کوین بیس، بزرگترین صرافی رمزارز آمریکا، به تلویزیون روی آورده است تا توضیح دهد چرا رمزارز برای ایالات متحده بسیار مهم است.

در 22 می، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، اعلام کرد که این هفته یک کمپین تلویزیونی در واشنگتن دی سی اجرا می کنند. هدف از این تلاش این است که توضیح دهد “چرا رمزارز مهمترین فناوری آمریکا برای به روز رسانی سیستم مالی است.”

مدیر عامل Coinbase: Crypto یک محصول مالی نیست

آرمسترانگ پخش را با بیان اینکه دیدگاه ساده‌لوحانه کریپتو این است که برخی دارایی‌های سوداگرانه است که مردم معامله می‌کنند، «و پیراهن‌های خود را از دست خواهند داد» شروع به پخش کرد.

این دیدگاهی است که به طور گسترده توسط تعدادی از سیاستمداران ناآگاه ایالات متحده مشترک است. بسیاری از آنها به همین دلیل سخت در تلاش هستند تا رمزارزها را سرکوب کنند.

آرمسترانگ: «این جنگل برای درختان از دست رفته است گفت. مردم در مورد کریپتو به عنوان یک طبقه دارایی گمانه زنی می کنند، اما موارد استفاده جدید نیز دارد. آرمسترانگ در ادامه برخی از کاربردهای این فناوری را توضیح داد:

اساساً، کریپتو یک محصول مالی نیست. این فناوری است که می‌تواند انواع محصولات مالی را به‌روزرسانی کند: از زمان‌های تسویه سریع‌تر، پرداخت‌های جهانی فوری، و حتی راه‌های جدید برای هنرمندان و سازندگان برای دریافت دستمزد برای کارشان.»

علاوه بر این، او اضافه کرد که رمزارز به جایی نمی رسد و نمی توان آن را اختراع کرد. اکثر مردم جهان در حال حاضر از این فناوری استقبال می کنند و از آن برای به روز رسانی سیستم های مالی خود استفاده می کنند.

مدیر اجرایی Coinbase گفت که ترس این است که آمریکا زمانی که خیلی دیر شده است به کریپتو بازگردد، درست همانطور که در مورد 5G یا نیمه هادی ها (که چین در هر دو صنعت تسلط دارد). او در را بست ویدئو با بیان اینکه:

من فکر می‌کنم ارز دیجیتال مهم‌ترین فناوری برای به‌روزرسانی سیستم مالی و ایجاد آزادی اقتصادی بیشتر در جهان است.»

این ویدیوی کوتاه که به صورت سیاه و سفید با موسیقی پس‌زمینه نسبتاً پیش‌آمیز فیلم‌برداری شده است، حدود 12 ساعت پیش در زمان نگارش این مقاله منتشر شد.

با این حال، تعداد زیادی لینک در زیر ویدیوی YouTube وجود داشت که بینندگان را به Coinbase هدایت می کرد. این می تواند آن را به عنوان یک تبلیغ به نظر برساند تا یک کمپین برای مقررات عادلانه.

نصب فشار تنظیمی

در حالی که گارد قدیمی به سرکوب صنعت نوپا ادامه می دهد، لابی های سیاسی و عقب نشینی در ایالات متحده افزایش یافته است.

کمیسیون امنیت و مبادله از ارائه شفافیت بیشتر در مورد مقررات ارزهای دیجیتال با رد درخواست Coinbase در هفته گذشته خودداری کرد. گری گنسلر که ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار را برعهده دارد، خود را “پلیس در حال ضرب و شتم” مالی، ادعا می کند که قوانین از قبل برقرار هستند و ارزهای دیجیتال اوراق بهادار هستند. این دیدگاه برخلاف اظهارات قبلی گنسلر در سال 2018 است.

با این حال، کنگره هنوز به طور رسمی طبقه دارایی را طبقه بندی نکرده است و تنظیم کننده در حال کار بر روی دستور کار خود است.

The post Coinbase کمپین تلویزیونی در مورد چرا آمریکا به کریپتو نیاز دارد راه اندازی کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *