از آنجایی که بازارهای کریپتو در این هفته بهبود یافتند، کرونوس (CRO) با افزایش شدید قیمت 23 درصدی، به عنوان یکی از بهترین عملکردها ظاهر شد. آیا گاوهای نر بیشتر در تانک دارند؟

کرونوس (CRO) یک شبکه بلاک چین لایه 1 است که توسط Crypto.com، یک پلت فرم مبادله ارزهای دیجیتال برجسته ایجاد شده است. علی‌رغم اقدام اخیر صعودی قیمت، به نظر می‌رسد که سکه بومی، CRO، همچنان زیر نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در حال پرواز است. آیا این می تواند باعث افزایش قیمت CRO در روزهای آینده شود؟

کرونوس زیر رادار در حال پرواز است

داده های زنجیره ای نشان می دهد که احساسات بازار پیرامون CRO هنوز تا حد زیادی منفی است. از ابتدای ماه، احساسات وزنی CRO از 0.21- به 1.06- از 28 آوریل به سمت منطقه منفی کاهش یافته است.

معیار سنجش احساسات وزنی، ادراک اجتماعی پیرامون یک پروژه را با مقایسه نسبت اشاره های مثبت به موارد منفی در کانال های رسانه های رمزنگاری مرتبط ارزیابی می کند.

قیمت کرونوس (CRO) در مقابل احساسات وزنی. آوریل 2023. منبع: مقدس

هنگامی که احساسات وزنی برای دوره های طولانی منفی می ماند، همانطور که در بالا مشاهده شد، سیگنال ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) گسترده در اکوسیستم پروژه را نشان می دهد. هنگامی که FUD پاک شد، سرمایه گذاران جدید می توانند وارد بازار شوند و به طور ناخواسته قیمت CRO را افزایش دهند.

جالب اینجاست که در روز پنجشنبه، 27 آوریل، Crypto.com یک نقطه عطف را اعلام کرد همکاری با غول فناوری جهانی سامسونگ. در قرارداد با شرکت بلاک چین، قابلیت‌های تجاری و تحلیلی پیشرفته‌تری برای آخرین خط تلفن‌های تاشو سامسونگ ارائه می‌کند.

این رویداد مهم می‌تواند جریان ادراک اجتماعی را در اطراف شبکه کرونوس تغییر دهد و باعث افزایش قیمت شود.

CRO هنوز کمتر از ارزش گذاری به نظر می رسد

با وجود افزایش قیمت اخیر، سکه بومی کرونوس هنوز کمتر از ارزش گذاری شده به نظر می رسد. به گفته Santiment، نسبت ارزش شبکه به حجم تراکنش (NVT) کرونوس هنوز نسبتا پایین است.

نسبت NVT یک معیار مالی است که ارزش بنیادی یک دارایی را با مقایسه رشد سرمایه بازار با حجم معاملات ارزیابی می کند.

خط آبی در نمودار زیر نشان می دهد که نسبت CRO NVT در دو هفته گذشته روند نزولی داشته است. از 28 آوریل، به 4936 رسید که 60 درصد از 12364 ثبت شده در 9 آوریل کاهش داشت.

قیمت کرونوس (CRO) در مقابل نرخ غیر مجاز.  آوریل 2023
قیمت کرونوس (CRO) در مقابل نسبت NVT. آوریل 2023. منبع: مقدس

نسبت NVT ابزار مهمی برای سرمایه گذاران برای ارزیابی ارزش بنیادی یک ارز دیجیتال و ارزیابی پتانسیل رشد آن است. هنگامی که به طور قابل توجهی کاهش می یابد، نشان می دهد که نرخ پذیرش سریعتر از حجم فعلی فعالیت معاملاتی رشد می کند.

به طور خلاصه، احساسات منفی اجتماعی و مقادیر پایین نسبت CRO NVT نشان می دهد که سکه هنوز کمتر از ارزش گذاری شده است. اگر سرمایه گذاران استراتژیک این زمان را به عنوان زمان مناسب برای خرید تفسیر کنند، ممکن است سود بیشتری حاصل شود.

پیش بینی قیمت CRO: 0.085 دلار یک هدف قابل اجرا است

با توجه به داده های IntoTheBlock’s IntoTheBlock’s In/Out of Money Around Price (IOMAP)، گاوهای Cronos احتمالاً افزایش قیمت را به سمت 0.085 دلار پیش خواهند برد.

در حال حاضر، انتظار می‌رود 9000 آدرسی که 478 میلیون توکن CRO را خریداری کرده‌اند، مقاومت قابل توجهی در محدوده قیمت 0.078 دلار ارائه دهند.

اما اگر سناریوی صعودی همانطور که انتظار می رود اجرا شود، قیمت CRO احتمالا تا 0.085 دلار افزایش خواهد یافت. با این حال، فشار نزولی از یک خوشه دیگر متشکل از 1750 آدرس که حاوی 525 میلیون سکه است، می‌تواند در اولین سطح مقاومت 0.083 دلاری مانع ایجاد کند. مقاومت بیشتر به ترتیب در 0.085 دلار و 0.086 دلار تجربه خواهد شد.

داده های توزیع قیمت IOMAP Cronos (CRO).  آوریل 2023
داده های توزیع قیمت IOMAP Cronos (CRO). آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

برعکس، اگر کرونوس حمایت 0.077 دلاری را از دست بدهد، خرس‌ها می‌توانند موضع صعودی را باطل کنند. اما همانطور که در بالا گفته شد، بخشی از 9000 آدرس که دارای 478 میلیون سکه هستند احتمالاً از این امر جلوگیری می کنند.

اما اگر پشتیبانی نمی تواند حفظ شود، دارندگان CRO می توانند برای اصلاح قیمت بیشتر به سمت 0.070 دلار آماده شوند.

پست جهش قیمت کرونوس (CRO): آیا حرکت ادامه خواهد داشت؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *