یکی از مدیران Riot Platforms از نیویورک تایمز به دلیل مقاله اخیر حاوی اطلاعات نادرست در مورد استخراج بیت کوین انتقاد کرد. سایرین در صنعت به او پیوستند و از این رسانه انتقاد کردند.

معاون شرکت ماینینگ Riot Platforms، پیر روچارد، در 10 آوریل در مورد یک قطعه در مورد استخراج بیت کوین به نیویورک تایمز گفت. این نشریه مقاله ای را منتشر کرد که در مورد هزینه استخراج بیت کوین بر روی محیط زیست بحث می کرد و تحقیقاتی را برای تخمین انتشار کربن از این فرآیند انجام داد.

معاون پلتفرم Riot وارد FUD استخراج بیت کوین می شود

روش تحقیق موضوع اصلی راچارد بود اظهار داشت که “حسابداری کربن ذخیره کسری ساختگی زیادی” و “پخت کردن کتاب ها برای ساختن انتشار گازهای گلخانه ای” وجود دارد. نیویورک تایمز اعلام کرد که “شبیه سازی مبتنی بر بازار را انجام داده است.” روچارد مایل است که انتشارات روش و شبیه سازی را منبع باز کند تا ببیند چگونه داده ها را به دست آورده است.

NYT با استفاده از سوابق عمومی و محرمانه و مطالعات سفارشی، 34 عملیات معدنی در مقیاس بزرگ را شناسایی کرد تا «جامع‌ترین تخمین‌ها تا به امروز در مورد استفاده از بزرگترین عملیات‌ها و اثرات موجی تقاضای هولناک آن‌ها را ایجاد کند».

Riot Platforms چند مورد اشاره در این قطعه دریافت کرد. NYT اعلام کرد که عملیات ماینینگ آن در راکدیل، تگزاس، تقریباً به همان مقدار برق مصرف می‌کند که نزدیک‌ترین 300000 خانه را مصرف می‌کند و «آن را به پرمصرف‌ترین عملیات استخراج بیت‌کوین در آمریکا تبدیل می‌کند».

تایمز به اطلاعاتی از WattTime، یک شرکت فناوری غیرانتفاعی اشاره کرد. اشاره کرد که شرکت‌ها با روش استفاده شده مخالفت کردند، درست مانند روچارد. اعتراضی که شرکت ها مطرح کردند مربوط به نحوه محاسبه انتشار گازهای گلخانه ای بود. این شرکت‌ها اعلام کردند که «آنها را با استانداردهای ناعادلانه نگه داشته است».

این گزارش در حالی منتشر می شود که ایالات متحده در حال افزایش حضور خود در صنعت معدن است. از زمانی که چین ممنوعیت استخراج کریپتو را تصویب کرد، این صنعت به ایالات متحده منتقل شد. تگزاس، به ویژه، به کانونی برای صنعت تبدیل شده است، زیرا قوانین سطح ایالت نیز به نفع این صنعت است.

سایرین در صنعت کریپتو نیز به این انتقادات پیوستند و به این معنی اشاره کردند که مطالعه ضعیف انجام شده است و توصیف ناعادلانه برخی از جنبه های صنعت

نیویورک تایمز قبلاً برای SBF Piece فراخوان داده بود

این اولین باری نیست که نیویورک تایمز خشم جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخته است. این نشریه به دلیل “نامه عاشقانه بی نفس” به سم بنکمن-فرید به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. بحث در آن زمان این بود که NYT یک قطعه پفکی درباره مدیر عامل سابق FTX منتشر کرده بود.

مقاله نیویورک تایمز در مورد سام بنکمن-فرید

منتقدان آن قطعه شامل برخی از چهره‌های سرشناس این صنعت از جمله برایان آرمسترانگ، جسی پاول، زوکو ویلکاکس و ادوارد اسنودن بودند. اگر این داستان در مورد ماینینگ در جامعه کریپتو افزایش پیدا کند، ممکن است NYT مجبور شود با حمله دیگری از جامعه کریپتو مواجه شود.

انجمن کریپتو رسانه ها را به دلیل Red Notice FUD مدیر عامل بایننس حذف می کند

رسانه‌ها اخیراً به دلیل پوشش خود از صنعت کریپتو انتقاداتی دریافت کرده‌اند. هفته گذشته، بازار کریپتو و به ویژه بایننس کوین، پس از انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه اینترپل یک اخطار قرمز برای مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، منتشر کرده بود، به طور خاص ضربه خورد.

FUD حاصل نگرانی هایی را در جامعه برانگیخت. ژائو و دیگران قاطعانه هرگونه چنین شایعاتی را رد کردند و از افراد خواستند به منابع اطلاعاتی خود توجه داشته باشند.

The post انجمن Crypto از مقاله استخراج بیت کوین نیویورک تایمز به دلیل ساخت داده ها انتقاد کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *