اداره تحقیقات فدرال (اف بی آی) به جویندگان کار در ایالات متحده در مورد پست های جعلی که آنها را مجبور به کلاهبرداری های رمزنگاری می کند هشدار می دهد.

مجرمان افراد جویای کار را به کشورهایی مانند کامبوج می کشانند و سپس قربانیان را در صورت عدم پرداخت هزینه های مسکن و سفر با اجرای قانون تهدید می کنند.

مقامات آسیایی به افراد جویای کار برچسب کارگران غیرقانونی می زنند

متقاضیان در مجتمع‌هایی زندگی می‌کنند که مجرمان آنها را مجبور می‌کنند تا از سرمایه‌گذاران رمزنگاری کلاهبرداری کنند تا از پیگرد قانونی در امان بمانند. قربانیان مجبور به شرکت در کلاهبرداری های قصابی خوک می شوند، که سرمایه گذاری های رمزنگاری را از طریق وعده های روابط، رابطه جنسی یا مواد غیرقانونی جذب می کند.

مجرمان همچنین با قاچاق آنها بین ترکیبات و مصادره گذرنامه ها، بار بدهی جویندگان کار را بر دوش می کشند.

مقامات آسیای جنوب شرقی که جویندگان کار را کارگران غیرقانونی می دانند، مشکل را تشدید می کند. در یورش اخیر مقامات کامبوج، 262 خارجی مشخص شد که بدون مجوز کار می کردند.

اکثر قربانیانی که از ترکیبات جرایم سایبری به تایلند باز می گردندغالباسوراچات هاکپارن از پلیس سلطنتی تایلند گفت که تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

کلاهبرداری های رمزنگاری، جمعیت یقه سفید و فارغ التحصیلان را هدف قرار می دهد

سال گذشته، کارشناسان نسبت به قاچاقچیان کارمندان یقه سفید که شغل خود را در طول همه گیری از دست داده اند، هشدار دادند. این بیکاری باعث بسیاری از قربانیان با درآمد متوسط ​​شد طعمه شدن به قاچاق

پاتریشیا هو، استاد حقوق هنگ کنگگفتتبلیغات جعلی به طور فزاینده ای مشروع به نظر می رسند.

هو می‌گوید: «قربانیان فریب می‌خورند تا در موقعیت‌هایی کار کنند که در ابتدا به‌عنوان مشاغل قانونی به نظر می‌رسند. «آسان‌تر است که افراد تحصیل‌کرده‌تر قربانی شوند».

سندیکاهای آسیای جنوبی فارغ التحصیلان دانشگاهی با دانش فنی را هدف قرار می دهند که در مورد ارز دیجیتال می دانند. اف بی آیهشدار می دهدجویندگان کار از آگهی های شغلی با جزئیات شغلی مبهم و مزایای غیرمعمول خوب آگاه باشند و به شهروندان آمریکایی که در کار اجباری گرفتار شده اند توصیه می کند که با سفارت ایالات متحده تماس بگیرند.

صندوق بین المللی پولگزارش شده استکه مقامات فاسد گاهی با مجرمان برای انتقال قربانیان به آن سوی مرزها همکاری می کنند.

مسیرهای قاچاق انسان برون مرزی از طریق کامبوج | منبع: جاده بین المللی

به گفته موسسه مشاوره تحقیقات انسانی، مقامات آسیای جنوبی کمتر از سفارت به درخواست کمک قربانیان پاسخ می دهند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post FBI می گوید تبلیغات جعلی، جویندگان کار ناامید را به کلاهبرداری های رمزنگاری وادار می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *