برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، از بریتانیا به دلیل «پیش‌رفت سریع در قوانین رمزنگاری معقول» در بحبوحه طوفان نظارتی در ایالات متحده استقبال کرد.

با این حال، رئیس صرافی رمزنگاری شده در فهرست نزدک معتقد است که بریتانیا نیز در زمینه تبدیل فیات با مشکلات زیادی مواجه است.

استقبال از انگلستان به عنوان مرکز نوآوری Web3

مدیرعامل کوین بیس معتقد است که بریتانیا یکی از بازارهای با رشد بالا بوده است. و او بیان می کند که پیاده سازی Markets in Crypto Assets (MiCA) در کشورهای عضو اتحادیه اروپا یک چارچوب مجوز جدید ایجاد می کند.

در حالی که آرمسترانگ گفت از ادامه سرمایه گذاری در بریتانیا هیجان زده است، او همچنین خواستار کنترل خوب کلاهبرداری شد. اجرایی گفتبرخی از بانک‌های بریتانیا پرداخت‌های فیات به شرکت‌های رمزنگاری را مسدود می‌کنند که مشکلی ندارد.

«کنترل‌های خوب کلاهبرداری منطقی است، ممنوعیت کلی اینطور نیست (و احتمالاً قانونی نیست). وی افزود: نیازمند آموزش و همکاری بیشتر است.

با این وجود، رئیس Coinbase معتقد است که بریتانیا در حال آماده شدن برای یک تغییر اساسی است. او خاطرنشان می کند که کشور در حال تغییر در نحوه استفاده و نگاه به پول در حین حرکت به سمت اقتصاد دیجیتال است.

وی اظهار داشت: «حدود 22 درصد از بزرگسالان بریتانیا در حال حاضر صاحب ارز دیجیتال هستند و 28 درصد احتمالاً در 12 ماه آینده ارزهای دیجیتال را خریداری یا معامله خواهند کرد. تقاضا در حال افزایش است.

Coinbase: 9 توصیه برای منظر مقررات رمزنگاری بریتانیا

کوین بیس چشم انداز بریتانیا را در 9 پیشنهاد ترسیم کرده است. می گوید که در صورت اجرا، خود را به عنوان یک رهبر منطقه ای معرفی می کند. این توصیه‌ها تضمین می‌کند که بانک‌ها و فین‌تک‌ها برای سرعت بخشیدن به نوآوری ارزهای دیجیتال با یکدیگر همکاری می‌کنند. صرافی تاکید کرد که بانک ها رویکرد حساس به ریسک را در پیش می گیرند.

با یک طرح فرابخشی که از موج دیجیتالی شدن آینده بهره می برد، از دولت می خواهد که وب 3 و بلاک چین را در مرکز آن قرار دهد. بزرگترین صرافی ایالات متحده همچنین خواستار یک چارچوب نظارتی است که از استانداردهای مالی سنتی تثبیت شده مبتنی بر اصل “ریسک یکسان، نتیجه نظارتی یکسان” استفاده می کند.

علاوه بر این، بر ایجاد تعادل بین سرمایه گذاری در صنعت، حمایت از سرمایه گذار و شمول مالی تاکید دارد. طبق گفته کوین‌بیس، دوره ۲۴ ساعته «سرد شدن» قبل از انجام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال، باید با اقدامات عملی‌تری مانند افشا و آموزش جایگزین شود.

علاوه بر این، ایجاد یک چارچوب قانونی را ترغیب می کند که از استیبل کوین ها پشتیبانی می کند و در عین حال از مزایای آن ها با ایجاد یک “جعبه شنی” برای نوآوری دیجیتال پشتیبانی می کند.

همچنین خاطرنشان کرد: “تغییرات مهمی را در چارچوب قانونی بریتانیا ایجاد کنید تا منعکس کننده تحولات فناوری و ارائه اطمینان در مورد حقوق مالکیت دیجیتال و رژیم وثیقه ارزهای دیجیتال.”

کوین‌بیس همچنین از دولت می‌خواهد توضیح دهد که قوانین مالیاتی بریتانیا چگونه با دارایی‌های کریپتو رفتار می‌کند که آنها را با فعالیت‌های مالی معمولی برابری کند. شناسایی غیرمتمرکز نیز به عنوان یک راه حل جدید با استفاده از فناوری بلاک چین در صنایع مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

اینفوگرافیک هویت دیجیتال توسط امنیت مایکروسافت

وضعیت بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده

در حالی که کوین بیس تمرکز خود را در بریتانیا تحت فشار قرار می دهد، گزارش شده است که SEC ایالات متحده به دنبال Bittrex است. به گزارش وال استریت ژورنال گزارشرگولاتور در ماه مارس به صرافی اطلاع داد که می تواند از پلتفرم به دلیل نقض مقررات حمایت از سرمایه گذار شکایت کند.

رگولاتور اوراق بهادار نیز دعوت کرد نظرات عمومی اخیراً با پیشنهادی مبنی بر گنجاندن پلتفرم های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال در تعریف «صرافی» ارائه شده است، بنابراین دامنه مقررات موجود را گسترش می دهد.

در همین حال، با افزایش مقاومت سیاسی در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، نماینده کنگره، وارن دیویدسون، قانون جدید مقررات مربوط به کریپتو را ارائه کرد. دیویدسون در پاسخ به سرکوب فعلی دفتر صندلی را هدف قرار داده است.

The post Coinbase تمرکز خود را به بریتانیا تغییر می دهد زیرا ایالات متحده یک باتلاق نظارتی باقی می ماند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *