کوین بیس یک صرافی غیر آمریکایی برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی می کند. بنابراین، گام دیگری به سوی جدایی برای همیشه با آب و هوای سخت در آمریکا زیر نظر SEC گری جنسلر برداشته شد.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس راه اندازی پلتفرم معاملاتی مشتقات بین المللی خود، صرافی بین المللی کوین بیس را اعلام کرد. این پلت فرم معاملات آتی دائمی را به سرمایه گذاران نهادی مستقر در خارج از ایالات متحده ارائه می دهد. و همه معاملات در USD Coin (USDC)، یک استیبل کوین صادر شده توسط Circle تسویه خواهند شد.

ویژگی های تجارت کوین بیس

Coinbase در جدیدترین ادعای خود ادعا می کند که صرافی طیف وسیعی از گزینه های معاملاتی را ارائه می دهد پست وبلاگ. این موارد شامل الزامات حاشیه پویا، مدیریت ریسک 24 ساعته در زمان واقعی و چارچوب انحلال است.

در حال حاضر، کوین بیس معاملات آتی دائمی را برای بیت کوین و اتر فراهم می کند. معامله گران می توانند تا 5 برابر به اهرم دسترسی داشته باشند. با این حال، Coinbase API فقط برای سرمایه گذاران نهادی خارج از ایالات متحده در دسترس است.

آیا کوین بیس بولت خواهد کرد؟

صرافی بین المللی کوین بیس آخرین حرکت در استراتژی رشد جهانی کوین بیس است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، اخیراً نگرانی های خود را در مورد مقررات ایالات متحده ابراز کرده است. و او اشاره کرده است که اگر اوضاع بهبود نیابد، مبادله می تواند به بریتانیا منتقل شود.

اخیراً در یکی از گزارش‌ها آمده است: «کشورها در سراسر جهان به‌طور فزاینده‌ای در حال پیشروی با چارچوب‌های نظارتی مسئول ارزهای دیجیتال هستند تا به‌صورت استراتژیک خود را به‌عنوان هاب‌های رمزنگاری قرار دهند». بیانیه از مبادله ما دوست داریم ببینیم که ایالات متحده رویکردی مشابه اتخاذ کند.»

اما چنین درخواست هایی بر سر زبان ها افتاده است. بنابراین، به مشکلات بازیکنان کریپتو افزوده می‌شود و احساس می‌کنند که ممکن است زمان آن رسیده است که به حوزه‌های قضایی که بیشتر طرفدار رمزنگاری هستند، بروید.

این هفته، دو اقدام قانونی جدید و مجزا به کوین بیس و تعدادی از مدیران آن وارد شد. اول، این صرافی با یک طرح دعوی حقوقی پیشنهادی روبرو می شود که به اتهام نقض قوانین حفظ حریم خصوصی بیومتریک در ایلینوی متهم شده است.

به علاوه، کوین بیس نیز هدف شکایتی به دلیل فروش سهام بر اساس اطلاعات داخلی است. و درست در زمانی که این شرکت در سال 2021 عمومی شد.

طبق یک داستان بلومبرگ در اول ماه مه، این شکایت، هیئت مدیره این شرکت را متهم می کند که 2.9 میلیارد دلار از سهام خود را درست قبل از اینکه اطلاعات منفی باعث کاهش قیمت سهام شود، تخلیه کرده است. بنابراین از ضرر 1 میلیارد دلاری جلوگیری می شود.

این شکایت توسط آدام گرابسکی مطرح شد. سپس در دادگاه سلطنتی دلاور باز شد.

کوین بیس این اتهامات را رد می کند.

پست صرافی آتی کوین بیس در خارج از ایالات متحده راه اندازی شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *