Coinbase Global Inc موفق شد زیان خود را در سه ماهه اول کاهش دهد و کاهش درآمد کمتری را نسبت به انتظار تحلیلگران تجربه کرد.

گزارش ها نشان می دهد که صرافی فهرست شده در ایالات متحده از اقدامات اخیر خود در صرفه جویی در هزینه و ترکیب درآمد متنوع تر بهره برده است.

Coinbase در سه ماهه اول زیان کمتر از حد انتظار را نشان می دهد

کوین بیس زیان خود را به میزان قابل توجهی در سه ماهه اول کاهش داد، از حدود 430 میلیون دلار در سال قبل به حدود 79 میلیون دلار. در همین حال، درآمد حدود 34 درصد کاهش یافت و به 772.5 میلیون دلار رسید.

با این حال، شایان ذکر است که درآمد نسبت به سه ماهه قبل که بازار ارزهای دیجیتال رکود قابل توجهی را تجربه کرد، افزایش یافته است. علیرغم پنجمین ضرر سه ماهه متوالی شرکت، درآمد کوین بیس از میانگین تخمین 654 میلیون دلاری که توسط تحلیلگران تهیه شده بود، فراتر رفت.بلومبرگ.

طبق گزارش ها، این شرکت 34 سنت به ازای هر سهم از دست داد، در حالی که تحلیلگران ضرر 1.35 دلاری به ازای هر سهم را پیش بینی کرده بودند.

جریان های درآمدی شرکت بوده است متنوع شده است از طریق مشارکت با One River Digital Asset Management. همچنین محصولات جدیدی مانند کیف پول به عنوان سرویس را برای افزودن ترکیب درآمدی به بازار عرضه کرده است. Coinbase همچنین در هفت ماه گذشته بیش از 2000 کارمند خود را کاهش داده است. برین آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت پیش از این گفته بود که این کاهش هزینه‌های فصل به سه ماهه را 25 درصد کاهش می‌دهد.

مدیر ارشد مالی آلسیا هاس گفت: “ما همچنین مزایای افزایش کارایی هزینه را می بینیم، و درس های عمیقی از رشد بسیار سریع گرفته ایم و معتقدیم که در هزینه های آینده خود محتاط عمل خواهیم کرد.”

Coinbase هزینه های عملیاتی خود را به میزان قابل توجهی 24 درصد نسبت به سه ماهه قبل کاهش داد. این شرکت 607 میلیون دلار هزینه داشته است. هاس اظهار داشت که ساختار هزینه بهبود یافته شرکت به دستیابی به هدف آن برای افزایش سود اصلی سال به سال تا سال 2023 کمک می کند.

سهام واکنش مثبت نشان داد، اما فشار نظارتی همچنان باقی است

سهام در نزدک به ارقام مالی کوین بیس در ساعات پس از معاملات پاسخ مثبت دادند. پس از اینکه اطلاعیه ولز SEC قیمت بورس را کاهش داد، این افزایش یک خبر خوب برای سرمایه گذاران بود. با در نظر گرفتن ARK Invest کتی وود اخیراً سهامی به ارزش 8 میلیون دلار خریداری کرده است.

قیمت سکه کوین بیس به دلار | TradingView

به گفته سهامدارحرفآرمسترانگ اطمینان داد: «ما متعهد هستیم که یک پلتفرم امن و تنظیم‌شده برای آمریکایی‌ها فراهم کنیم تا به اقتصاد دیجیتال رو به رشد جهانی دسترسی پیدا کنند.»

با این حال، مدیر ارشد اجرایی از اجرای مقررات ایالات متحده ابراز ناامیدی کرد و “موجب عقب افتادن آن از بقیه جهان شد.”

در همین حال، تحت فشار قوانین، Coinbase صدور وام های بیت کوین را از طریق سرویس Coinbase Borrow خود در 10 می متوقف کرد.

The post Coinbase Global ضررهای سه ماهه اول را کاهش داد، قیمت سهام به دلیل اجرای SEC همچنان پایین است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *