کوین‌بیس به‌دلیل یک عارضه فنی، پرداخت پاداش برای سرویس سهامداری ETH خود را موقتاً متوقف کرده است. سه روز طول می کشد تا مشکل حل شود.

صرافی در 16 می اعلام کرد که Coinbase پرداخت پاداش برای سرویس سهام ETH خود را به طور موقت متوقف کرده است. علت آن یک مشکل فنی جزئی بود که Coinbase در حال رفع آن است.

صرافی به کاربران اطمینان داد که هنوز در حال دریافت جوایز است و پس از رفع مشکل، پرداخت آنها را تعیین می کند، که انتظار می رود در 48 تا 72 ساعت آینده.

افزایش محبوبیت اتریوم استیکینگ

مانند سایر خدمات در نوع خود، Coinbase به کاربران این امکان را می دهد تا ETH خود را واریز کرده و جوایزی را به دست آورند که نرخ آن در حال حاضر 6٪ است. مزیت سرویس استیکینگ اتریوم کوین بیس که منجر به محبوبیت فزاینده آن شده است، این واقعیت است که برای شروع استیکینگ به حداقل 32 ETH نیاز ندارد.

همچنین شایان ذکر است که توقف سرویس سهامداری هیچ ارتباطی با اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه سهامداری ETH ندارد. دومی نگرانی خود را در مورد خدمات سهام به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار نشان داده است و قبلاً Kraken را به دلیل عدم ثبت خدمات سهامداری خود 30 میلیون دلار جریمه کرده است.

ETH Staking Rewards متوقف شد: کوین بیس

با این حال، Coinbase در رابطه با سرویس سهام خود مشکلاتی داشته است. این امر منجر به نارضایتی هایی از سوی جامعه کریپتو شده است.

ETH سهامدار گیر کرده است

هفته گذشته، پاداش ETH تبدیل شد گیر در Coinabse زیرا سیستم‌های آن آدرس‌های ETH را از اعتبارسنجی‌های خارجی پشتیبانی نمی‌کنند. جامعه کریپتو به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی رفت تا ناامیدی خود را تخلیه کنند، زیرا تعداد زیادی برداشت در صف مانده بود.

Coinabse همچنین توکن ابزاری Coinbase Wrapped Staked ETH (cbETH) را معرفی کرده است که یک نمایش 1:1 از ETH سهامدار است. این توکن به دارندگان اجازه می دهد تا از آن به عنوان وثیقه در بازار DeFi استفاده کنند.

افزایش جریان اتریوم به کوین بیس

Coinbase همچنین شاهد افزایش ورودی ETH در نتیجه افزایش پاداش های سهام است. این بیشتر به دلیل تسخیر کوین های میم بر شبکه اتریوم است. این به ویژه در مورد PEPE صادق است، که شبکه را مسدود کرده و هزینه های گاز را بالا می برد.

سنبله در اتریوم جریان دارد ناخواسته باعث افزایش سهام اتریوم شده است که به نوبه خود مشکلات را تشدید می کند. اعتبار سنجی شبکه اتریوم در هفته اول ماه مه رکورد 46 میلیون دلاری را ثبت کرد که در صورت تداوم علاقه به سرمایه گذاری، به زودی از آن فراتر رفت.

پست Coinbase به طور موقت پرداخت پاداش سهام ETH را متوقف می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *