هوش مصنوعی Cosmose بودجه نامعلومی را از پروتکل NEAR دریافت کرده است تا پرداخت‌های رمزنگاری را مقرون به صرفه‌تر کند.

Cosmose، یک شرکت مبتنی بر هوش مصنوعی که عمدتاً بر خرید خرده‌فروشی متمرکز است، با بلاک چین لایه 1، پروتکل NEAR شریک شده است. مطابق با TechCrunchآخرین جمع آوری کمک مالی به Cosmose امکان می دهد تا ارزش 500 میلیون دلاری را تغییر دهد.

اپلیکیشن KaiKai Cosmose از زیرساخت بلاک چین NEAR برای ارزان‌تر کردن پرداخت‌های آنلاین استفاده می‌کند.

Cosmose می خواهد که بلاک چین پرداخت ها را 50 برابر ارزان تر کند

KaiKai دارای استیبل کوین اصلی خود، Kai-Ching، معادل 0.01 دلار است. کاربران می توانند فیات را روی رمپ قرار دهند و سپس آن را به Kai-Ching تبدیل کنند تا از آن برای اهداف پرداخت استفاده کنند.

Miron Mironiuk، موسس Cosmose، معتقد است که KaiKai می تواند هزینه تراکنش ها را در مقایسه با رهبران پرداخت فعلی مانند Stripe یا PayPal تقریبا 50 برابر کاهش دهد.

او توضیح می دهد که Stripe و PayPal برای تراکنش های کوچک مانند یک فنجان قهوه 5 دلاری 10 درصد کارمزد دریافت می کنند. در نهایت، کارمزدهای بالا، فروشنده را مجبور به افزایش قیمت می‌کند و مصرف‌کنندگان ممکن است مجبور شوند سالانه حدود 200 دلار اضافی بپردازند. او ادعا می کند که KaiKai شرکت Cosmose می تواند این هزینه سالانه را از 200 دلار به 4 دلار کاهش دهد.

شفافیت از طریق پروتکل NEAR

همچنین، Cosmose داده های مشتریان را به بلاک چین پروتکل NEAR منتقل می کند تا شفافیت را افزایش دهد. در نهایت، از کاربران می‌خواهد که نحوه و آنچه را که از داده‌هایشان ردیابی می‌شود سفارشی کنند.

میرونیک می گوید: «این فقط یک چالش فنی نیست. این همچنین یک چالش تجربه کاربر است که چگونه آن را به گونه‌ای انجام دهیم که مردم واقعاً بتوانند آن را بررسی کنند و بینش‌هایی دریافت کنند و به سرعت تصمیم بگیرند.»

Marieke Flament، مدیر عامل Near Foundation، می‌گوید: «Cosmose قبلاً روی شبکه آزمایشی NEAR ساخته شده است و با این پشتیبانی اضافی فرصت‌های بیشتری برای رشد و گسترش پیشنهادات خود با Web3 به روشی پایدار، شفاف و بی‌نهایت مقیاس‌پذیر خواهد داشت. “

با این حال، پروتکل NEAR ممکن است انتخاب مورد علاقه کاربران بلاک چین نباشد. بر اساس آخرین داده های Token Terminal در مورد کاربران فعال روزانه، پروتکل NEAR تنها 1.33 درصد سهم در میان 19 پروژه لایه 1 دارد.

منبع تصویر: ترمینال توکن

در مورد هوش مصنوعی Cosmose یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post ارزش هوش مصنوعی Cosmose به 500 میلیون دلار پس از مشارکت پروتکل NEAR رسید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *