود استقبال می کند. افزودن قدرت آتش قانونی و فکری برای دفاع از خود در برابر تنظیم کننده ها. برای برخی در فضای رمزنگاری، این حرکت نمی تواند به زودی انجام شود.

روز جمعه، کوین بیس، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال جهان، اعلام کرد راه اندازی شورای مشورتی جهانی جدید. این نهاد، که شامل قانونگذاران فعلی و سابق ایالات متحده است، “بینش و تخصص استراتژیک” را برای شرکت ارائه خواهد کرد.

کوین‌بیس هدف خود را بیش از حد نظارتی است

در بیانیه ای، کوین بیس به محیط نظارتی غیر دوستانه در ایالات متحده اشاره کرد. در این بیانیه آمده است: «تشکیل شورای مشورتی گامی مهم برای کوین بیس است، زیرا ما در حال حرکت در چشم‌اندازی پیچیده و در حال تحول در ایالات متحده و بین‌المللی هستیم.»

شورای مشورتی کوین بیس دارای وزنه های سنگین سیاسی خواهد بود. از جمله سناتور سابق پاتریک تومی (R-PA)، نماینده سابق کنگره، تیم رایان (D-OH)، کریس لیهان از Haun Ventures، نماینده سابق کنگره، شان پاتریک مالونی (D-NY)، و جان آنزالون از Impact Research Polling.

این گروه در کنار اعضای یک نهاد دیگر، شورای مشورتی آکادمیک و نظارتی مدیریت دارایی کوین بیس، کار خواهد کرد. و دومی نیز شامل چند نام برجسته است. جی کلیتون، رئیس سابق SEC، کورتنی الوود، مشاور کل سابق سیا، کوین هاست از مؤسسه هوور و جان اورسزاگ، مدیر ارشد اجرایی Compass Lexecon از جمله آنها هستند.

Coinbase با SEC مبارزه می کند

این اعلام در حالی منتشر می شود که کوین بیس در بحبوحه تقابل قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است.

در ماه مارس، Coinbase یک اخطار ولز از SEC دریافت کرد که در مورد شکایت معوق در مورد نقض قوانین اوراق بهادار هشدار داده بود. در پاسخ، کوین بیس علناً خواستار پاسخ به درخواست خود برای وضع قوانین، با هدف ایجاد مقررات مناسب برای دارایی های دیجیتال شد.

صرافی می خواهد کمیسیون بورس و اوراق بهادار را وادار کند تا تصمیم روشنی در مورد این دادخواست اتخاذ کند. و امیدوار است این وضوح به آن اجازه دهد تا SEC را در دادگاه بر اساس دلایل مشخص به چالش بکشد.

روز دوشنبه، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، در مصاحبه‌ای با CNBC وارد بدنه نظارتی شد. آرمسترانگ می‌گوید: «گری جنسلر… بنا به دلایلی دیدگاه ضد رمزنگاری بیشتری دارد.»

او ادامه داد:

فکر نمی‌کنم (گنسلر) لزوماً تلاش می‌کند تا این صنعت را به همان اندازه که ممکن است محدود کند، تنظیم کند. اما او شکایت هایی را ایجاد کرده است، و من فکر می کنم برای صنعت در ایالات متحده بسیار مفید نیست، اما همچنین فرصتی برای Coinbase است تا شفافیتی را از دادگاه دریافت کند که ما احساس می کنیم واقعاً برای صنعت کریپتو و همچنین ایالات متحده مفید خواهد بود. به طور گسترده تر.”

اتاق بازرگانی از Coinbase حمایت می کند

صرافی کریپتو دوستانی در مکان‌های بالا دارد که از دست سنگین دولت بیزارند.

روز پنجشنبه، اتاق بازرگانی ایالات متحده به شدت از SEC به دلیل رویکرد آن به صنعت دارایی دیجیتال انتقاد کرد. و گروه تجاری اقدام به تشکیل پرونده کرده است خلاصه amicus در حمایت از Coinbase، که همانطور که در بالا ذکر شد، ماه گذشته از SEC شکایت کرد.

در آن، اتاق بازرگانی SEC را متهم کرد که عمداً باعث عدم اطمینان برای سرکوب رشد صنعت دارایی های دیجیتال می شود.

در این بیانیه آمده است: «SEC عمداً آب‌ها را با ادعای قدرت گسترده بر دارایی‌های دیجیتال در حالی که رویکردی تصادفی و مبتنی بر اجرا را به کار می‌گیرد، گل‌آلود کرده است». “این هرج و مرج نظارتی از روی طراحی است، نه اتفاقی.”

BeInCrypto برای اظهار نظر در مورد شورای مشورتی جدید با Coinbase تماس گرفته است.

پست Coinbase از وزنه های سنگین حقوقی و سیاسی در نبرد با SEC استفاده می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *