جوزی بلینی کیست؟

هنرمند کریپتو جوزی بلینی با ماسک گاز بیت کوین نمادینش شناخته می شود فیلتر کنید. او به یکی از برجسته ترین هنرمندان NFT تبدیل شده است که در کریستیز و تقریباً در هر پلتفرم بازار NFT موجود، از جمله SuperRare، ASync Art و Nifty Gateway به نمایش گذاشته شده است. 

بلینی که در شیکاگو به دنیا آمد و بزرگ شد، همیشه به هنر علاقه داشت. اما او که در فقر بزرگ شد، می‌خواست زندگی فراوانی داشته باشد، و او را به سمت رشته مالی در کالج سوق داد و در یک شرکت TradFi مشغول به کار شد.

به اندازه کافی عجیب، تمایل او به یادگیری بیشتر در مورد امور مالی او را به سمت رمزنگاری سوق داد … که منجر به بازگشت به هنر شد … که منجر به کسب درآمد شد.

تصویر ثابت از گیف “فیلتر” توسط جوزی بلینی. (دریای آزاد)

او می‌گوید: «وقتی در فقر بزرگ می‌شوید، چیزی در مورد سهام و سرمایه‌گذاری نمی‌شنوید. “من فکر می کردم، “من همه این مشتریان را دارم که در حال سرمایه گذاری بودند، و در حالی که خواب بودند، پول در می آوردند.” مدام فکر می کردم، “چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟”

او پول کافی برای سرمایه گذاری در نیمی از چیزهایی که به مشتریان توصیه می کرد نداشت، زیرا یک سرمایه گذار معتبر نبود. جرقه ای در مورد مقاله ای که او در کالج درباره بیت کوین نوشته بود دوباره شعله ور شد و او در سال 2017 از سوراخ خرگوش اتریوم افتاد.

من شروع کردم به فکر عمیق‌تر در مورد ارزهای دیجیتال و اینکه چگونه این به طور بالقوه می‌تواند پیشرفت من باشد. من وسواس پیدا کردم،» او می گوید. من از خودم سوال می کنم که چرا بیت کوین اختراع شد، چرا اتریوم به وجود آمد و چه تفاوت هایی بین این دو وجود داشت.

بلینی در جلسات بیت کوین در زادگاهش شرکت می‌کرد، و بعد از مدتی، کارش را رها کرد و در کریپتو کار کرد و قصد داشت با شرکت در یک بوت‌کمپ برنامه‌نویسی به یک توسعه‌دهنده فول استک تبدیل شود. . چیزی که من دوست داشتم جنبه طراحی آن بود.”

من شروع به ساخت وب‌سایت، لوگو و مواد برای کنفرانس‌های بلاک چین در سراسر جهان و همچنین شرکت‌های رمزنگاری کردم. این قدم من برای کار در این صنعت بود.»

در پایان سال 2017 اولین اثر هنری رمزنگاری شخصی خود را ساختم. آن قطعه “Genesis” نام داشت و در Reddit منفجر شد. در آن زمان، اصطلاح «هنر رمزنگاری» واقعاً یک چیز نبود، و من خودم از آن استفاده نمی‌کردم. کاری که من انجام می‌دادم خلق هنری مضمون برای گسترش آگاهی از ارزهای دیجیتال بود.»هنر رمزنگاری به NFTها

تقریباً دو سال بین ساخت اولین قطعه هنر رمزنگاری بلینی (“روایت آفرینش در انجیل”) تا اولین NFT خود را به عنوان یک هنرمند ضرب کند (“تنظیم کنید“) در 23 ژوئن 2019. “Tune In” یک نقاشی فیزیکی با NFT ها بود که 21 چاپ را به همراه داشت. این یک مهر زمانی برای اکوسیستم NFT در اوایل سال 2019 است.

در سال 2019، در آن زمان انواع NFT وجود داشت، CryptoPunks، CryptoKitties، Chain Breakers. بلینی می‌گوید، شما همچنین کریپتووکسل‌ها، Decentraland، Neon District و Autoglyphs داشتید، بنابراین من آن‌ها را در ثانیه آخر وارد قطعه کردم.

در اوایل سال 2022، CyberBrokers متولد شد، مجموعه ای از 10001-NFT Bellini سال ها بود که مشغول پخت و پز بود. جوزی بنیانگذار و مدیر عامل این پروژه است که خود را یک شرکت رسانه ای و سرگرمی متمرکز بر متاورس می داند. این هنر با کمک از او بود عظمت خیروف.

همچنین بخوانید

امکانات

چگونه شما DAO؟ آیا DAO ها می توانند مقیاس و سایر سوالات سوزانده شوند

امکانات

فرار از لس آنجلس: چرا قفل در سریلانکا برای موسس MyEtherWallet کار می کند

تأثیر می گذارد

بلینی که در محله‌های شیکاگو بزرگ شده است، عشقی به هنر خیابانی و گرافیتی پیدا کرده است که در کارهای او، به‌ویژه مجموعه CyberBrokers، می‌درخشد.

من در کنار هنرهای خیابانی زیادی بزرگ شدم. من همیشه به گرافیتی و تمام فونت‌های مختلف علاقه داشتم.»

بلینی که یک مجموعه‌دار و هم هنرمند است، بسیاری از آثار هنرمندان دیگر ساکن شیکاگو را جمع‌آوری می‌کند و از هنرمندانی مانند کایلا مهافی (هنرمند/تصویرگر از شیکاگو)، بیسا باتلر (هنرمند نساجی آفریقایی-آمریکایی برنده جایزه) و هبرو برانتلی (هنرمند معاصر آمریکایی با استفاده از انیمه و گرافیتی).

من عاشق بسیاری از هنرمندان محلی شیکاگو مانند Kayla شدم که شگفت‌انگیز است. همچنین، هبرو (برانتلی) که واقعاً مشهور است و Flyboy را انجام می دهد.

«من هم به بیسا باتلر وسواس دارم. بلینی می‌گوید اگر می‌توانستم مالک چیزی باشم، می‌میرم و به بهشت ​​می‌روم، اما همه چیز به موزه‌ها می‌رود.

فروش قابل توجه تا به امروز

کارگزاران سایبری

در حالی که افراد داخلی NFT قبل از سال 2022 به خوبی از Bellini آگاه بودند، CyberBrokers توجه کلکسیونرهای جدیدتر را در بلوک در سرزمین NFT جلب کرد.

در مارس 2022 پس از یک فرآیند لیست مجاز با دقت تنظیم شده در فوریه، جایی که بلینی و تیمش به مجموعه‌داران موجود آثار هنری او و دنبال‌کنندگان توییتر و دیسکورد پاداش دادند، از دروازه خارج شد.

با ضرب کردن 0.35 ETH، کف در بازار ثانویه طی یک ماه به محدوده 4-5-ETH رسید، از جمله فروش انبوه برای محصولات کمیاب در مجموعه، مانند “گناش” برای 150 ETH در 31 مارس 2022، و “تمپوبرای 120 ETH در 4 آوریل 2022.

با وجود رکود شدید در بازار NFT در ماه می، CyberBrokers همچنان بر محتوا، کلکسیون ها و تجربیات متمرکز است. ما زاده هنر رمزنگاری و متاورز هستیم. اینها چیزهایی هستند که من در مورد آنها وسواس دارم و از سال 2017 زندگی می کنم.

“این شامل ذخیره 100٪ ما در زنجیره می شود. ما مکانیزم‌هایی را منتشر کرده‌ایم که کاملاً سه‌بعدی، تقلبی و قابل همکاری با بسیاری از جهان‌های مجازی مختلف هستند. 17 میلیارد ترکیب از روش هایی وجود دارد که افراد می توانند NFT خود را با هم ترکیب کنند. ما همیشه در تلاش هستیم تا چیز بعدی را بسیار بیشتر کنیم.»

ما در حال ساختن یک جهان زیبای عظیم هستیم که می توانید از طریق وب سایت ما به آن نگاه کنید. ما تعدادی از بااستعدادترین افرادی را داریم که تا به حال در تیم ما قدم به این فضا گذاشته اند و به هیچ جا نمی رویم.”

چرا NFT های زنجیره ای اهمیت دارند؟

نکته‌ای که اغلب در مورد NFT نادیده گرفته می‌شود این است که آیا آنها در زنجیره ذخیره می‌شوند یا هنر/تصویر به شخص ثالثی مانند IPFS اشاره می‌کند. بلینی یکی از طرفداران بزرگ جاودانگی دیجیتال واقعی است.

کاری که ما به طور خاص با هنرمان انجام داده‌ایم، ایجاد آن در قالب برداری بود، به این معنی که وکتور به کد ترجمه می‌شود. کد می داند نقاط کجا هستند، اشکال در کجا زندگی می کنند، رنگ ها در کجا زندگی می کنند. من این را خیلی ساده می کنم، اما اساساً این کد در یک قرارداد نوشته می شود.» بلینی می گوید.

به عنوان مثال، فرض کنید 200 سال بعد، من رفته ام، تیم من رفته است. امیدوارم، من مغزم را در اینترنت آپلود کرده‌ام، و در حال فریب دادن خودم با هوش مصنوعی هستم، اما اگر این اتفاق نیفتد، تا زمانی که کسی بتواند به کد راه‌اندازی شده دسترسی داشته باشد و شما همچنان بتوانید به اتریوم دسترسی داشته باشید. شما قادر خواهید بود هنر را به سادگی از روی کد ایجاد کنید. شما می توانید هر 10001 CyberBroker را از طریق کد ایجاد کنید.

در حالی که هنر دیجیتال او قبلاً به شکلی از جاودانگی دست یافته است، او واقعاً می‌خواهد تا ابد در متاورز زندگی کند.

من و شوهرم همیشه در مورد آن شوخی می کنیم. اگر یکی از ما قبل از دیگری پیش رفت، بهتر است بفهمیم که چگونه یکدیگر را در اینترنت آپلود کنیم تا بتوانیم برای همیشه زندگی کنیم و خانواده مان. ما در مورد آن شوخی می کنیم، اما با جدیت، اغلب به این موضوع فکر می کنم و مطمئناً دوست دارم برای همیشه زندگی کنم.

به کدام هنرمندان داغ NFT باید توجه کنیم؟

قو غول پیکر (A_Giant_Swan) — هنرمند VR مستقر در ملبورن، استرالیا. جهان ساز از طریق هنر.

«وقتی من به کارهای غول‌پیکر سوان نگاه می‌کنم، نمی‌توانی از فکر کردن دست بکشی، و شروع به احساس می‌کنی. من می توانم خون، عرق و اشک را ببینم. من می توانم ببینم که او قلبش را در بوم نقاشی خود گذاشته است و هر حرکتی که آنها را در واقعیت مجازی می سازد.”

«آنها عمق و احساسات بسیار زیادی برایشان دارند. هر رنگی که او در آنجا می‌زند هدفی دارد و به نظر می‌رسد که این انسان‌ها از درون به بیرون تبدیل شده‌اند. شما به معنای واقعی کلمه می بینید که آنها احساسات خود را پوشیده اند – آنها این صحنه را می پوشند که او در اطراف آنها می سازد. این فقط باورنکردنی است.»

جان من نمی تواند زمین را لمس کند توسط قو غول پیکر
“روح من نمی تواند زمین را لمس کند” اثر غول پیکر قو. (فوق العاده نادر)

دومینیک جی (@0xDominikG) — هنرمند مفهومی آزاد.

من اخیراً این را پیدا کردم و سعی کردم آن را بخرم قطعه از او. این شما را به سفری می برد که در آن فکر می کنید، “آیا این مرد در حال مصرف مواد مخدر است؟ آیا او دیوانه می شود؟ آیا مغز او واقعاً چنین است؟ هرج و مرج است اما زیباست. ترسناکه ولی باحاله من فقط دوست دارم در آن نوع سفر شگفت انگیز گرفتار شوم.”

کلکسیونرهای قابل توجه

او توسط جوزی بلینی از سری Grails
«او» اثر جوزی بلینی از مجموعه «گریل ها». (اثبات)

بلینی به عنوان یک OG و یک هنرمند محترم، نه تنها تعدادی کلکسیونر برجسته دارد، بلکه بسیاری از هنرمندان معتبر دیگر نیز آثار او را جمع آوری می کنند.

“مقدار زیادی وجود دارد. من نمی خواهم مردم را فراموش کنم و اینها به ترتیب خاصی نیستند، اما استیو وند یکی هست. استیو شخص شگفت انگیزی است و یکی از اولین افرادی بود که آثار هنری من را شخصا در یک کنفرانس دید و از روی آن افتاد. او به من گفت که عاشق کاری است که من می سازم و می خواهد یکی از همه چیز بزرگترین حامی من باشد. بلینی می‌گوید، این برای من دنیا معنا داشت.

“همچنین J1mmy و شوخی. J1mmy یکی از تنها افرادی است که من تا به حال برای او کمیسیون انجام داده ام. من یکی از CryptoKitties او را نقاشی کردم، و اینگونه با هم آشنا شدیم – در کانال CryptoKitties. پرانکسی در طول سال ها به یک دوست واقعاً خوب تبدیل شده است. او کاملاً شگفت‌انگیز است و فرد زیبایی برای شناختن اوست.»

صادقانه چیزهای بسیار بیشتری وجود دارد. این باعث می شود که من لبخند بزنم که برخی از دوستانم که خود هنرمند رمزارز هستند کلکسیونر کارهای من هستند. مردم دوست دارند مت کین و کولدی. به این معنی است که آنها به کار من علاقه مند هستند.»

پیوندها

توییتر: https://twitter.com/josiebellini 
سایت اینترنتی: https://josie.io/ 
پشت سری یوتیوب هنر: https://www.youtube.com/@JosieBellini/playlists 
وب سایت CyberBrokers: https://www.cyberbrokers.com/

The post پیشگام هنر NFT می خواهد مغز خود را آپلود کند تا بتواند برای همیشه زندگی کند: جوزی بلینی، خالق NFT اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *