جرمی آ. شریدان، مامور سابق سرویس مخفی ایالات متحده می گوید که هویت طلبکاران FTX باید محافظت شود تا از کلاهبرداری مجدد جلوگیری شود.

پلیس نخبه سابق که نماینده کمیته FTX متشکل از طلبکاران ناامن است، گفت که ناشناس بودن برای جلوگیری از سرقت هویت و قربانی شدن آنلاین بسیار مهم است.

شریدان استدلال می کند که طلبکاران FTX نباید علوفه کلاهبرداری باشند

شریدان به دلیل ناشناس ماندن طلبکاران در 20 آوریل، مدارکی را ثبت کرد. این پرونده پس از آن صورت گرفت که یک قاضی آمریکایی موافقت کرد که از نام 50 طلبکار بزرگ FTX محافظت کند، در حالی که روند رسیدگی به فصل 11 شرکت در قانون ورشکستگی آمریکا در آمریکا مستلزم فهرست عمومی اسامی طلبکاران است.

با این حال، شریدان استدلال می کند که افشای این دارندگان بزرگ رمزنگاری آنها را هدف کلاهبرداران قرار می دهد. سرمایه گذاران نهادی بزرگ نیز به دلیل انجام ندادن بررسی کافی در بورس فروپاشیده باهام با بررسی دقیق مواجه هستند.

FTX در نوامبر 2022 پس از اینکه فشارهای منفی پیرامون توکن FTT آن باعث انبوهی از برداشت‌ها شد و ورشکستگی آن را تسریع کرد، اعلام ورشکستگی کرد. این شرکت قصد دارد تا ژوئیه 2023 طرحی را ارائه کند که جزئیات مسیر ورشکستگی را شرح دهد. گزارش‌های مطبوعاتی درباره راه‌اندازی مجدد صرافی در اوایل این ماه منتشر شد.

سرمایه گذاران بزرگ زیان را پشت سر خود می گذارند

طرح بازنشستگی معلمان انتاریو، که 95 میلیون دلار خود را در FTX حذف کرد، اعلام کرد که از ادامه آن اجتناب خواهد کرد.سرمایه گذاری های کریپتو. این صندوق 190 میلیارد دلاری در سال های 2021 و 2022 در FTX سرمایه گذاری کرد.

ما وقت خود را صرف کردیم و دقت زیادی در مورد کسب و کار انجام دادیم. جو تیلور، رئیس OTTP به او گفت: «آنطور که ما فکر می کردیم نشدفایننشال تایمز. وی افزود که علیرغم بررسی دقیق، پنهان نگه داشتن برخی از داده ها، توانایی صندوق را برای تصمیم گیری عینی تر به خطر می اندازد.

شرکت Web3 Coral گفت که پس از از دست دادن 14.5 میلیون دلار پس از سقوط FTX باید اقدامات جدی برای زنده ماندن انجام دهد. با وجود کمبود بودجه، این شرکت xNFT را راه‌اندازی کرد، پروتکل جدیدی برای توکن کردن کد. پروتکل جدید یک فروشگاه برنامه های مدیریت شده را در کیف پول کوله پشتی جدید Coral فعال کرد.

املاک ورشکستگی FTX در 12 آوریل 7.3 میلیارد دلار برای طلبکاران بازیابی کرد.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In) Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست نماینده سابق سرویس مخفی از ناشناس ماندن اعتبار دهنده FTX در میان مشکلات سرمایه گذاران حمایت می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *