به گفته پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، دادگاه ناحیه سوم ایالات متحده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) 10 روز فرصت داده است تا به دادخواست مانداموس کوین بیس پاسخ دهد.

دادگاه دستور پاسخ SEC را در یک دستورالعمل فقط متنی صادر کرد و پس از آن Coinbase هفت روز فرصت دارد تا پاسخ دهد.

ثبت پرونده Coinbase تقریباً 10 ماه از درخواست اولیه می گذرد

در 24 آوریل، صرافی یک “اقدام محدود” ارائه کرد و از SEC خواست تا به درخواست خود پاسخ دهد. طبق گزارش ها، آژانس درخواست کوین بیس در جولای 2022 را نادیده گرفته است که آیا SEC قوانین جدیدی برای ارزهای دیجیتال ایجاد می کند یا خیر.

بیش از 1700 نهاد در مورد درخواست این طومار برای شفافیت قانونی اظهار نظر کرده اند.

پل گروال در آن زمان نیاز به قوانین واضح و متناسب با فناوری جدید را استدلال کرد.

“اقدامات اجرایی مبتنی بر قانون اوراق بهادار غیرقابل اجرا راه حل نیست.”

گروال در مصاحبه ای با پادکست Bankless گفت که SEC نداشت قوانینی را برای کریپتو وضع کرده استبا عدم درخواست برای اظهار نظر آشکار شد. گری جنسلر، رئیس SEC، دستور کار قوانین را در آغاز هر سال تعیین می کند.

در اوایل سال جاری، SEC Coinbase را با اعلامیه Wells منتشر کرد که استدلال می کرد اوراق بهادار ثبت نشده را فهرست می کند. این صرافی اخیرا مجوزی از اداره پولی برمودا دریافت کرده است.

این تایید باعث گمانه زنی هایی شد مبنی بر اینکه تهاجم SEC باعث می شود کوین بیس کسب و کار خود را به جای دیگری ببرد.

کراکن، رقیب کوین بیس، خدمات سهامداری نهادی خود را برای مشتریان ایالات متحده پس از یک اقدام اجرایی SEC تعطیل کرد. پس از حماسه کراکن، کمیسیونر SEC، هستر پیرس، از فقدان رویه های استاندارد ثبت نام توسط آژانس انتقاد کرد.

اولری می گوید کوین بیس حرکت اشتباهی انجام داده است

پاسخ رسانه‌های اجتماعی به توییت گروال تا حد زیادی منفی بود، و اکثر پاسخ‌دهندگان گفتند که دادگاه‌ها به تأخیر در رسیدگی به SEC کمک می‌کنند.

معامله گر مستعار کریپتونیم که 3162 دنبال کننده دارد.گفتکه SEC درخواست تمدید خواهد کرد و به دنبال آن کوین بیس درخواست تمدید برای پاسخ خواهد داد.

تحلیلگر داده پل ونگاستدلال کردکه SEC ممکن است با توجه به سابقه بد آنها در رعایت ضرب الاجل ها در پرونده SEC در مقابل ریپل، به موقع پاسخ دهد.

کوین اولری، سرمایه‌گذار بیت‌کوین، استدلال می‌کند که تشکیل پرونده در دادگاه کوین‌بیس، قوانین ارزهای دیجیتال ایالات متحده را پیش نمی‌برد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post SEC باید ظرف 10 روز به دادخواست قوانین کوین بیس پاسخ دهد، دادگاه می گوید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *