پایگاه، شبکه لایه ۲ کوین بیس، در امتداد نقشه راه خود برای آماده سازی برای راه اندازی به شبکه اصلی پیشرفت می کند.

در 24 می، زمانی که شبکه برای استقرار آماده می شود، Base معیارهای راه اندازی خود را به اشتراک گذاشت. در این بیانیه آمده است: «پایه در حال آماده شدن برای شبکه اصلی با ایمنی و امنیت به عنوان اولویت‌های اصلی است.

علاوه بر این، یادآوری شد که هیچ راه اندازی توکن Base وجود نخواهد داشت. با این حال، زمانی که شبکه در اوایل سال جاری اعلام شد، این به اصطلاح “degens” مانع از پمپاژ توکن BASE نامرتبط نشد.

پایگاه چشم به یک میلیارد کاربر

شبکه آزمایشی Base از ماه فوریه فعال شده است زیرا این شبکه در حال ارتقاء و آزمایش نبرد برای آماده‌سازی برای راه‌اندازی کامل است.

Base یک شبکه لایه ۲ اتریوم است که بر روی پشته Optimism OP ساخته شده است. علاوه بر این، هدف این است که راهی ایمن و کم هزینه برای توسعه دهندگان برای ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز روی زنجیره ارائه شود. کوین بیس گرند دارد جاه طلبی ها برای بیس در ماموریت خود برای «افزایش آزادی اقتصادی و فرصت در سراسر جهان».

برای پیشبرد این هدف، Base بستری را برای ورود میلیون‌ها توسعه‌دهنده و میلیارد کاربر بعدی به اقتصاد رمزنگاری فراهم می‌کند.»

در مرحله آزمایشی، Base برای بازی، NFT، زیرساخت، ابزار توسعه‌دهنده، کیف پول، امنیت، DeFi، اوراکل، تجزیه و تحلیل، پل‌سازی، پرداخت، DAO و برنامه‌های اجتماعی استفاده می‌شود.

تعدادی از نمونه های مورد استفاده را تبلیغ کرد. این شامل بلک برد، پلتفرم وفاداری رستوران، بازی کارت معاملاتی مبتنی بر NFT، موازی، و جعبه ابزار توسعه Blockchain Thirdweb است.

دو معیار از پنج معیار ذکر شده برای راه اندازی را تکمیل کرده است. اینها در حال تکمیل یک هارد فورک موفق Regolith در شبکه تست و یک بررسی موفق زیرساخت با تیم OP Labs هستند.

آیتم‌های برجسته شامل ارتقای Optimism Bedrock، ممیزی‌های داخلی و خارجی بدون مشکلات جدی و پایداری شبکه آزمایشی است.

علاوه بر این، یک “پنجره پیدایش” در مسیر شبکه اصلی وجود خواهد داشت. این دوره زمانی برای توسعه دهندگان است تا برنامه های غیرمتمرکز را در Base استقرار دهند.

بخش اصلی اطلاعاتی که به‌روزرسانی حذف شد، یک بازه زمانی برای راه‌اندازی شبکه اصلی بود. با این حال، اعلام کرد که این یک اولویت نیست.

مهم‌ترین اولویت‌های ما تضمین ایمنی و امنیت شبکه و به دنبال آن ارتباطات شفاف است تا توسعه‌دهندگان بتوانند آماده شوند. استقرار به موقع شبکه اصلی در رتبه سوم قرار دارد.

شعبه کوین بیس به اروپا

در اخبار مرتبط، گزارش هایی مبنی بر همکاری Coinbase با Bitpanda منتشر شده است. پلتفرم مبادلات و معاملات ارز دیجیتال مستقر در اتریش با Coinbase برای اتصال مشتریان خود به بانک‌های اروپا همکاری خواهد کرد.

این اقدام آخرین تلاش کوین بیس برای فاصله گذاری بیشتر بین آن و خشم تنظیم کننده های ایالات متحده است.

The post Coinbase Ethereum Layer 2 Network Base Readies For Launch اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *